Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. A csoportommal egy marketing házidolgozathoz végzünk kutatást Ford és Opel témában. Egy kérdőívet kellene kitölteni...

A címe: http://flashmobil.vilaga.hu

A kérdőív teljesen noname, és nekünk nagyon sokat jelentene, ha kitöltenétek... (május 5-éig)

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Nécci

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Én kitöltöttem ha ezzel tudok segíteni. Sokat dobott a segíteni akarásomon, hogy noname a kérdőív :rolleyes: A fizetéses részre természetesen nem válaszoltam.

De engedd meg, hogy azt mondjam a 10-es kérdés nagy butaság. Legalábbis ha a fórum gárdájában gondolkozom :mellow:. Az a kérdés értelmes lehet egy család autóválasztásánál, de a fórumozók 90%-a mind az 5 kategóriába belefér.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszönöm szépen az aktivitást! :rolleyes: Már ma sokan segítettetek....

Igazából a fórumos kérdés azért is van benne.. Mert nem csak itt terjesztem.. De tök jó, hogy itt végre olyanok töltik ki, akiknek van fogalmuk a dolgokról. :mellow:

Mégegyszer köszi!

Adri

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

10 éve vagyok Opel tulajdonos, ma regisztráltam:)

Nemrég vettem egy csodaszép Astra Classic 1.6 Twinportot...

A régi sem volt kutya csak szegény 14 éves volt:)))

Üdv:

Commando

Hello!

Üdv közöttünk! Várunk szeretettel a találkozókon is :rolleyes:

Ha valami kérdés/gond van, csak szólj bátran!

Link to comment
Megosztás:

Köszi, az üdvözletekért...

Kérdés, "okos" de nagyon kedves barátom, mindjárt rondított egyet az új járgányon:(

Kissé összekoszolta a csomagtartóajtót, majd megpróbálta lemosni szivaccsal nem sikerült, megfordította a szivacsot és kettőt húzott a durvábbik felével... Hát a kosz lejött, de sajna a dörzsicsíkok is ott maradtak a metálfényen...

Szerintetek leszedik valahol őket polírozással vagy ez már így marad...?

Köszi előre is.

Commando

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.