Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Van egy autó, amit akárhogy nézel több, mint egy tonna. Ehhez van (jó esetben)100 ilyen olyan lovad. Ennél kevesebben nem nagyon fogsz kihozni belőle. El kell vonszolnia önmagát, téged, a csomagokat.

Az olajfogyasztása ennek a motortípusnak elég gyalázatos, azt hiszem 1l/1000km van megadva gyárilag, hogy az még jó. :D Sajnos mindegyik ilyen.

Ez szupi nem is kell olajat cserélni csak utánatölteni :o

Link to comment
Megosztás:

:D :) Asszony nagynénjéék 15 ezrenként cserélik a bravaban, nem egy hibátlan blokk mert lassan 300 ezer van benne de az nem eszik meg a 15 ezer alatt másfél litert, igaz az 1.6 16v. A fiatnak az 1.4 16v eléggé elfuserált blokkja -egy haver stiloja 2-3 litert megeszik 10 ezer alatt.. :o

a brava is 1.6 16v és az az ami nekünkse eszi az olajat

Ez szupi nem is kell olajat cserélni csak utánatölteni :)

igen, én is ezzel szoktam poénkodni :( csak pénzügyileg kellemetlen

Link to comment
Megosztás:

Hello mindenkinek. Már másfél éve van nálam egy 96-os 1.6 16v (x16xel) f astra és már az első tankolásnál sem volt szimpatikus a fogyasztása. ezért az elmúlt időben írtam a fogyasztást. többnyire városban megyek, de nyáron volt 1 hónap amikor 600 km-ből 400-at országúton tettem meg (mégcsak nem is autópályán) és a fogyasztásom akkor is 7,3l/100km lett. az érdekelne, hogy ez ennél a motornál mennyire általános érték? v ha nem az akkor kinek mi a tippje, hogy mivel lehet esetleg gond. ja és ha már fogyasztásnál tartunk, másik érték...1liter olaj 1000-1500 km-enként:P tippeket, ötletek várok:D

Benzin fogyasztás nem tűnik nekem soknak. Persze sikerült már 6.2-t is mennem országúton, de az hosszabb út volt. Ha tulnyomó részt városban használod akkor több kell a motornak hogy "átálljon" az országútira. Jól ki kell égetni a rendszert utána már lesz szép országúti fogyasztásod.

Városban rengeteg tényező befolyásolja a fogyasztást. Városban nekem 7.6 tól 9,8 ig már mindent sikerült kihoznom.

Olaj fogyasztás.... hát valóban ez a motor eszi. Az enyém is kb 0,5-0,7l /1000km (városban) Érdekes módon országúton és autópályán szinte észre sem lehet venni az olajfogyást, csak városban. Ez az 1l/1000km soknak tűnik. Kb ezt tűztem ki magamnak mint határ. Ha ezt eléri akkor generál vagy motorcsere. Már belehajtottam közel 100ekm-t és nem nőtt az olajfogyasztásom mindíg is ennyi volt. Töltögetem időnként és hajtom :o (anyagilag a benzinhez képest elenyésző költség)

Falújítás nagyon kétesélyes. Akiktől én hallottam kb 20%-ban volt sikeres már ami az olajfogyasztást illeti. 80%-nak nem vagy csak rövid ideig szűnt meg a nagy olajfogyasztás és ugyanott voltak mint előtte csak 200-250eFt-al szegényebben.

