Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Micsoda röhej! :D ;) :lol:

Invitálok egy hölgyeményt ide a fórumra,hogy micsoda jófejek vannak itt,erre mindenki a gatyájába teszi azt a kevés eszét is! :lol:

Ég a pofámról a bőr! :lol:

Én kérek elnézést a nevükben is Meli! :lol:

Nem gond! :blush:

Elboldogulok én a fiúkkal!! :P Meg kell őket nevelni! :P

Link to comment
Megosztás:

Nemlesz.Oszt' annyi.........Gondolom kiindulva az évzáró körüli tolongásból.Megjegyzem, ÉN sem tolongtam. :blush:

Mindig a negatív hullámok :D

Évadnyitó lesz, némileg szerényebb keretek között, április során kerül megrendezésre, amint lesznek pontos információk, már olvasható is lesz a megfelelő témakörben.

Link to comment
Megosztás:

Hiiiijjjje...de hát április 10-e van... :blush:

Nem mindenki tud ugrani, ha hipp-hopp találkozó van...aztán meg megy a csodálkozás, hogy megint kevesen vannak... :D ;)

Teljesen igazad van. Úgy volt, úgy a Budapesti klub szervez egy talit.

Senki nem jelentkezet, így beszéltem nem rég Pistával, hogy valami azzé kénne. Mivel mint webmaster kiraktam valamit anno:)

Mivel a debreceniek is jeleztek és szerveznek egy talit , így nem lett volna ildomos nagy talit csinálni.

Megkértem, Pistát, Albertet és Gelkot szervezenek egy talit 21-22-ére. De Én ebbe nem kívánok jobban belefolyni.

Link to comment
Megosztás:

Teljesen igazad van. Úgy volt, úgy a Budapesti klub szervez egy talit.

Senki nem jelentkezet, így beszéltem nem rég Pistával, hogy valami azzé kénne. Mivel mint webmaster kiraktam valamit anno:)

Mivel a debreceniek is jeleztek és szerveznek egy talit , így nem lett volna ildomos nagy talit csinálni.

Megkértem, Pistát, Albertet és Gelkot szervezenek egy talit 21-22-ére. De Én ebbe nem kívánok jobban belefolyni.

Szerintem 21-e pár helyen munkanap lesz a 30-a, május 1. kombó miatt.

Link to comment
Megosztás:

irigyellek titeket... nekem a a folyamatos 3 miatt ilyen, hogy munkaszüneti nap, nincs, csak szabadnap.

És ilyen közelről már ugrani sem tudok, mert már bosztottuk ki mikor megy pluszba el(meg új gyártás stb.)...és én a naptárra(ami korábban volt fent) terveztem. :blush:

szerény véleményem szerint 1 hét rövid idő. de ne nekem legyen igazam. :D

Link to comment
Megosztás:

Mivel ez egy chat topik, ezért jól írok mindent mi van.

Hemi azt kérte, hogy ugyan oda mint múltkor volt az évnyitó, szervezzem le Gelkoval.

Szóval sikerült felhívni a helyet és nincs náluk a rendezvényhatáridőnapló vagy mi a bütyök. Holnap felhivnak, de úgy emlékeznek hogy szabad a gazda.

Másik: Ahol anyukám dolgozik egy kis helyen a XVIII kerben a szomszédnak (Ipartestület) van egy emeleti társalgó rész. Ott 60 ember simán elfér, és csinálhatnánk azt, hogy odamegyünk, rendelünk annyi pizzát ahányan ott vagyunk (vagy leszünk) veszünk üccsit előre meg egy-két sört disznek és ennyi.

A terem délután négytől este tízig takarítással 29ezer forintba kerül. A pizza meg annyiba amennyiért megvesszük :blush:

Szerintem ez a második sokkal jobb mint az Elműs balhé, mert legalább bulifílinget kölcsönöz, sokkal kötetlenebb lenne a dolog.

A költségeken pedig tudunk csökkenteni, ha kevesebb időre kérjük a termet (4000/óra)

Várom ki tudna jönni ki nem és kinek melyik verzió tetszik jobban!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.