Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Ja, rángatás ellen meg meg lehetne próbálni egy No-spa tablettát a tankba... :rolleyes:

Hát szóval izé... én helyi kezelésre gondoltam, beleszórni porrátörve az injektorba. Úgy gyorsabban hat, nem? Vagy kiszórni asztallapra, ás felszivatni vele kis papírhengerrel mint a kokót. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Szerencse, amúgy ha már OFF-olunk, van benne egy másik tetkós csaj, az is megérne egy kis ajtócsapkodást. :rolleyes: Birom az ilyen gyakorlatias nőket, fúrnak, faragnak, heggesztenek. :)

Ha már offolunk. A tetkós csaj neve Scottie, de ő csak néhány részben szerepelt. Én valahogy az ilyen tökös, keménykedő nőket nem kedvelem. Viszont Kari úgy szerepel a műsorban, hogy a kellemes nőiességét viszi bele a dolgokba...

Link to comment
Megosztás:

Nekem most is stabil 6 liter. A napokban többször volt olyan hogy 230 km. megállás nélkül, egy seggel. 80 % autópálya, 130 fölött huzamosan. A kipuff tuti kitisztult. Bár mostanában elég sok a hosszutáv. Talán indulnom kéne a Dakaron? :rolleyes: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.