Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

nagypapiztam 413km-t, 19.4liter gazolajat tudtam ratolteni. (ugyanott ugyanazon a kutfejen)

Ilyen finoman meg nem mentem vele soha stabil 80-90, lejton 100.

De igy is csak 4.7-ig ment le.

füst nincs, kompresszio, porlaszto csucsok rendben, fordulat max 2000-2100, valtas ha lehet 1700-1800 kornyeken.

gumik rendben, kerekcsapagyak detto.

Es nagyon finoman mentem, az R5 ilyen korulmenyek kozott mar 4 alatt eszik.

X17DTL gyári adat vmi 4.5 orszagutra...

mit hagytam ki, miert nem megy lejjebb?

Mert ezt mondjuk úgy mérik tesztpályán, hogy ráálnak egy nagykörre mondjuk 90-el és mennek X-kilométert. Nincs gyorsítás, lassítás, emelkedő, stb. Amúgy meg mész a picsába a 4-5 literes fogyasztásoddal, majd ha az 1.4-emet leviszed 7 liter alá, akkor rizsázzál! :)

Link to comment
Megosztás:

Mert ezt mondjuk úgy mérik tesztpályán, hogy ráálnak egy nagykörre mondjuk 90-el és mennek X-kilométert. Nincs gyorsítás, lassítás, emelkedő, stb. Amúgy meg mész a picsába a 4-5 literes fogyasztásoddal, majd ha az 1.4-emet leviszed 7 liter alá, akkor rizsázzál! :)

:D <_< :icon13: :lol: Zotyából kitört az állat -_- B)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mit vársz el az autódtól. Ennél kevesebbet már csak a roller fog fogyasztani. Gondolj arra, hogy az autó hány km futott....az alkatrészek kopottságát is bele kell kalkulálni, mellesleg ha ennyi év alatt csak 2 deciben tér el a gyári adattól (amit kurv@ra nem fog senki cakk-pakk kihozni) akkor nincs mit vele foglalkozni. Szerintem...

+ leginkább a vezetési stilustól :)

Na latom ugrik az a nyuszi a bokorból....

Vannak itt a fórumon X17DTL-el nem egy ember akinek simán megy 5l alatti fogyasztással az autó.

Az autó 147000km-t futott ami sztem nem túl sok. (osztrák import szervízkönyvvel)

kompresszió 25 bar, nincs agyon kopva a motor talán.

Takarékosan vezetni meg tudok, az off autóval simán megyek 4 körül és az az autó aztán minden csak nem jó állapotú...

Link to comment
Megosztás:

R5-el hasonlítani nem túl jó (feltéve ha az R5 az off renaultot jelenti) Azért más a súly mások a guminéretek stb, na meg már hideg is van. Guminyomás mennyi?

súly különbség az van meg aerodinamika is, az R5 az opelhez képest tolólapos ifa...

Gumiméret :165vs175

nyomás elöl hátul 0.1-el a kis terheléses érték fölött, nem akarom a közepét lejárni....

a hőmérséklet meg 15 fok, de a termosztát jó úgyis, a nyárigumi meg ilyen hőmérsékleten sztem még nem őrül meg.

Link to comment
Megosztás:

Nebazz, komolyan vegyem ha azért panaszkodik, mert 4.7-et "zabál" a kocsi, nem tudja a gyári 4.5-öt? :D A 4.7-is nagyon jó fogyi!

http://www.spritmonitor.de/en/detail/338442.html

de mondom, rajta kívül itt is van pár kolléga aki simán eljár 4.5-el, erőlködés nélkül.

az én 6.2-es átlagomhoz képest az majd 30% difi.

évi 30000km mellett mocskosul nem mindegy

ezek a szarok meg csak gépek, és tudják a fizikát, semmi sincs ok nélkül.

Ha az egyik tudja ezt a fogyasztast akkor a masiknak is tudnia kell

ezert probalok a különbségekre rájönni :)

Link to comment
Megosztás:

Na latom ugrik az a nyuszi a bokorból....

Vannak itt a fórumon X17DTL-el nem egy ember akinek simán megy 5l alatti fogyasztással az autó.

Az autó 147000km-t futott ami sztem nem túl sok. (osztrák import szervízkönyvvel)

kompresszió 25 bar, nincs agyon kopva a motor talán.

Takarékosan vezetni meg tudok, az off autóval simán megyek 4 körül és az az autó aztán minden csak nem jó állapotú...

Nekem pl. nem :) megy 5 alá. Sőt a közelébe sem. Ugyhogy nyugi Zotya. Stabil 5.5 - 5.8 között járok.

Link to comment
Megosztás:

Na latom ugrik az a nyuszi a bokorból....

Vannak itt a fórumon X17DTL-el nem egy ember akinek simán megy 5l alatti fogyasztással az autó.

Az autó 147000km-t futott ami sztem nem túl sok. (osztrák import szervízkönyvvel)

kompresszió 25 bar, nincs agyon kopva a motor talán.

Takarékosan vezetni meg tudok, az off autóval simán megyek 4 körül és az az autó aztán minden csak nem jó állapotú...

Akkor sem kell parázni 0.2 lityi miatt. :)

A szervízkönyvre nem mondok semmit, ha gondolod hétvégére szerzek neked egyet 60 ezer km-el, hátha visszajön a fogyi 4.5-re. <_<

Én most is azt mondom nem kell parázni és nem kell más DTL-hez decire pontosan hasonlítgatni mert szvsz nem ugyanazon a kúton tankoltok, nem ugyanolyan guminyomással, súllyal és vezetési stílussal közlekedtek. Amugy meg a tied is 5 alatt van.... :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor sem kell parázni 0.2 lityi miatt. :)

A szervízkönyvre nem mondok semmit, ha gondolod hétvégére szerzek neked egyet 60 ezer km-el, hátha visszajön a fogyi 4.5-re. -_-

Én most is azt mondom nem kell parázni és nem kell más DTL-hez decire pontosan hasonlítgatni mert szvsz nem ugyanazon a kúton tankoltok, nem ugyanolyan guminyomással, súllyal és vezetési stílussal közlekedtek. Amugy meg a tied is 5 alatt van.... :lol:

osztrak gazdasag elenkito csomag kereteben leadott auto, elokeritettem az eredeti osztrak tulajt....

