Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Vmi nem "gömbölűűűű". Mai tankolás 32,6 l, 419 km-re. Az 7,7-es átlag. Legalább 280 km autópálya (óra szerint 140-el), kb 100 km város, a többi sima országút. Kicsit sokallom. :D

Én nem tudtam most mérni, sajna nem volt elég pízem a teletankra, de abból hogy 480km-nél elkezdett fulladozni, lehet következtetni az átlagra. ;) Kezdő koromban, amikor kisebb volt a lábam 750km-ert elmentem egy tankal. :D Az is igaz, hogy most is olyan repülőstart volt, ha hozzávesszük hogy az összes benya felkenődött a tank hátsó felére, lehetett benne még akár 8-10 liter is. De ez akkor is még csak 8-10 es fogyi. :P

Link to comment
Megosztás:

Rakni kell a harmadikat-negyediket... ;)

Meg 2-est is vagy azt kihagyod? :D

Na jó, utcai versenyzős korszakomban 1.-ből 3.-ba nyomtam és padló, ami belefér illetve ami a csövön kifér... :P

Link to comment
Megosztás:

Minek ha hosszú az 1.-es? Dízelben meg van nyomaték, jobban mint egy hasonló bengásban.

Azt nem tudom milyen de nekem szétrágcsálta az 5.-et egy 110 -5 padlónál, úgyhogy van egy lenyalt b tengelyem meg fogatlan fogaskerekek porcsapágyastól. :D

Link to comment
Megosztás:

most már szokni kell a normális közlekedést ;)

volt olyan, hogy intettek egy pát nekem, a mögöttem jövőt meg kiszedték, pedig próbált rámtapadni :D

Nekem pát már sajnos nagyon régen intettek. Akkor még piros CC-s rendszámom volt. Nemcsak pát intettek, de még szalutáltak is amikor 160-al előztem őket. A bunkók nem tudták megkülönböztetni a követségi kocsitól.... pedig csak egy piros Skoda 130GL volt.

Ja, és 7,2-es fogysztása volt! ...hogy ne legyek off! http://srbaratok.gportal.hu/fckeditor/edit...augh2_smile.gif

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.