Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

<_< :lol: :lol:

Én már nem merek fogyi adatokat írni....E85-el 4.8-ra jött ki. :lol:

Úgynézki a corsa is kezdi megszokni,kezd 7-8 közé beállni zöcséglével is a fogyi.

Nálunk is lesz hamarosan E85-ös bioizé. Kell valamit alakítani a motortérben, hogy fogadja a bio üzemanyagot, mint pl gázosításnál, vagy simán mehet bele? Összeönteni lehet kevés benzint tartalmazó tankban?

Link to comment
Megosztás:

Nálunk is lesz hamarosan E85-ös bioizé. Kell valamit alakítani a motortérben, hogy fogadja a bio üzemanyagot, mint pl gázosításnál, vagy simán mehet bele? Összeönteni lehet kevés benzint tartalmazó tankban?

Az etalnol is tartalmaz kb. 10-15% benzint.

Nyugodtan lehet bármilyen arányban keverni.

Én mikor kipróbáltam, kb 1000-1500km után kicseréltem a benzinszűrőt, mert elvileg az etanol feloldja a lerakódásokat. Én mást semmit sem változtattam.

András

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Nekem nem volt tiltás, (talán még soha) és én napi 25km-t megyek a melóhelyemig ami 65%-ban főút!

Neeeem voooolt?????? :lol: :lol: :lol: És miért nem??? <_<

Én most nem mértem fogyasztást, de sikerült 750 km-t menni, úgy hogy mutató még nem érte el a piros tartományt...

igaz h nagyon kistalpú cipővel mentem...nem volt sem tiltás, sem sebesség túllépés... :lol:

Az igen jó, egyszer én is mentem vele 750 kilómétert és még volt benne 3 liter. Akkor vettem le a tankot.

Link to comment
Megosztás:

Én most nem mértem fogyasztást, de sikerült 750 km-t menni, úgy hogy mutató még nem érte el a piros tartományt...

igaz h nagyon kistalpú cipővel mentem...nem volt sem tiltás, sem sebesség túllépés... :lol:

Mit ér így az ÉLET???!!! <_<

Link to comment
Megosztás:

Ma tankoltam: 702km - 43.68L -> 6.22L/100km. Kicsit sok, de volt benne némi város is.

Jó neked, hogy csak ennyi. Én 8 alatt nem állok meg mostanában. Igaz sok rövidet megyek, de sztem akkor is sz@r a hőjeladóm. Meg is kérdem a Gabit mennyinek kéne lenni az ellenállásnak hidegen, és melegen.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Most volt egy nagyobb mérésem.

1005 Km ebből 420 km országút, 585 km város.

Átlag: 6,42 L/100km

Országút kb.: 5,5 l/100km

Város kb: 7,09 l/100km

Ebben volt egy kis Shell V power is, de nem vettem észre fogyi csökkenést tőle.

Inkább kicsit jobban húzott a verda tőle.

Ja az autó: Opel Astra F 1.4 8 szelepes

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.