Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

"pedig én ugy tudtam, hogy az Se-nél a szivósort melegíti a viz és azzal melegiti elő a levegőt!"

Akkor ezt nem értem miért írta. Hisz ez így is van.

Szia Tápi!

A lényeg, hogy megpróbáltam a cső nélkül menni és sajna valamiért le akarta zabbantani a fejemet is. Bár nem értem a lényegét ennek a viz melegítős dolognak, mert ugye sokkal rosszabb a hatásfoka mint a kipuf által adott melegnek, de az biztos, hogy valamiért nagyon éhes lett a lelkem. (ugye ez a vizes dolog pont a kezdeteknél nem ad elég gyorsan meleget sajna) Szóval valahogyan össze kell barkácsolnom az "új" légszűrőházat a régivel, ma meglesem, hogy mit lehet kihozni belőle. Az sajna biztos, hogy kicsit-nagyon nem értem a dolgot, mikor össze lett rakva a gép 6 körül fogyasztott, most az elmúlt mérések alkalmával meg 7-7-5-ig mérek fogyikat. Először azt hitem, hogy megvadult a benzinszint mutatóm, de sajna nem így van. A fél tankig el szoktam menni vele kb 270-300 km-t, most meg a 230-nál boldog vagyok.

Nem tudom mi lehet a gond a kicsikémmel, de azt hiszem, hogy a tél végéig ez így is marad majd, akkor úgy sem járok vele! :lol:

Hát ennyi, talán így már érthető volt egy kicsit!

Link to comment
Megosztás:

A lényeg, hogy megpróbáltam a cső nélkül menni és sajna valamiért le akarta zabbantani a fejemet is. Bár nem értem a lényegét ennek a viz melegítős dolognak, mert ugye sokkal rosszabb a hatásfoka mint a kipuf által adott melegnek, de az biztos, hogy valamiért nagyon éhes lett a lelkem. (ugye ez a vizes dolog pont a kezdeteknél nem ad elég gyorsan meleget sajna) Szóval valahogyan össze kell barkácsolnom az "új" légszűrőházat a régivel, ma meglesem, hogy mit lehet kihozni belőle. Az sajna biztos, hogy kicsit-nagyon nem értem a dolgot, mikor össze lett rakva a gép 6 körül fogyasztott, most az elmúlt mérések alkalmával meg 7-7-5-ig mérek fogyikat. Először azt hitem, hogy megvadult a benzinszint mutatóm, de sajna nem így van. A fél tankig el szoktam menni vele kb 270-300 km-t, most meg a 230-nál boldog vagyok.

Nem tudom mi lehet a gond a kicsikémmel, de azt hiszem, hogy a tél végéig ez így is marad majd, akkor úgy sem járok vele! :lol:

Hát ennyi, talán így már érthető volt egy kicsit!

Én a kiindulópontnak azért mindig a gyári állapotot tekintem. Ha az SE-be nem tervezték bele azt a bevezetést, akkor én úgy vélem nem is kell.

IAT-ra és CTS-re mindenképp rámérnék. Termosztát lett cserélve? Mutató szerint bemelegszik rendesen?

A benzinmutatódat nem ismerem, de elég furán hangzik. Én akkor örülök, ha 350-kor van a felénél. :lol: Persze telivel csak 610-640 megy. (de ez is olyan 45 liter körül)

Link to comment
Megosztás:

Én a kiindulópontnak azért mindig a gyári állapotot tekintem. Ha az SE-be nem tervezték bele azt a bevezetést, akkor én úgy vélem nem is kell.

IAT-ra és CTS-re mindenképp rámérnék. Termosztát lett cserélve? Mutató szerint bemelegszik rendesen?

A benzinmutatódat nem ismerem, de elég furán hangzik. Én akkor örülök, ha 350-kor van a felénél. :lol: Persze telivel csak 610-640 megy. (de ez is olyan 45 liter körül)

Szia Tápiószecső!

A válaszomat átvittem az elektromosba!

Link to comment
Megosztás:

Láttam már kösz, de akkor keverem a dolgokat. Ahhoz hogy villogtassak nem kell BC? Akkor én is tudok villogtatni? Már nem a reflektorral! :lol:

Persze hogy tudsz!

