Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Én most majdnem felesben kedtem az etanolozást (32L 95+29L E85). Nőni nőtt a fogyi, de majd a végén kiszámolom a %-ot :)

Viszont a reggeli hidegindítás az nagyon zavar. 5fokban csak 3.ra indult el :)

Nekem a leghidegebb indítás -14fokban volt felesben olyan 4-5 másodperc alatt indult el, lefulladt, aztán már járt, igaz döcögősen. Amíg hideg padlózásra torpan ilyenkor.

Link to comment
Megosztás:

Kezd összeszakadni a hátsó dob. 8 liter 100km-n. :) Bár ebben 60% etanol is volt. :)

Szintén zenész!

Nekem most törött le a beömlő cső a hátsó dobról, de az új dob már a csomagtartóban figyel. Hétfőn megy a lakatoshoz a kicsike! 5 évet és 90 ezret bírt és kiszenvedett. Szerintem nem rossz eredmény, a gyári új sem nagyon bír ki többet. Na, talán 10 ezerrel többet azért kibír! Ami most ment szét, az viszont 2005-ben csak 7 ezer forintomba került.

Link to comment
Megosztás:

Vegyetek dízelt, és ne kínlódjatok a pancsolással! :D

313,9 Ft * 5,5 L= 1726 Ft/100 Km

Vagy rakassatok gázt bele!

Tényleg van valakinek innen gázos Astrája? Valami adat, hogy mennyit fogyasztanak? :)

Hát ez az, amit sose tennék! :)

A benzin tiszta, csendes járású, nem okoz rákot a kipuf gáza, 100 + sok éve fejlesztik a hozzá való motorokat! Petrol for ever! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ez az, amit sose tennék! :)

A benzin tiszta, csendes járású, nem okoz rákot a kipuf gáza, 100 + sok éve fejlesztik a hozzá való motorokat! Petrol for ever! :D

Most a gázolajról, vagy a gázról beszélsz?

A mostani árakkal számolva gázból (10 L-es gáz fogyasztással számolva - 170 Ft/L) 6.120.000 Ft lenne a te "360.000 km"-es futásteljesítményed

Benzinnel számolva 7,99/100Km-vel és 330 Ft-al számolva 9.492.120 Ft lenne.

Gázolajjal pedig 6L/100Km-el számolva 310Ft-al számolva 6.696.000 Ft lenne.

GÁZ______: 6.120.000 Ft___-___1700 Ft/100 Km

Gázolaj____: 6.696.000 Ft___-___1860 Ft/100 Km

Benzin_____: 9.492.120 Ft___-___2636 Ft/100 Km

Szóval akkor hogy is van? nem éri meg? Nah ugyan már, simán megéri ha hosszú távra tervezel... :)

Most ezt nem csak neked írtam, hanem úgy általánosságban!

Ja és a gáz motorélettartamára gyakorolt hatásairól csak ennyit:

501022_Km_g_zzal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tesóm barátja üzletkötő, 5 éves autójában ennyi km van: 501.022 újonnan dual üzemmóddal vette, a szükséges cseréken kívül nem költött rá (értsd: szíjjak, feszítőgörgők, kuplungtárcsa... amiket amúgy is cseréltek volna rajta)

Link to comment
Megosztás:

Szintén zenész!

Nekem most törött le a beömlő cső a hátsó dobról, de az új dob már a csomagtartóban figyel. Hétfőn megy a lakatoshoz a kicsike! 5 évet és 90 ezret bírt és kiszenvedett. Szerintem nem rossz eredmény, a gyári új sem nagyon bír ki többet. Na, talán 10 ezerrel többet azért kibír! Ami most ment szét, az viszont 2005-ben csak 7 ezer forintomba került.

Ez is öt évig bírta. Valójában a teljes rendszer 5 éves. A dob halt meg először (bosal). Az etanolt mondjuk jobban eszi, de megy is a kocsi tőle.

Link to comment
Megosztás:

Én eddig akár az Astrába, akár bnőm Swiftjébe tettem, érezhetően lomhább lett az autó.

