Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Ott szerintem nem sok, sőt mivel abszolút sik és egyenletes terep ritkán adódik, ezért a 100 nálam 2100 körüli fordulatot jelent, míg a 90 csak kb 1800-at, ezért az 1800-as fordulatnál sokkal érzékenyebben reagál a fogyasztásban a gázpedál legkisebb rezgésére is mint 2200 felett. Ez pedig a sebességtartáshoz elkerülhetetlen. (Nálam a max nyomaték 2300-nál kezdődik és 4200-ig tart.) Tehát azt mondom, hogy nem autópálya viszonyok között az én motoromnak a 100 tartása kisebb átlag fogyasztást jelent mint a 90-é. Autópályán ez nem igaz! Ott, mivel kevés a hegy-völgy a 90 biztosan kisebb fogyasztással jár.

Országúton, szigorúan max 90-el (óra szerint, ami GPS szerint 80) többször mértem 5,8-at (98 km távon).

WR vagy CR a kapcs. szekrényed??? :D

Nekem az olajkályha, 5-ben 100-nál kb. 2300-2500 ford. számon pörög. Tudomásom szerint a bengásak sokkal pörgôsebb motrok, vagy csak az enyém is bendzinesnek indult...

Link to comment
Megosztás:

Nekem az olajkályha, 5-ben 100-nál kb. 2300-2500 ford. számon pörög. Tudomásom szerint a bengásak sokkal pörgôsebb motrok, vagy csak az enyém is bendzinesnek indult...

Háááát a kis 1,6-osok igen. Eccer utaztam egy 1,6-os Audival autópályán Ausztriában és 130-nál 4000-et mutatott a pörgettyűmérő. Egy idő után rászóltam a sofőrre, hogy tegye már 5.-be. ;)

Mutatja, hogy 5. az! :D Marhára furcsa volt nekem, mert nálam a 130 megfelel 3000-es fordulatnak. A 100 meg 2100-nak.

Link to comment
Megosztás:

Háááát a kis 1,6-osok igen. Eccer utaztam egy 1,6-os Audival autópályán Ausztriában és 130-nál 4000-et mutatott a pörgettyűmérő. Egy idő után rászóltam a sofőrre, hogy tegye már 5.-be. :P

Mutatja, hogy 5. az! :D Marhára furcsa volt nekem, mert nálam a 130 megfelel 3000-es fordulatnak. A 100 meg 2100-nak.

Most hazafele figyeltem meg, hogy nekem 80km/h-nál 2000, 100km/h-nál 2500 a f.sz.

Nem tetszik ez így nekem... mi lessz így 200km/h körül? ;)

Link to comment
Megosztás:

Most hazafele figyeltem meg, hogy nekem 80km/h-nál 2000, 100km/h-nál 2500 a f.sz.

Nem tetszik ez így nekem... mi lessz így 200km/h körül? :D

Ha egy gyári DTL neked megy 200-at akkor komolyan mondom már megyek a versenypályára. Jó lesz a 170-180 "csillagos égnek" is sík terepen.

Kiderítetted már, hogy CR vagy WR?

Link to comment
Megosztás:

Ha egy gyári DTL neked megy 200-at akkor komolyan mondom már megyek a versenypályára. Jó lesz a 170-180 "csillagos égnek" is sík terepen.

Kiderítetted már, hogy CR vagy WR?

Nem tom 100%. A váltóm azon része eléggé szutykos de mindenképp érdekelne. Az eddigi találgatások alapján sem sikerült eldönteni. Elméletileg azonos kéne legyen a tieddel nemde? Gondolkodom mi lehet az eltérés, hogy a tied majd 500 ford. sz. nyugodtabb. Kerékméret nálam: 175/65 R14 82T...

Link to comment
Megosztás:

Megmosogatod egy ecsettel meg egy kis brigéciollal vagy ha nincs akkor jó a petróleum vagy a gázolaj csak utána mosd le tőle mert a por nagyon szeret ráragadni, no meg ha nem stimm valami akkor jobban észrevehető pl egy olajszivárgás.

Elméletileg de dobtak ki belőle CR-est is és nem két darabot.

Egyébként az enyém órája többet mér de azt igazán csak traffipaxxal lehet bemérni mi is a valós, pl ha nekem 90-et mutat az traffi szerint 82-83.

Link to comment
Megosztás:

Megmosogatod egy ecsettel meg egy kis brigéciollal vagy ha nincs akkor jó a petróleum vagy a gázolaj csak utána mosd le tőle mert a por nagyon szeret ráragadni, no meg ha nem stimm valami akkor jobban észrevehető pl egy olajszivárgás.

Elméletileg de dobtak ki belőle CR-est is és nem két darabot.

Egyébként az enyém órája többet mér de azt igazán csak traffipaxxal lehet bemérni mi is a valós, pl ha nekem 90-et mutat az traffi szerint 82-83.

GPS-el mérve 8-10km/h csal nekem is az óra. Az elmult napokban meg-meg hajszoltam a gépezetet s jó volt látni, hogy már nem füstöl annyira 4500 rot/min-nál :D

Egyedül az aggaszt, hogy nagyon gyorsan kiapadt a tank. Az tuti, hogy ilyenkor igencsak szürcsöli a mannát de 4-5 ilyen hajsza után fél tankból 10-12 L maradjon???? ;)

Link to comment
Megosztás:

Elméletileg de dobtak ki belőle CR-est is és nem két darabot.

Egyébként az enyém órája többet mér de azt igazán csak traffipaxxal lehet bemérni mi is a valós, pl ha nekem 90-et mutat az traffi szerint 82-83.

Az Opelinfos-on nem láttam X17-es mocihoz CR váltót. Ezért gondolom, hogy nincs CR.

Link to comment
Megosztás:

Az én kocsim nagyon szereti a 98-ast! Most tisztán azt tankoltam bele, nem kevertem és a fogyi ismét lentebb mentt a múltkorihoz képest mikor 1/3 95-ös és 2/3 98-as volt benne. Ez után mindig ezt tankolom mostmár. Na jó, megpróbálom még a 95-öt is mert lehet ez a fogyi csökkenés több dolognak is betudható (amiket a múltkor írtam). A lényeg, hogy most már -3,5 liternél járok, ennyivel eszik kevesebbet az autó mint 1 hónappal ez előtt. Mondjuk volt honnan csökkennie. Most 9,5 liter és nyomom rendesen most is ("csak" gyursulgatok néha, semmi gyorshajtás); 215-ös gumik még most is, sok rövid táv még most is.

Link to comment
Megosztás:

Eddig úgy néz ki, hogy 95-ösből eszik 13-at, 98-ból meg 10-et. (de 9,5 per pill. ill. 13,5 volt a max régen) Az ár különbség meg 17Ft/l. Szerintem megéri. Egyikkel tudom menni 1 tankkal max. 400 km-t, a másikkal meg 500-at városban. A kilométer különbség ez alapján kb. 100km. Az ár különbség meg (17*50) 850ft, az 3 liter 95-ös. (50 literes a tank) Ezzel nem megyek 100 km-t.

De kipróbálom még azt a 95-öst is így, hogy volt cserélve pár dolog a kocsin.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.