Ha a Tiéd is a 10-lábú fajta, a csatiban a jobb felső és az alatta levő lábakat kell vékony dróttal, vagy mint én szoktam egy kihajlított gemkapoccsal összezárni, és gyújtást ráadni (nem beindítani).

Link to comment
Megosztás:

Persze hogy tudsz!

Ha a Tiéd is a 10-lábú fajta, a csatiban a jobb felső és az alatta levő lábakat kell vékony dróttal, vagy mint én szoktam egy kihajlított gemkapoccsal összezárni, és gyújtást ráadni (nem beindítani).

Hát asszem kihagyom. Most úgy tudom tökéletes állapotban van a kocsi, és inkább maradok a boldog tudatlanságban. Minthogy ne aludjak 3 napig. :lol: De hülye vagyok, amúgyse aludnák, mert íccakás vagyok! :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát asszem kihagyom. Most úgy tudom tökéletes állapotban van a kocsi, és inkább maradok a boldog tudatlanságban. Minthogy ne aludjak 3 napig. :lol: De hülye vagyok, amúgyse aludnák, mert íccakás vagyok! :) :lol:

Majd legközelebb kivillogtatjuk. Aztán, ha csak a 12-t dobja, akkor megnyugodhatsz.

Link to comment
Megosztás:

Kis naív... nézzük csak át a szilenteket, kormányösszekötőket, meg egyéb apróságokat... :P

Egy tizenéves autó sosincs tökéletes állapotban :)

Jól van, támadj, csak! Forgasd meg jobban a kést! :lol: :lol: Akkor helyesbíttek.: most nincs semmi halaszthatatlan hiba rajta, ami az üzemképességét veszéllyeztetné. Igy már gömbölyű? :P

Link to comment
Megosztás:

Dehogynem,nézd meg Dezsőt! :) Csak a számlát ne nézd! :P

Fogadjunk hogy találnék rajta olyat, amitől ideges leszel? :lol:

Melyik karácsonyra gondoltál? Merén a múlt héten szerdán 245,9 Ft/l -ért tankoltam 95-ös benzint! :P

A hivatalos ára szerdától asszem 254Ft, a pancsbenzint meg inkább kerülöm személyszerint :lol:

Link to comment
Megosztás:

540km/33.7 liter=6.3L/100km :P Viszont megint találtam vmit. Mielőtt tankolni mentem mindig azt csinálta, hogy hirtelen induláskor egyes, kettesben megtorpant, mintha kifogyna a benya, csak egy pillanatra. De hát volt még 16 liter a tankban nem szabadna levegőt szívnia az AC-nek nem? Ha üresben lepadlózom nem csinálja csak menet közben. :lol: Amikor teletankoltam csináltam is egy tesztet 1-lepadlóz, 2 lepadlóz, ment gond nélkül. Asszony mellettem ült, meg is kaptam, hogy: Miiit csinááálsz?! :lol: Mi a fene lehet ez? Kb. azóta hogy az új AC-beszereltem. Szar lehet? De miért csak 10-15 liter benyánál? :)

Link to comment
Megosztás:

540km/33.7 liter=6.3L/100km :P Viszont megint találtam vmit. Mielőtt tankolni mentem mindig azt csinálta, hogy hirtelen induláskor egyes, kettesben megtorpant, mintha kifogyna a benya, csak egy pillanatra. De hát volt még 16 liter a tankban nem szabadna levegőt szívnia az AC-nek nem? Ha üresben lepadlózom nem csinálja csak menet közben. :lol: Amikor teletankoltam csináltam is egy tesztet 1-lepadlóz, 2 lepadlóz, ment gond nélkül. Asszony mellettem ült, meg is kaptam, hogy: Miiit csinááálsz?! :lol: Mi a fene lehet ez? Kb. azóta hogy az új AC-beszereltem. Szar lehet? De miért csak 10-15 liter benyánál? :)

MAF szenzor tisztítás mikor volt? (légtömegmérő)

Asszem neked van ilyen a gépedben.