A szakirodalom szerint a nyomaték kicsit nő, a végsebesség csökken. Hidegen, főleg nagy aránynál kicsit torpan, nem ezt vetted észre? Egy ismerős tankolt most Ignisbe, de csak etanol volt a kútnál, meleg motorral gond nélkül elment tisztán egy másik kútig, ott meg rátankolt valami power vagy nemtommi szuperbenzint, azt mondta így ezzel a koktéllal ég-és föld, megy mint állat. Majd ha sok pézem lesz egyszer kipróbálom. :) Tehát soha. :)

Link to comment
Megosztás:

A szakirodalom szerint a nyomaték kicsit nő, a végsebesség csökken. Hidegen, főleg nagy aránynál kicsit torpan, nem ezt vetted észre? Egy ismerős tankolt most Ignisbe, de csak etanol volt a kútnál, meleg motorral gond nélkül elment tisztán egy másik kútig, ott meg rátankolt valami power vagy nemtommi szuperbenzint, azt mondta így ezzel a koktéllal ég-és föld, megy mint állat. Majd ha sok pézem lesz egyszer kipróbálom. :D Tehát soha. :)

Nálam viszont a motor hőmérsékletétől függetlenül torpan ha keverék van benne. Bár sikerült 50%-os arány túlhaladni, de segáz, ECU nem reklamált azért, csak most reklamál másért, de az majd meg lesz csinálva. :)

Link to comment
Megosztás:

Nálam viszont a motor hőmérsékletétől függetlenül torpan ha keverék van benne. Bár sikerült 50%-os arány túlhaladni, de segáz, ECU nem reklamált azért, csak most reklamál másért, de az majd meg lesz csinálva. :)

Legutóbb úgy tankoltam, hogy 5 liter benya, 10 liter etanol, kicsit túlmentem az 50 %-on. :) Egész télen felesben jártam, hidegen torpant rendesen nagy gázra, de szerintem elviselhető volt, hidegen amúgy sem nagyon pörgetem max.2000-ig. De ugye attól függ hol laksz, itt falun nem gond, ha nyugisan gyorsulsz fel 50-re, ha városban kellne indulnom, lehet nem jártam volna etanolal télen , csak fentartanám a forgalmat. Aztán ha meleg a motor már nincs gond.

Link to comment
Megosztás:

Legutóbb úgy tankoltam, hogy 5 liter benya, 10 liter etanol, kicsit túlmentem az 50 %-on. :) Egész télen felesben jártam, hidegen torpant rendesen nagy gázra, de szerintem elviselhető volt, hidegen amúgy sem nagyon pörgetem max.2000-ig. De ugye attól függ hol laksz, itt falun nem gond, ha nyugisan gyorsulsz fel 50-re, ha városban kellne indulnom, lehet nem jártam volna etanolal télen , csak fentartanám a forgalmat. Aztán ha meleg a motor már nincs gond.

EZT szerintem érdemes elolvasnotok etanollal kapcsolatban, sok okosságot írnak! :)

Link to comment
Megosztás:

Nálam viszont a motor hőmérsékletétől függetlenül torpan ha keverék van benne. Bár sikerült 50%-os arány túlhaladni, de segáz, ECU nem reklamált azért, csak most reklamál másért, de az majd meg lesz csinálva. :)

Haverom tankolt a Yaris-ba, szerinte jobban megy. Volt gimis ofőm kipróbálta Xedos6-ban is és E30 316 BMW-ben is, és azt mondta mindkettő érezhetően lomhábban ment. Szóval autófüggő.

