Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

37L gázolajjal mentem 730 Km-t,

-ebből kb 240 városi forgalomban (Budapesten),

-kb 100 km Debrecenben és Nyíregyházán,

-a többi külterületen (100-120 as tempó, esetleg 1-2 komolyabb előzés)!

Dinamikusan vezetek, s még így is naon jónak találom a fogyasztás!

A titka, hogy tudd meddig és hogyan kell pörgetni a verdát! :)

(37/730*100=) 5,06849 L X17DTL

:( SZERETEM EZT A VERDÁT! :P

Link to comment
Megosztás:

37L gázolajjal mentem 730 Km-t,

-ebből kb 240 városi forgalomban (Budapesten),

-kb 100 km Debrecenben és Nyíregyházán,

-a többi külterületen (100-120 as tempó, esetleg 1-2 komolyabb előzés)!

Dinamikusan vezetek, s még így is naon jónak találom a fogyasztás!

A titka, hogy tudd meddig és hogyan kell pörgetni a verdát! :)

(37/730*100=) 5,06849 L X17DTL

:( SZERETEM EZT A VERDÁT! :P

WOW. Nekem 6,6 lett.....igaz mostanában kapott a segge :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Nekem az utolsó tankoláskor 6,9l/100km jött ki. Igaz, ebben volt 5 személlyel 18km-es rövidtávozás naponta kétszer (meló)..abból az ötből 3-an nagyjából egyformán megtermett, hozzám hasonló pasik - azért ez sem elhanyagolható, kb.350kg összesen + még kettő átlagos súly = kb. 500kg... :) De volt még kis városozás itt Komáromban meg egyszemélyes rövidtávok is.. Azért akkor is soknak találom, vagy mégsem az? :P :(

Link to comment
Megosztás:

Nekem az utolsó tankoláskor 6,9l/100km jött ki. Igaz, ebben volt 5 személlyel 18km-es rövidtávozás naponta kétszer (meló)..abból az ötből 3-an nagyjából egyformán megtermett, hozzám hasonló pasik - azért ez sem elhanyagolható, kb.350kg összesen + még kettő átlagos súly = kb. 500kg... :) De volt még kis városozás itt Komáromban meg egyszemélyes rövidtávok is.. Azért akkor is soknak találom, vagy mégsem az? :P :(

Szerintem nem vészes! 5 személlyel, és sok várossal pont jó!

Link to comment
Megosztás:

...........

De volt még kis városozás itt Komáromban meg egyszemélyes rövidtávok is.. Azért akkor is soknak találom, vagy mégsem az? :( :)

Szerintem nem vészes! 5 személlyel, és sok várossal pont jó!

...városból éppenséggel nem volt sok, de azért kösz a biztatást! :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem eddig a legjobb 1140km full tankról a szegénységjelzőig (az kb.5-6lityi), abszolut vegyes város,sztráda, hegyi kapaszkodás,Tokaj :D , hazafelé Miskolc-Mogyoród 120-130-al. Lehet többet bírt volna, ha nem nyomom neki hazafelé :)

Hát, ehhez igazán hozzábigyeszthettél volna egy szégyenkezős szmájlit! :P :hiya: :lol:

Biztos valami megbuherált (kb. 80lityis) üzemanyagtankod van :( :D

Link to comment
Megosztás:

Szépen megy le a fogyim. Ismét egy bp-szfvár-veszprém-ajka kör kiegészítve egy sárvár-szombathely kitérővel. most 6,44l lett.

Tetszik a jószágnak a hosszú táv és az országút/autópálya. :)

(hol vannak már a téli 9l-es fogyik)

Nekem is a hosszútávot szereti. A tiszta hosszútáv kb. 5,5 L-es fogyasztással is járt már, de átlagban 6,4. Nehéz a lábam, pedig, ha 100-110 körül mennék, még kevesebb is lehetne.

Csak az a fránya város ne lenne. Az a baj...

Link to comment
Megosztás:

Hát, ehhez igazán hozzábigyeszthettél volna egy szégyenkezős szmájlit! :( :P :hiya:

Biztos valami megbuherált (kb. 80lityis) üzemanyagtankod van :) :D

Hozzábiggyesztettem :D

A full tankot értsd úgy, hogy megbillent a kanna és lekellett szívni belőle, hogy felmenjen a tanksapka :lol:

Nincs buherálva a tank :D

Link to comment
Megosztás:

És ráadásul kannából tankol!!! :P :lol: :D

Há mingyá figyelmeztetésben részesítem!

Vagyunk így egy páran ( mármint kannások :D)

De én már az együtt töltött pár ezer Km alatt egyszer már tankoltam kútnál is, mert már rángatott a kicsike, és muszáj volt.... :) persze akkor is csak 1000 Ft-ra :D , hogy hazaguruljak, ahol várt a megszokott KANNA :( :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.