Link to comment
Megosztás:

540km/33.7 liter=6.3L/100km :P Viszont megint találtam vmit. Mielőtt tankolni mentem mindig azt csinálta, hogy hirtelen induláskor egyes, kettesben megtorpant, mintha kifogyna a benya, csak egy pillanatra. De hát volt még 16 liter a tankban nem szabadna levegőt szívnia az AC-nek nem? Ha üresben lepadlózom nem csinálja csak menet közben. :) Amikor teletankoltam csináltam is egy tesztet 1-lepadlóz, 2 lepadlóz, ment gond nélkül. Asszony mellettem ült, meg is kaptam, hogy: Miiit csinááálsz?! :lol: Mi a fene lehet ez? Kb. azóta hogy az új AC-beszereltem. Szar lehet? De miért csak 10-15 liter benyánál? :P

Nem tudom, hogy néz ki az AC-d, csak egy tipp: nincs valami gumicső, ami a szivattyútól megy a tank aljához, amin felszívja a benyát? Esetleg az lehet lyukas, vagy kiritkult az anyaga, és mikor kevés a benya a tankban, a lyuk a benzin szintje fölé kerül, és ott levegőt szív... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi a fene lehet ez? Kb. azóta hogy az új AC-beszereltem. Szar lehet? De miért csak 10-15 liter benyánál? :lol:

Melt csak! És különben is. BesöPistabácsi megmonta, azé!

Vagy ahogy egy nagy szerelő mondta egyszer, "belebújt a B@+"

Nem lehet hogy kicsúszott valami cső amivel, ha jól emléxem egy Kméti kartárs is kinlódott?

Bár gyanítom ez itt már OFF.

Pepe!

Egy rugóra jár az agyunk.

Link to comment
Megosztás:

540km/33.7 liter=6.3L/100km :P Viszont megint találtam vmit. Mielőtt tankolni mentem mindig azt csinálta, hogy hirtelen induláskor egyes, kettesben megtorpant, mintha kifogyna a benya, csak egy pillanatra. De hát volt még 16 liter a tankban nem szabadna levegőt szívnia az AC-nek nem? Ha üresben lepadlózom nem csinálja csak menet közben. :lol: Amikor teletankoltam csináltam is egy tesztet 1-lepadlóz, 2 lepadlóz, ment gond nélkül. Asszony mellettem ült, meg is kaptam, hogy: Miiit csinááálsz?! :lol: Mi a fene lehet ez? Kb. azóta hogy az új AC-beszereltem. Szar lehet? De miért csak 10-15 liter benyánál? :)

Nekem a benzin mennyiségétől függetlenül csinál ilyeneket hirtelen gázadáskor..emlékeim szerint minden fokozatban. Sőt, ha álló helyzetben hirtelen rápöccintek a gázra akkor is mintha megkésve reagálna/befulladna egy pillanatra és utána pörög fel. Mi lehet a gond? :P

Link to comment
Megosztás:

MAF szenzor tisztítás mikor volt? (légtömegmérő)

Asszem neked van ilyen a gépedben.

Huh! Azt hol keressem? Biztos nem volt tisztítva, mert nem tudom hol van! :)

Nem tudom, hogy néz ki az AC-d, csak egy tipp: nincs valami gumicső, ami a szivattyútól megy a tank aljához, amin felszívja a benyát? Esetleg az lehet lyukas, vagy kiritkult az anyaga, és mikor kevés a benya a tankban, a lyuk a benzin szintje fölé kerül, és ott levegőt szív... :lol:

Nincs, mert közvetlenül az AC ér le a tank aljáig. Illetve az előszűrő, de az nem tud leesni, nincs helye hozzá. Meg ha le is esne akkor is max. egy centire lenne a tank aljától, és 15 liter benzin azért feljebb van!

Nekem a benzin mennyiségétől függetlenül csinál ilyeneket hirtelen gázadáskor..emlékeim szerint minden fokozatban. Sőt, ha álló helyzetben hirtelen rápöccintek a gázra akkor is mintha megkésve reagálna/befulladna egy pillanatra és utána pörög fel. Mi lehet a gond? :lol:

Nekem álló helyzetben egyáltalán nem csinálja, és csak viszonylag kevés benzinnél. Neked volt szűrő cserélve? Ha le van fojtva a benzin áramlás koszos szűrő miatt, az csinálhat ilyen gondot hirtelen gáznál.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.