Link to comment
Megosztás:

EZT szerintem érdemes elolvasnotok etanollal kapcsolatban, sok okosságot írnak! :D

Nem sok ujdonságot ír számomra, az viszont orbitális nagy baromság, hogy akár több liter víz összegyűlhet a tartály alján , mert ugye a pumpa onnan szívja az üzemanyagot ergo nem lehet ott összegyűlve semmi. Ez olyan mint hogy vizezik a benzint. Keveredik a víz a benzinnel? Nem. Akkor gondolom biztos van valami keverő berendezés a benzinkúton, hogy tudjanak mókolni a kutasok? :D

A matchboxok haragosabbak lesznek a nagy gépek lomhábbak :)

Hja akinek alig fér be az istállóba a sok ló, az ne akarjon szesszel több pacit szerezni. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem sok ujdonságot ír számomra, az viszont orbitális nagy baromság, hogy akár több liter víz összegyűlhet a tartály alján , mert ugye a pumpa onnan szívja az üzemanyagot ergo nem lehet ott összegyűlve semmi. Ez olyan mint hogy vizezik a benzint. Keveredik a víz a benzinnel? Nem. Akkor gondolom biztos van valami keverő berendezés a benzinkúton, hogy tudjanak mókolni a kutasok? :)

Miért a gázolaj keveredik? ... és mégis...

Belinkelem még 1x... Íme!

És csak hogy tudd, mifelénk elő előfordul, hogy manipulálnak a benzinnel (is)... :)

Link to comment
Megosztás:

Most a gázolajról, vagy a gázról beszélsz?

A mostani árakkal számolva gázból (10 L-es gáz fogyasztással számolva - 170 Ft/L) 6.120.000 Ft lenne a te "360.000 km"-es futásteljesítményed

Benzinnel számolva 7,99/100Km-vel és 330 Ft-al számolva 9.492.120 Ft lenne.

Gázolajjal pedig 6L/100Km-el számolva 310Ft-al számolva 6.696.000 Ft lenne.

GÁZ______: 6.120.000 Ft___-___1700 Ft/100 Km

Gázolaj____: 6.696.000 Ft___-___1860 Ft/100 Km

Benzin_____: 9.492.120 Ft___-___2636 Ft/100 Km

Szóval akkor hogy is van? nem éri meg? Nah ugyan már, simán megéri ha hosszú távra tervezel... :D

Most ezt nem csak neked írtam, hanem úgy általánosságban!

Ja és a gáz motorélettartamára gyakorolt hatásairól csak ennyit:

501022_Km_g_zzal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tesóm barátja üzletkötő, 5 éves autójában ennyi km van: 501.022 újonnan dual üzemmóddal vette, a szükséges cseréken kívül nem költött rá (értsd: szíjjak, feszítőgörgők, kuplungtárcsa... amiket amúgy is cseréltek volna rajta)

Életemben egyszer vezettem dízelautót amikor a sajátomat (céges) elkérték egy németországi útra kölcsön. A bérelt dízel Fiat 1 hétig volt nálam, de azelőtt is utáltam a hangjukat (előítéletes vagyok), azóta meg megrögzött dízel ellenes lettem. :D Fogyasztása ellenére

soha, soha! Büdös, füstös, lusta, zajos.

Így vagyok az arabokkal is... :) Előítélettel mentem hozzájuk, és miután eltöltöttem közöttük több szakaszban több mint fél évet, csak megerősödött az ellenszenvem. Büdös, füstös, lusta, zajos, ÉS egy szavát se hiheted el! :D

Huh, még rámfogják, hogy rasszista vagyok! :) DÍZEL RASSZISTA!!!

Link to comment
Megosztás:

Életemben egyszer vezettem dízelautót amikor a sajátomat (céges) elkérték egy németországi útra kölcsön. A bérelt dízel Fiat 1 hétig volt nálam, de azelőtt is utáltam a hangjukat (előítéletes vagyok), azóta meg megrögzött dízel ellenes lettem. :D Fogyasztása ellenére

soha, soha! Büdös, füstös, lusta, zajos.

Így vagyok az arabokkal is... :) Előítélettel mentem hozzájuk, és miután eltöltöttem közöttük több szakaszban több mint fél évet, csak megerősödött az ellenszenvem. Büdös, füstös, lusta, zajos, ÉS egy szavát se hiheted el! :)

Mondjuk egy diesel Fiattól nem csodálom, hogy előítéletes lettél, de vannak ám annál kultúráltabb diesel autók is (ill. annál csak kultúráltabbak vannak).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.