Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

nah megvolt a termostátcsere. ( a termosztát közepe már egyújjas volt :D szinte erő nélkül le tudtam nyomni, az újat erölködve is alig)

egyúttal tele is tankoltam, és szomorúan tapasztaltam, hogy 453 Km-en 29 L-t evett :rolleyes: 6,4 L/100 Km

igaz a leghosszabb útam 25 km volt egyhuzamban... leginkább 6-10 km-eket használtam reggel és estefele.

most csaptam vele 1 kört, tényleg sokkal hamarabb melegedett fel :lol: és amíg a mutató el nem érte a 91-et, ki sem nyitott, hideg volt a cső (a régivel langyosodott sokkal hamarabb)

most megnézem majd így a fogyasztását, kíváncsi vagyok mennyit jelent majd :P

Link to comment
Megosztás:

Na akkor jól gondoltam. Én ha nagy ritkán pályán megyek akkor 130-at igyekszem tartani (gps) , mert nem azért fizetek töksokat hogy lassan menjek. :D :P :lol:

Én meg azért fizetek töksokat, hogy ne kelljen a tóparton 30 és 50 között cammognom, meg nyáron a túristákat kerülgetnem, meg a trafipaxok miatt aggódnom... :rolleyes: meg mert 10 perccel rövidebb az út.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.