Szóval én maradok a töltögetésnél. Persze gyakrabb gyertyacsere és legalább évente egyszer protec tisztító adalékos kezelés mellett.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! X14NZ mocinál ti milyem fogyit produkáltok a mostani esős időben? Nemrég tankoltam tele a gépet és kicsit sokallom a fogyit mert 325 Km-nél járok és most van egy síkban a 25 literes osztással a mutató. Mennyire reális érték ez szerintetek? Nem nagyon tudtam eddig fogyit számolni mert szinte soha nincs teletankolva a gép. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy hirtelen gázadásra torban a moci. Ez közrejátszhat a fogyasztásban? Lambdám, benzinszűrőm, gyertyák, közép/hátsó dob, gázpedálszenzor mind újak. Tippeket megköszönném!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! X14NZ mocinál ti milyem fogyit produkáltok a mostani esős időben? Nemrég tankoltam tele a gépet és kicsit sokallom a fogyit mert 325 Km-nél járok és most van egy síkban a 25 literes osztással a mutató. Mennyire reális érték ez szerintetek? Nem nagyon tudtam eddig fogyit számolni mert szinte soha nincs teletankolva a gép. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy hirtelen gázadásra torban a moci. Ez közrejátszhat a fogyasztásban? Lambdám, benzinszűrőm, gyertyák, közép/hátsó dob, gázpedálszenzor mind újak. Tippeket megköszönném!

Véleményem szerinte azt írják majd páran, hogy a mutatóra ne hagyatkozz mert nem mér sose pontosat. hanem majd kiautózod a benyát teletankolod autózol sokat teletankolod úgy számold ki. A torpanásra meg írták példának a meg tapasztalatból előző autónál hogy gyertya vezeték baja volt (áthúznak a vezetékek) vagy elosztó fedélbe már dzsuva van. :o

Link to comment
Megosztás:

Benzin fogyasztás nem tűnik nekem soknak. Persze sikerült már 6.2-t is mennem országúton, de az hosszabb út volt. Ha tulnyomó részt városban használod akkor több kell a motornak hogy "átálljon" az országútira. Jól ki kell égetni a rendszert utána már lesz szép országúti fogyasztásod.

Városban rengeteg tényező befolyásolja a fogyasztást. Városban nekem 7.6 tól 9,8 ig már mindent sikerült kihoznom.

Olaj fogyasztás.... hát valóban ez a motor eszi. Az enyém is kb 0,5-0,7l /1000km (városban) Érdekes módon országúton és autópályán szinte észre sem lehet venni az olajfogyást, csak városban. Ez az 1l/1000km soknak tűnik. Kb ezt tűztem ki magamnak mint határ. Ha ezt eléri akkor generál vagy motorcsere. Már belehajtottam közel 100ekm-t és nem nőtt az olajfogyasztásom mindíg is ennyi volt. Töltögetem időnként és hajtom :o (anyagilag a benzinhez képest elenyésző költség)

Falújítás nagyon kétesélyes. Akiktől én hallottam kb 20%-ban volt sikeres már ami az olajfogyasztást illeti. 80%-nak nem vagy csak rövid ideig szűnt meg a nagy olajfogyasztás és ugyanott voltak mint előtte csak 200-250eFt-al szegényebben.

Szóval én maradok a töltögetésnél. Persze gyakrabb gyertyacsere és legalább évente egyszer protec tisztító adalékos kezelés mellett.

ennek a tapasztalat örülök, mármint nem hogy neked is eszi az olajat, hanem h végre van vki más is akinek ilyeb tapasztalatai vannak. :D amit a városi fogyasztásról rtál az a 7,6-9,8-ig az nálam is stimmel. de az országúti olajfogyasztást nem tom, mert nem járok annyit városon kívül, hogy ez nagyon feltűnjön. ezt az adalékot meg ki fogom próbálnni. kösz az infokat

Link to comment
Megosztás:

Lehet kapni újonnan is, a cikkszáma: 1 82 892.

Áhh te vagy az én emberem! :o köszi ezt is.

Sajna az elosztófedélbe nem az a gumi rossz ill csillan csöpög az olaj hanem az a tipp, hogy van valami gumi tömítés vagy szimering ami kicsit eresztheti az olajat konkrétan ott látszik ahol az elosztó fedél és a motor közt van egy fém valami abba van bedugva egy pár vezetékes műanyag, szóval konkrétan itt csöppen. Bár a szerelő azt mondta ha nem zavarja a szemem akkor hagyjam a francba. Végül is nem zavar ha nem káros csak ugye előbb utóbb végigcsurog a motoron ill már olyan az oldala mert nem merem lemosni a motort nehogy baja legyen.