(megvolt a forgalmi cimmel, nemzetkozi tudakozo->ment is a telefon :D)

a 4.7-es fogyasztas ugy jott össze hogy veszprem-pécs-veszprem plusz nemi varosi pecsett.

lejton gurulas, lakott terulet elott gurulas 55-ig lassulva fek csak ott ahol mindenkeppen muszaj mondjuk forgalmi okokbol.

ismerem az utat 7 eve jarom tudom melyik emelkedo teteje elott mennyivel kell lassitani hogy a domb tetejen epp atbukva a kovetkezo falu tablajahoz 60-al erjek <_<

Szoval finoman, nagyon-nagyon finoman mentem....

Ha megyek ahogy jolesik akkor 6-6.5 a fogyi

Az meg sztem sok.

no mind1, ha masnem rakok bele villanymotort :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Ha megyek ahogy jolesik akkor 6-6.5 a fogyi

Az meg sztem sok.

Jó az és szerintem örülj hogy ennyit eszik :lol: ha én autópályázok (ami évente talán 1x fordul elő) akkor nekem is 6-7 közé jön ki a kaja de akkor ahol bírja nem engedem óra szerinti 120 alá :)

Viszont ha neked ez a kaja nem felel meg akkor kocsit kell cserélni :D az 1.3JTD Panda csak 4-4.2-et eszik klímástól vegyesben, pályán 5 körül :icon13: többiről nem tudok nyilatkozni.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lehetséges-e az hogy, egy Calssic felszereltségű autón W1102 km-órán a piros üzemanyagszint elérésénnél és benne nem villog sárgán semmi hogy tankoljak?

Ez nem nincs benne? Kezd belelógni a pirosba de még mindig nem villanfel semmi.

Köszi a válaszokat!

Üdv, Norbi

Ha nem fordulatszámmérős az órád, akkor nincs benne csóróságjelző :) Ami nincs, az meg ugye nem szokott világítani. Ha mégis, akkor baj van :D

Link to comment
Megosztás:

Ha nem fordulatszámmérős az órád, akkor nincs benne csóróságjelző :) Ami nincs, az meg ugye nem szokott világítani. Ha mégis, akkor baj van :D

Köszi szépen!

fordulatszámmérő valóban nincs benne <_< , de ezt már egy német kollega adományával az ebay-ről hamarosan orvosolom ( már úton a szerzemény :icon13: )

Abban már van fordulatszámmérő ezekszerint akor már fogom látni mikor vagyok csoró ( az tudom mert mindig :lol: -_- )

Köszi még 'X.

ÜDv, Norbi

Link to comment
Megosztás:

Kicsit korai a kérdés, de télim ugye most van, 175/70/13-as. milyen méretet kellene majd keresnem nyáriba hogy ne nőljön a fogyasztásom, komfort érzet meglegyen. és ne is legyen drága a gumi 14"-osban? vannak ám kérdések mi? :D

szóval 185/60/14 vagy 185/65/14 vagy 175/65/14? azért kérdezem hogy mit kalkuláljak jövőre ugye már most el kell kezdeni rá spórolni! :)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit korai a kérdés, de télim ugye most van, 175/70/13-as. milyen méretet kellene majd keresnem nyáriba hogy ne nőljön a fogyasztásom, komfort érzet meglegyen. és ne is legyen drága a gumi 14"-osban? vannak ám kérdések mi? <_<

szóval 185/60/14 vagy 185/65/14 vagy 175/65/14? azért kérdezem hogy mit kalkuláljak jövőre ugye már most el kell kezdeni rá spórolni! :D

Ha azt szeretnéd hogy ne nőjjön a fogyi, és nagyjából ugyan azt tudja amit a mostaniakkal, akkor a 175-öst. Ha egy kicsit áldozol, és szélesebbet felteszel, akkor meg fogsz lepődni hogy lehet kanyarodni is vele kicsit tempósabban, viszont a szélesebb az ugye már kicsit visszafogja a vasat. Bár 185 azért még bőven nem vészes, nekem is azok vannak fönt :)

Link to comment
Megosztás:

Ha azt szeretnéd hogy ne nőjjön a fogyi, és nagyjából ugyan azt tudja amit a mostaniakkal, akkor a 175-öst. Ha egy kicsit áldozol, és szélesebbet felteszel, akkor meg fogsz lepődni hogy lehet kanyarodni is vele kicsit tempósabban, viszont a szélesebb az ugye már kicsit visszafogja a vasat. Bár 185 azért még bőven nem vészes, nekem is azok vannak fönt :)

a 185-ös akkor mennyivel növelheti meg a fogyasztást? 0,5-1liter vagy több? jahh és ha 185-öst javasolt akkor 60-as vagy 65-öst? bár gondolom a 65 nem üt fel annyira.

Link to comment
Megosztás:

a 185-ös akkor mennyivel növelheti meg a fogyasztást? 0,5-1liter vagy több? jahh és ha 185-öst javasolt akkor 60-as vagy 65-öst? bár gondolom a 65 nem üt fel annyira.

2 deci <_< :D Legalábbis nekem nem lett érzékelhető különösebben. Minél magasabb, annál kevésbé üt fel persze. Nekem 185/70 14 van alatta :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.