Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Nem hiszem. 140-nél akkor nem lehet 4500. 10 km/h ~ 1000 fordszám??? :lol:

nem tudom, de ez valami opel betegség lehet, mindenkinek másképp csal az órája, és ezek szerint már a fordulatszámmérőkben sem lehet megbízni...

az én műszeregységem cserélve volt ( vettem bele ford mérőset, gyárilag nem ez volt benne... ) Oszt hogy milyet sikerült venni, ki tudja, lehet csal a ford. mérő... a benzin mutatóm se mutaja a teli tankot, csak kb 48 liternek, nem megy ki az uccsó vonalig sosem, pedig kicsordul az üzemanyag, mindíg úgy mérem, amíg már nem megy bele semmi...

Link to comment
Megosztás:

nem tudom, de ez valami opel betegség lehet, mindenkinek másképp csal az órája, és ezek szerint már a fordulatszámmérőkben sem lehet megbízni...

az én műszeregységem cserélve volt ( vettem bele ford mérőset, gyárilag nem ez volt benne... ) Oszt hogy milyet sikerült venni, ki tudja, lehet csal a ford. mérő... a benzin mutatóm se mutaja a teli tankot, csak kb 48 liternek, nem megy ki az uccsó vonalig sosem, pedig kicsordul az üzemanyag, mindíg úgy mérem, amíg már nem megy bele semmi...

GPS-el mérve 8-10 km/h csal az óra.

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén régi 3-as számú főúton DB-BP-DB, 90 és 130 között autókázva a jármű bevágta a 8,55 litert 100 kilométerenként. Amit ha visszaszámolok monnyuk 20 %-kal, akkor 7,12 lenne benzinnel. Kábé 3 forintot spóroltam kilométerenként. Szerintem ez nem olyan rossz. :lol:

Főleg h BP-n kábé 50 km-t mentem, a helyi szokásoknak megfelelően! ;P

Link to comment
Megosztás:

Romániai üdülés alkalmával ,két felnőtt két gyerek ,csomagtartó tele ,közlekedési szabályok betartásával (100,50)az első tankkal 900 méter magasra jutottunk el, majd a másodikkal már jártunk 1750 méteren is .Mondjuk ez fater szerint mindegy mert amennyit megy felfele annyit lefele is,hát volt rá példa hogy az injektor kilómétereken ki se nyitott csak játék volt a sebesség fokozatokkal 2-4 között .A lényeg viszont az hogy az összes megtett km-re az átlagfogyasztás benzinből 5.6 liter volt. (Összehasonlítás képen apósomnak suzuki sx4 6.7)Helyben 10 km-es távra 5 km országút 6.2 nyáron ,de jön a tél majd feljebb megy sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Romániai üdülés alkalmával ,két felnőtt két gyerek ,csomagtartó tele ,közlekedési szabályok betartásával (100,50)az első tankkal 900 méter magasra jutottunk el, majd a másodikkal már jártunk 1750 méteren is .Mondjuk ez fater szerint mindegy mert amennyit megy felfele annyit lefele is,hát volt rá példa hogy az injektor kilómétereken ki se nyitott csak játék volt a sebesség fokozatokkal 2-4 között .A lényeg viszont az hogy az összes megtett km-re az átlagfogyasztás benzinből 5.6 liter volt. (Összehasonlítás képen apósomnak suzuki sx4 6.7)Helyben 10 km-es távra 5 km országút 6.2 nyáron ,de jön a tél majd feljebb megy sajnos.

Neked milyen autód van? :lol: 1000-es suzuki? :lol: (gondolom, hogy Astra, de az aláírásodba legalább beírhatnád, vagy a hozzászólásodba, mert nemigazán derül ki számunkra, milyen is pontosan! :D )

És akkor nézd meg az alábbi hozzászólást is!!!!! Azért forgalomban az se semmi, pesten, ott biztosan nem forogta ki magát, ott vajjon mennyit evett volna meg a te kis érvágyú járgányod?? :lol: :lol:

Megint tankolnom kellet. 723 Km 43.04 L = 5.95L/100Km.

Tudni kell hozzá. hogy csak Bp. iskolabusz, és prolivonat üzemben. Hetente 3x Bp. Kerepes (szigorúan du.4-kor, lépésben)

Újabban az ötödiket nem is kapcsolom, hátha így nem rakódik tele a katalizátor korommal.

