Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Hogyan viselkedik? Húz rendesen? Mennyire füstöl?

Mennyi van benne?

Gázadásnál és elvételnél egy picit berángat,szinte semmi füstje nincs csak akkor van amikor huzatom és 3000után egy feketét nyom ki,de az szerintem a turbótol van!most 200987km van benne!2,5 éve taposom minden nap :D ,lekopogom még egyszer nem hagyott cserben,szeretem,csak ne enne ennyit!hogy témánl legyünk most rátankoltam 100km-re 8,45 L-t!8-nál kattant a pisztoly!

Link to comment
Megosztás:

tápi milyen tankod lett??

Vettem egy ilyet: Jagdtiger

Na jó nem is. Szerintem félreértettél. Azt írtam, hogy a mostani tank benzinnel már végig könnyebb leszek (ülések miatt elsősorban), mint korábban, így lesz arról konkrét tapasztalatom, hogy bizonyos mértékű súlycsökkentés milyen fogyasztáscsökkentést hoz magával. Bár igazából hosszabb távú mérésnél lesz reális a kép.

Link to comment
Megosztás:

Kiváncsiságból tankoltam egyet,és nagyon nem örülök :lol: . 122km-re 11.1 liter,ez 9l/100km (tavaly 8 volt a városim). Most már biztos kiméretem a lambda szondát,már csak azért is,mert ma váltás közben leállt,és ha jól olvastam,akkor amiatt is lehetett,hogy már nem jó a szonda. Meg azért ennyit enni úgy,hogy nem is nagyon megy?! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Kiváncsiságból tankoltam egyet,és nagyon nem örülök :lol: . 122km-re 11.1 liter,ez 9l/100km (tavaly 8 volt a városim). Most már biztos kiméretem a lambda szondát,már csak azért is,mert ma váltás közben leállt,és ha jól olvastam,akkor amiatt is lehetett,hogy már nem jó a szonda. Meg azért ennyit enni úgy,hogy nem is nagyon megy?! :sowwy:

Rossz lambdától nem áll le.

Link to comment
Megosztás:

EGR-szeleped le van már zárva?

Igen. Most lett megcsinálva a hengerfejtömítés->olaj lecserélve Metabond Speedre :lol: , gyújtásmodul cserélve (végre szépen jár :lol: ), kábelek újak, gyertyák 5000km-t mentek, benzinszűrő nincs egy éves, levegőszűrő 2 hónapos, motorhőfok jeladó kimérve->rendben, alapjárati fél éve volt pucolva (de most megint lesz),lecsúszott levegőcső visszarakva (előbb áll vissza alapjáratra,mint eddig),termosztát 90°-osra cserélve (előtte félúton megállt a mutató). Viszont nem nagyon megy,és többet eszik :sowwy: .

Link to comment
Megosztás:

hát nemtudom, de hogy most mondod, olyan mintha nekem is gyengébb lenne az uj termosztát óta :sowwy:

de lehet csak a hangja kisebb a motornak és azért érzem lasabbnak?

fokozatok vége ugyan ott van stb... de az is lehet hogy a hátsó kipufogóm állapota miatt ilyen...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.