Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

na jó, 40 centin 10 liter, utána gyújtás nélkül 200 méteren további 5 liter. Saccra ....

okok itt:

http://www.opelforum.hu/index.php?s=&s...st&p=510124

Idegeim ramattyá mentek, ha ötlet de biztatás van akkor annak örülnék.

Csak annyi, hogy venni kell tömítést, és bele kell rakni. Ha tele a tankod, akkor az injektornál vagy a szürőnél megbontva le tudod ereszteni az AC-val, ha a relénél rövidrezárod a 30-85-ös kapcsokat egy darab dróttal. (Vagy 87?) Mindegy a hátsó, és a kormány felöli sarkot kell összekötni, és gyujtás nélkül is elindul az AC.

Link to comment
Megosztás:

Csak annyi, hogy venni kell tömítést, és bele kell rakni. Ha tele a tankod, akkor az injektornál vagy a szürőnél megbontva le tudod ereszteni az AC-val, ha a relénél rövidrezárod a 30-85-ös kapcsokat egy darab dróttal. (Vagy 87?) Mindegy a hátsó, és a kormány felöli sarkot kell összekötni, és gyujtás nélkül is elindul az AC.

05.25.

Nos azért nem volt 10 liter se ami elfolyt, thx a srácoknak....

500 fölé hajtva is van benne még benzin.

05.27.

630 km és még a pirosban sincsen teljesen.

Ez egy valós teli tankról sem rossz teljesítmény- én meg 3asban száguldoztam.

Link to comment
Megosztás:

Többet nem tankolok a kagylos kutnál tatabányán, 6,6 lett a fogyim, megfigyeltem, hogy ha bent tankolok a városi kutjuknál ott mindíg nagyon szar fogyit sikerül mérnem :lol: Valami nem kóser azon a töltöállomáson!

Lehet h egy-két oktánszámmal alacsonyabbra állítják a benzint...

Én így vagyok a csuda magyar olajvállalat kútjaival...ott tankolás után lustázik a kocsi meg többet szürcsöl...

De ha egy adott kúton tankolok, akkor megvadul...pedig 10 HUF-fal még olcsóbb is... :D

Link to comment
Megosztás:

Többet nem tankolok a kagylos kutnál tatabányán, 6,6 lett a fogyim, megfigyeltem, hogy ha bent tankolok a városi kutjuknál ott mindíg nagyon szar fogyit sikerül mérnem :lol: Valami nem kóser azon a töltöállomáson!

A múltkor voltam Pesten és a vecsési kagylós kútnál tankoltam 95-ös VPowert, de mintha az nem lenne olyan jó mint ami itt van nálunk Komáromban. :lol: Gyanús!

Lehet h egy-két oktánszámmal alacsonyabbra állítják a benzint...

Én így vagyok a csuda magyar olajvállalat kútjaival...ott tankolás után lustázik a kocsi meg többet szürcsöl...

De ha egy adott kúton tankolok, akkor megvadul...pedig 10 HUF-fal még olcsóbb is... :D

Valami lehet benne, habár én a komáromi(H) OMV-n szoktam tankolni 95-ös Carrerat, de azzal valahogy nem megy jól....ahogy a fentiekben is irtam, az itteni(SK) kagylóssal meg vagyok elégedve(egyenlőre) - mégha kicsit drágább is akkor is inkább azt teszem bele. :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet h egy-két oktánszámmal alacsonyabbra állítják a benzint...

Én így vagyok a csuda magyar olajvállalat kútjaival...ott tankolás után lustázik a kocsi meg többet szürcsöl...

De ha egy adott kúton tankolok, akkor megvadul...pedig 10 HUF-fal még olcsóbb is... :lol:

Nem hiszem, hogy a tankon tudnák kutyulni a benzint, főleg most, hogy már szinte csak 95-ös van a legtöbb helyen. Ami jön a tartálykocsival azt zutty bele, ha belepiszkálnak akkor inkább előtte amikor a kocsikat töltik. Sokan mondják, hogy vizezik a benzint. Öntött már vki vizesflakonba benzint? Összekeveredett? Mert nekem nem. Meg úgy őszintén mennyit kéne a kútnál slagból beleengedni, hogy legyen is anyagi haszon a mókolásnál, meg a kocsik is menjenek vele, és hogy csinálnák meg, hogy elegyedjen a kettő? :D