Látjátok ezért szeretem én a dieselt :D :P

Link to comment
Megosztás:

Neked milyen autód van? :lol: 1000-es suzuki? :lol: (gondolom, hogy Astra, de az aláírásodba legalább beírhatnád, vagy a hozzászólásodba, mert nemigazán derül ki számunkra, milyen is pontosan! :D )

És akkor nézd meg az alábbi hozzászólást is!!!!! Azért forgalomban az se semmi, pesten, ott biztosan nem forogta ki magát, ott vajjon mennyit evett volna meg a te kis érvágyú járgányod?? :lol: :lol:

Látjátok ezért szeretem én a dieselt :D :P

Jó a diesel nem is kérdés Ez lehet hogy vita tárgya lesz ,de majd 200000 km után vissza is hozza az árát a diesel "omsz gépjárműpark vásárlási tervezet" Ha nem kúton tankol akkor hamarabb

Link to comment
Megosztás:

Jó a diesel nem is kérdés Ez lehet hogy vita tárgya lesz ,de majd 200000 km után vissza is hozza az árát a diesel "omsz gépjárműpark vásárlási tervezet" Ha nem kúton tankol akkor hamarabb

kúton, kúton :lol: :D :D :D

az enyémbe még csak 2x lett tankolva kútnál :lol: , és azért jó pár ezret belecsergettem ;) ;) Jobban szereti, ha kannából kapja az anyagot :D :lol:

Mellesleg romániába ( tőllem 13Km-re) 240 Ft a gázolaj, a tegnap láttam, ott nincs ennyi nyavajás adó rápakolva, és jól megy vele, nem agyonra pancsolt! A Vivaróval a MOL-nál tankolok, és már párszor megnéztük télen, kannában 10 L-nél volt benne az alján megfagyva kb 1-2 dcl-víz..... :lol: Azért 280 Ft-os gázolajtól nem ezt várnád :P vagy igen? :D

Link to comment
Megosztás:

Ha választanotok kéne a benzinek közül, és tételezzük fel, hogy nagyjából egyfroma árban vannak, akkor ezek közül melyiket választanátok? OMV Carrera 95, Avia 95 Gold, AGIP/AVIA/LOKOIL 98? Vagy van más megoldás?

A Shell az rablógazdálkodást folytat, és pofátlanul drága a V-Power 95. A Mol-nál megvan a marketingduma a sima 95-nél, de ki tudja, a 99-es meg drága...

Ja, ha vki egri, akkor az AGIP kúton kívül, hol lehet 98-as venni, jobb árban, mint ott?

Egyébként a miskolci Aviánál (szirmabesenyői elág) 294,9 a 98-as, Egerben AGIP 308,9... No comment...

Link to comment
Megosztás:

Ha választanotok kéne a benzinek közül, és tételezzük fel, hogy nagyjából egyfroma árban vannak, akkor ezek közül melyiket választanátok? OMV Carrera 95, Avia 95 Gold, AGIP/AVIA/LOKOIL 98? Vagy van más megoldás?

A Shell az rablógazdálkodást folytat, és pofátlanul drága a V-Power 95. A Mol-nál megvan a marketingduma a sima 95-nél, de ki tudja, a 99-es meg drága...

Ja, ha vki egri, akkor az AGIP kúton kívül, hol lehet 98-as venni, jobb árban, mint ott?

Egyébként a miskolci Aviánál (szirmabesenyői elág) 294,9 a 98-as, Egerben AGIP 308,9... No comment...

Egyik haverom kúton dolgozott egy darabig. megkérdeztük hogy mi a különbség a vpower-überrécing-mittomén még milyen neveket aggatnak rájuk, nafta meg az alatta levő között. A válasza az volt hogy

-az a különbség hogy azt drágábban adjuk.

A ribi hihetetlen finnyás már. Ha nem kap tűrhető minőségű cuccot akkor már alig indul, szenved. Tökéletes minőség ellenőrző készülék. Tankolás után következő reggel kiderül hogy milyen azzanyag :lol: Tapasztalatok:

-Lukoil túlélésre jó, de ha nem a "tolni vagy nem tolni" kérdés van akkor inkább mást.

-Shell... tökéletes szórás, van amelyik kifejezetten faca volt, de volt olyan érzésem is valamelyik után hogy nem vízzel higgították a naftát, hanem naftával a vizet.

OMV Ha lehet akkor innen kap inni. (télen meg csak innen, mert alpesi nélkül tutira kötéllel indul :lol: )

MOL Általában jó szok' lenni, egy kutat ismerek monnyuk ami tankolásnál habzik mint a gyerek habfürdője, de azt leszámítva jók.

Így nagyjából ennyi. Ilyenek vannak a környékünkön :lol: ezek lettek próbálva, :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi az E85 etanol vagy ukrán benzin Az ukrán mondjuk nagyon jó volt amíg hordták a szaga mint a gázolaj tapintása jó olajos de a motor imádta csendesebb volt meg kevesebb kellett belőle. Gyárilag 95 ös kell bele

Azt tudjuk mi is hogy 95-ös kell bele. :lol:

Etanol egyébként és 105 körül van az oktánszáma. A 85 mást jelöl. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi az E85 etanol vagy ukrán benzin Az ukrán mondjuk nagyon jó volt amíg hordták a szaga mint a gázolaj tapintása jó olajos de a motor imádta csendesebb volt meg kevesebb kellett belőle. Gyárilag 95 ös kell bele

Az astrába nyomtad az ukrán lét?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.