Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Gondolkodtam egy darabig, hogy lemerjem-e írni: otthon a garázsban tankoltam nagyjából tele, majd 3 nap bóklászás a Bakonyban, vasárnap Győr-Budapest majdnem végig 140-nel össz.: kb.530Km. Most a gagyi műszer szerint pont félig van a tank :lol: nem bántam meg, hogy lecseréltem az 1.8-ast

Link to comment
Megosztás:

54l? :lol:

Természetesen két tankolás volt...nem vártam meg amig kiürül mert ha csak itt a környéken "faluzom" akkor nincs hol tankoljak..meg aztán van az a kagylós kút Komáromban ahol mintha jobb lenne a benzin mint máshol. Amig nem lesz vele gond ott tankolok ha nem muszáj máshol. :D

Link to comment
Megosztás:

Egész hónapban fogyasztás: max 4-5 liter....2x odébbáltam 2 városi menet..+2*17 km...

Még nem vettem kipufogót... kímélem a kocsit...

A másikat meg gyötörjük....LOL volt amikor gyereknapon a japó beköpte a gyertyákat... a csepel művek nem füstölt úgy.... gyertya megcserél és haza el...(nem volt forró és otthon egyből kitekertem a cseregarnitúrát...)

Hosszabb útra el vele - régi Bosch gyertyákat tettem vissza bele- "véletlenül"-. Asszony, vezetni akart, én meg röhögni. Minden 5 méternél hosszabb emelkedőn úgy rángatott, hogy ....1 óra után még 50 ezret is adott volna nekem, hogy ne tegye. Mondom, majd figyeljen meg engem, hogyan fogom vezetni.

Megérkez, kocsi kihűl, kábelek le, gyertyák ki, kicsit hókuszpókuszol az elosztóval,féktisztító, szárad, gyerták be. Aztán nőnek: "ugye te mondtad ha megérkezünk egyben, akkor egy garnitúra új és jó gyertyát veszel bele. OK igen, menjünk boltba. Bolt1: drága, bolt2: szar és drága, bolt3 : garnitúra az náluk 2 db...jó elhoztam...

Másik útvonalon vissza, nyomom 3000 fölé, hogy előidézzem a rángatást- nem jön, csak egy alacsony freikjű remegés (szerintem a nyomatékmű rezeg kicsit): minek nyomod annyira??? Annyira olcsó a benzin?? (Ő meg kettesben/5000, hármasban/4000-rel próbált felmenni az ajkai emelkedőn)

Annak a fogyija 220 km-en volt olyan 7,08/100....kevés város, ritka használat eredménye, jó légszűrő, jó gyertya , hülye belepofázós férj segítségével.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.