Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

A 16 szelep a jobb henger öblítés miatt lett kitalálva elsősorban. A dupla veztengely pedig velejárója a 16 szelepes motoroknak mivel 2db szívó és 2db kipufogó szelep van. Egyértelműen van szívó oldali veztengely és kipufogó oldali veztengely. :rolleyes: Ez az egyszerű nem szakmai magyarázat hogy az is megértse aki nem műszaki ember.

Szeva kösz a választ, akkor már vágom a dolgokat!

na ma is okosabb lettem egy kicsit.

Hy

Link to comment
Megosztás:

Szeva:)

Évnyitó elött a Tasckó parkolóba ki gyűn?

Azt hiszem kihagyom. Mert a vásárlás, és a kötelező szervíz igénybevétele óta hányingerem van az Opel Gombos névtől. A gusztusztalan eladási, és karbantartási munkák, korrekt számlázásnak nem mondható ténykedésük, valamint a szervíz vezetőjének (Winter "úrnak"(?) - nem mondható-) megalázó levele óta a tököm tele van ezzel a márkával!!! nagyon megbántam, hogy az opellel kezdtem!

A panaszos levelemre sem hajlandók válaszolni hónapok óta. Most azt tervezem, hogy a németországi vezérképviseletet fogom tájékoztatni, és kérek ellenük, egy műszaki, és a magyar hatóságotól egy gazdasági vizsgálatot!

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem kihagyom. Mert a vásárlás, és a kötelező szervíz igénybevétele óta hányingerem van az Opel Gombos névtől. A gusztusztalan eladási, és karbantartási munkák, korrekt számlázásnak nem mondható ténykedésük, valamint a szervíz vezetőjének (Winter "úrnak"(?) - nem mondható-) megalázó levele óta a tököm tele van ezzel a márkával!!! nagyon megbántam, hogy az opellel kezdtem!

A panaszos levelemre sem hajlandók válaszolni hónapok óta. Most azt tervezem, hogy a németországi vezérképviseletet fogom tájékoztatni, és kérek ellenük, egy műszaki, és a magyar hatóságotól egy gazdasági vizsgálatot!

Sajnálom, hogy ilyen rosszak a tapasztalataid a márkával illetve annak ezen képviselőjével kapcsolatban... :rolleyes: Milyen autód van amúgy?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bocsi a zavarásért de szeretném ajánlani az új autós átalakitos műsorunkat ami pár napon belül elérhető lesz a

TOTALCAR.hu-n kisfilmjeinket EAST BLOCK néven találjátok az oldalon.

Üdv. Lajcsi

ui: Egy opel a főszereplő :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Megint segítség kellene.

Holnap jön csomagom a Golding Reklámba, és 11 óra után átvehető lenne, de én csak 17 h-kor tudok elindulni a Lurdyba a közgyűlésre.

Iskolában leszek délután, ezért vagyok akadájoztatva.

Szeretném megkérdezni, lenne-e olyan kedves valaki és elugrana csomagért

ide:

http://golding.hu/easy3/fooldal.asp?p=gold...elszolgalat.htm

1119 Budapest, Fehérvári út 41. 9-16h-ig

fizetni is kell érte kb 10.000HUF amit természetesen este rendezünk.

A tel számom: 20/383-16-84

Köszönettel: Végel Tamás

Link to comment
Megosztás:

Megint segítség kellene.

Holnap jön csomagom a Golding Reklámba, és 11 óra után átvehető lenne, de én csak 17 h-kor tudok elindulni a Lurdyba a közgyűlésre.

Iskolában leszek délután, ezért vagyok akadájoztatva.

Szeretném megkérdezni, lenne-e olyan kedves valaki és elugrana csomagért

ide:

http://golding.hu/easy3/fooldal.asp?p=gold...elszolgalat.htm

1119 Budapest, Fehérvári út 41. 9-16h-ig

fizetni is kell érte kb 10.000HUF amit természetesen este rendezünk.

A tel számom: 20/383-16-84

Köszönettel: Végel Tamás

Megoldjuk. A kollégám fog keresni.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Mármint Budapesten, vagy ebben a témában ? :rolleyes:

is is nem látok semmi aktivitást a fórumon

de most csütörtökön kimegyek a lurdyhoz megnézem élőben a csapatot

olvasgatva a fórumot látom kevés vectrás van hát egygyel több lessz most csütörtökön de lehet kettővel mert jön a barátom is

Link to comment
Megosztás:

is is nem látok semmi aktivitást a fórumon

de most csütörtökön kimegyek a lurdyhoz megnézem élőben a csapatot

olvasgatva a fórumot látom kevés vectrás van hát egygyel több lessz most csütörtökön de lehet kettővel mert jön a barátom is

Én kifejezett hasznosnak találom az "Új hozzászólások" gombocskát, mert a legucsó látogatás óta keletkezett hozzászólásokat kilistázza témánként. :rolleyes:

Ezt az aktivitásra gondoltam megemlítem. <_<

Nem ez a legpörgősebb topic a fórumon.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.