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem, hogy a tankon tudnák kutyulni a benzint, főleg most, hogy már szinte csak 95-ös van a legtöbb helyen. Ami jön a tartálykocsival azt zutty bele, ha belepiszkálnak akkor inkább előtte amikor a kocsikat töltik. Sokan mondják, hogy vizezik a benzint. Öntött már vki vizesflakonba benzint? Összekeveredett? Mert nekem nem. Meg úgy őszintén mennyit kéne a kútnál slagból beleengedni, hogy legyen is anyagi haszon a mókolásnál, meg a kocsik is menjenek vele, és hogy csinálnák meg, hogy elegyedjen a kettő? :D

Az egyik haverom kúton dolgozik és bizony amit 100 oktánszám, ill. a felett árulnak, az egyik sem tudja azt az értéket! Mert valami oktánszámnövelő cuccost kevernek hozzá. Belenyomatják a kúton a tartályba és az ott pihen és nem mozdul! Így leülepszik a tartály aljára a cumó, így nem lesz 100-as, vagy afeletti az oktánszáma a benyának! Neki elhiszem, mert mesélt dolgokat annó! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az egyik haverom kúton dolgozik és bizony amit 100 oktánszám, ill. a felett árulnak, az egyik sem tudja azt az értéket! Mert valami oktánszámnövelő cuccost kevernek hozzá. Belenyomatják a kúton a tartályba és az ott pihen és nem mozdul! Így leülepszik a tartály aljára a cumó, így nem lesz 100-as, vagy afeletti az oktánszáma a benyának! Neki elhiszem, mert mesélt dolgokat annó! :lol:

Persze-persze az oktánszámmal biztos lehet mókolni, de amikor a buszon ( amikor még jártam vele) azt hallom, hogy melyik kúton vizezik a benzint.... :lol: :D

Szerintem inkább a kutfejekkel lehet a manipuláció, átfolyási mennyiség stb.! Mert ugye induljunk ki abbol, hogy Mo-ról beszélünk és azért itt nem kicsi a kor......ó!

Kútfejek? Megvan DVD-n. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Az egyik haverom kúton dolgozik és bizony amit 100 oktánszám, ill. a felett árulnak, az egyik sem tudja azt az értéket! Mert valami oktánszámnövelő cuccost kevernek hozzá. Belenyomatják a kúton a tartályba és az ott pihen és nem mozdul! Így leülepszik a tartály aljára a cumó, így nem lesz 100-as, vagy afeletti az oktánszáma a benyának! Neki elhiszem, mert mesélt dolgokat annó! :D

Ez így általánosságban elég nagy hülyeség, mond meg a havernak :lol:

Ha jól megfigyeled, külön tartálykocsival hozzák a 99 meg a 100 oktánszámú benyákat,

és ha tankoltál volna ilyet, tudnád hogy más a színe, más még a szaga is :lol:

És az arra alkalmas verdákban elég jól ki lehet használni a magas oktánszámot,

lásd pl a versenyautóm. Utcai autókba nem érdemes ilyet használni, mert az előgyújtást

egy széria ecu nem tudja annyira felszabályozni, hogy látszatja legyen.

Link to comment
Megosztás:

Ez így általánosságban elég nagy hülyeség, mond meg a havernak :lol:

Ha jól megfigyeled, külön tartálykocsival hozzák a 99 meg a 100 oktánszámú benyákat,

és ha tankoltál volna ilyet, tudnád hogy más a színe, más még a szaga is :D

És az arra alkalmas verdákban elég jól ki lehet használni a magas oktánszámot,

lásd pl a versenyautóm. Utcai autókba nem érdemes ilyet használni, mert az előgyújtást

egy széria ecu nem tudja annyira felszabályozni, hogy látszatja legyen.

Egy bububa,vagy evoba van értelme csak ilyet tankolni.

Link to comment
Megosztás:

Én valami olyanra emlékszem kémiából, hogy 100-as oktánszámú benzin nem létezik. Valami adalékokkal lehet felvinni az ELMÉLETI oktánszámot 100-ra. Persze ezt gondolom "gyárilag" csinálják jobb helyeken és külön tartálykocsizzák mint ahogy Gábor írta.

off: most javítgatok egy husqvarna motoros fűkaszát. Az alkatrészboltban nagyon szidták a magyar benzinek minőségét. Röhely hogy az ilyen kis kétütemű motorok is megsínylik ill. megérzik a benzin minőségét igaz ezek simán forognak 12ezret is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.