Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Helló! Szerintetek még mi lehet az oka a viszonylag magas fogyasztásmonak? Már jópár dolog ki lett zárva. Volt szerelőnél és beállították a gyújtást gyári értékre, de úgy nem akart menni rendesen az autó. kb 10fok pluszba volt előtte. Azt mondta lehet a hátsó kipufogó dob van tele és azért nem megy. Ettől a fogyasztás változhat?

Link to comment
Megosztás:

ma mentem egybe 200kmet és láss csodát kb 12l ez szép és jó 6l/100km, de a városba mitől lesz 10l? azért ez durva külömbség...

1 tonna az autó, ennyi az oka..

Gyorsításkor 15-20l/100, sebesség tartásakor 3-4l/100 ebből sajnos 10-es átlagok simán kijönnek.

Azzal tudsz spórolni ha sugárutakon közlekedsz városban még ha kicsit hosszabb is, és ha csak tartani kell a sebességet akkor ötös, hatvan..

Link to comment
Megosztás:

hát ez nem épp jó hir sopronba nem nagyon vannak sugárutak xD inkább kanyargós kis utcák. azért köszi

Jaja, ismerem nagyjából Sopront, belvárosban biztosan nem fog 10 liter alá menni a fogyasztásod, kb. csak a 84esen meg a Győri út-Csengery úton tudsz megszakítás nélkül végiggurulni..

Futárkodok Győrben, próbáltam már mindent és 7,4l/100 volt a legjobb városi, de aznap nem is voltam a belvárosban, csak külvárosi részeken és mindez vasárnap..

Link to comment
Megosztás:

hát én épp ez az hogy sokszor használom ezeket. Bár már szinte lehetetlen végigmenni a városon úgy hogy nem kapj lámpát. pl a Győri uton a körházól a tescoig van már 4 lámpa kész vicc talán 1km :D mondjuk az idő nagyon sokat számít ez a meleg ami most van sokat javít, bár az órára nem lehet adni az már cserés lesz

Link to comment
Megosztás:

hát én épp ez az hogy sokszor használom ezeket. Bár már szinte lehetetlen végigmenni a városon úgy hogy nem kapj lámpát. pl a Győri uton a körházól a tescoig van már 4 lámpa kész vicc talán 1km :D mondjuk az idő nagyon sokat számít ez a meleg ami most van sokat javít, bár az órára nem lehet adni az már cserés lesz

Én bármit csinálok nem tudom 6.6.alá vinni a fogyit de 9 liter fölé sem..... :D

Link to comment
Megosztás:

Az élmény kárpótol azért a +2literért. Ráadásul autó hangja van. :D :D

Nem tudod mi az az élmény :D amikor az ezres swifttel komoly harcot kell vívni azért, hogy te kanyarodj el elsõnek, az az igazi élmény xD én ha csak közlekedni szeretnék is folyamatosan racsingba vagyok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.