Tankajtó gumit meg majd veszek, köszi! :D

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom 1.6-ost motort eddig sem terveztem de ezután sem fogok venni!

Nekem C14NZ de én olajat csak akkor nézem mikor cserélem 10. ezrenként mert nekem nem fogy!

Amikor megvettem akkor cseréltem elsőre 5-6ezernél, mert ami benne volt nagyon gané volt, azóta kétszer ment el tízezret de nem evett, vagy olyan keveset csak hogy nem észleltem a nívón.

Fogyasztás gázzal pár ezer km után csökkent több mint egy litert, úgy hogy nem lett változtatva a gyertya cserén kívül más.

Fog kapni elektronikus szabályzót, mert azt kispórolta a kedves rokon.... Azzal elvileg még tovább fog esni, de majd ha meglesz írok róla.

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom 1.6-ost motort eddig sem terveztem de ezután sem fogok venni!

Azért amikor fullra pakolva 4 személlyel+ tetőbox és az osztrák autópályán 130-ról még van tartalék és nem jelent gondot innen felgyorsítani 150-re, vagy tartani a sebességet egy húzósabb emelkedőn. Na ekkor azt mondom megéri töltögetni az olajat cserébe :o) (ráadásul autópályán nem is eszi az olajat)

Ezt soha nem tudnám megcsinálni egy C14NZ-vel.

Miután túltettem magam azon, hogy töltögetni kell... nem volt egyszerű, hiszen még a kivénhedt ladám is kevesebb olajat evett... aztunán már nem jelent gondot és szerethető lett ez a motor is. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért amikor fullra pakolva 4 személlyel+ tetőbox és az osztrák autópályán 130-ról még van tartalék és nem jelent gondot innen felgyorsítani 150-re, vagy tartani a sebességet egy húzósabb emelkedőn. Na ekkor azt mondom megéri töltögetni az olajat cserébe :D) (ráadásul autópályán nem is eszi az olajat)

Ezt soha nem tudnám megcsinálni egy C14NZ-vel.

Miután túltettem magam azon, hogy töltögetni kell... nem volt egyszerű, hiszen még a kivénhedt ladám is kevesebb olajat evett... aztunán már nem jelent gondot és szerethető lett ez a motor is. :)

Pedig ugyan erre én is képes vagyok a C14NZ-vel! Csak a domb túloldalán (és ha szerencse is mellém áll akkor még hátszelet is kapok) noés ha még a csillagok állása is jó, akkor csak 3man várakoznak mögöttem villogva hogy húzzak már ki a gyalogsávba ha nem bír menni... Nah ilyet én csak a városba tudok csinálni a robogóssal :o

Szóval ebben teljesen igazat kell adjak, de nekem ez van :-)

Ha befejeztem a sulit gondolkozom majd egy rendbe szedett autón, ez vagy 2l astra vagy omege lesz. Mert nekem is hiányzik a ménes hada, és sok elhagyott helyen 100-as tempót lehetne növelni anélkül hogy a motort sajnálnám...

No nem OFF-olom tovább.

Link to comment
Megosztás:

dani89rk, mennyi most a gáz fogyasztásod?

Sajnos hála a jó rokonnak... Elektronika nélkül van most a gáz a kocsiban, mechanikusan lehet szabályozni a kaja mennyiséget...

De így az első fogyim 9,87l/100km

Aztán tankolás tankolás csökkent folyamatosan, jelenleg 8,2/100km többnyire hosszabb távokat megyek 100as tempóval, előzéseknél vissza 4((3))-al.

De Tasi szerelő szerelne be gázt garanciát vállal hogy 8 felé nem fog menni!

Link to comment
Megosztás:

ahha értem, ha majd beleszereli akkor is írj egy fogyasztást mert kíváncsi vagyok rá! :o

Neked mik a tapasztalataid? Mennyi km-t mentél vele, milyen körülmény városban/városon kívül/pályán?

Különbséget véltél e felfedezni kút és kút gázminősége közt?

Én egyaránt tankolok itthon és ukránban is, de különbséget nem tudnék megállapítani, mert tele csak kint tankolok. Itthon csak annyit ami elég amíg kimegyek.

Link to comment
Megosztás:

Neked mik a tapasztalataid? Mennyi km-t mentél vele, milyen körülmény városban/városon kívül/pályán?

Különbséget véltél e felfedezni kút és kút gázminősége közt?

Én egyaránt tankolok itthon és ukránban is, de különbséget nem tudnék megállapítani, mert tele csak kint tankolok. Itthon csak annyit ami elég amíg kimegyek.

Szeptember közepe óta használom inkább. Városban néha de nem sokat inkább melóba járás 30km-erre ahonnan lakom napi 60km-er. kiszámolva legelőször nagyon finoman kímélve hiszen új az autó 7,1volt. utánna 7,3-7,4. vezérmű cserénél meg a termosztát (álló helyzetbe nagy gáz....szerelő) hogy nyit e ill remélem csak azért volt az a sok fogyasztás 7,9 is volt. a múlt héten tankolásnál jobban használva de nem padlózva 7,2 valamennyi. bár írtak itt már 6-6,5-öt is. :o

kút kút között nem tom mert úgy nem tankoltam, de ismerősök szerint a környékbe levő kutakra ugyan az szállít aztán vagy tesznek hozzá valami adalékot vagy nem.

Link to comment
Megosztás:

Szeptember közepe óta használom inkább. Városban néha de nem sokat inkább melóba járás 30km-erre ahonnan lakom napi 60km-er. kiszámolva legelőször nagyon finoman kímélve hiszen új az autó 7,1volt. utánna 7,3-7,4. vezérmű cserénél meg a termosztát (álló helyzetbe nagy gáz....szerelő) hogy nyit e ill remélem csak azért volt az a sok fogyasztás 7,9 is volt. a múlt héten tankolásnál jobban használva de nem padlózva 7,2 valamennyi. bár írtak itt már 6-6,5-öt is. :D

kút kút között nem tom mert úgy nem tankoltam, de ismerősök szerint a környékbe levő kutakra ugyan az szállít aztán vagy tesznek hozzá valami adalékot vagy nem.

Értem, milyen kasztniról van szó, ~km állás? Milyen rendszer van a kocsiban? Így vetted vagy te tetetted be a gázt?

Azhem mást nincs más kérdésem :o

Link to comment
Megosztás:

Értem, milyen kasztniról van szó, ~km állás? Milyen rendszer van a kocsiban? Így vetted vagy te tetetted be a gázt?

Azhem mást nincs más kérdésem :o

Ferdehátú, 85300-al vettem most 87 valamennyi asszem, Lovato, 2000-es fordulat felett autómatikusan átkapcsol gázra, amíg újra nem indítom az autót. 3éve van benne és az előző tulaj 20ezer km-eresen tetette bele. (kocsi 2002-es). :D

Link to comment
Megosztás:

Ma tankoltam én is újra a vasat és most 8,6l/100km-re jött ki 660km-ből...

Kíváncsi leszek elektronika után mit tesz, talán két hét múlva meglesz ha igaz.

Dízelről csak annyit hogy a 3.87 szép rekord, de használni is kell néha az autót :lol: nem csak tolni :lol:

A 3,87 nekem is csak álom most... :excl: Kicsit hajtottam, és sajnos csak 4,2-re jött ki! :( :lol: :lol: :o

(1284 km-en 54,053 L ==> 4,209 )

Link to comment
Megosztás:

:( :lol: :D :D

Kár, hogy nincs BC-m, kíváncsi lennék az átlagsebességekre. :excl:

Egyébként nekem nem csak a liter a fontos, hanem hogy mennyiért megyek 100 km-t, de ez ugye erősen függ a literektől. De még inkább a literek árától.

Ha pl. Debrecenben nézzük a legolcsóbb üzemanyagokat (gázolaj 317, gáz 170), akkor még mindig nálam a zászló. :lol: :lol: B) ;)

És nem az irigység beszél belőlem, mert tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés. :o

Szerk.: jó lenne kipróbálni egy trattort, hogy mit fogyasztana nálam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.