Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Ezt nem is állítottam, de így legalább valamennyire igazságosabb a "fair play-verseny"... A dízelesek többet fizetnek a kisebb fogyasztásért. Ez amolyan hendikep a benzinesek részére.

Sajnos ezt mindegyikünk keményen meg fogja fizetni!

A benyások is, meg a biciklisek is!

Link to comment
Megosztás:

az az igazságosabb, hogy még kisebb lesz a fogyijuk? :D

nem az ár érdekel minket legfőképp, hanem a fogyi

Láttál Te már olyan fogyasztási statisztikát, ahol az árat nem tüntették fel? Persze igazatok van, tudom, hogy mindez aberrált dolog részemről, de néha valóban van bennem kárörvendés, amikor ugyanabban a dugóban cammogok az A8-as Audival vagy az AMG Mercedes-szel. (Persze csak addig, amíg rá nem hajtanak a buszsávra...) :D

Link to comment
Megosztás:

Mai tankolás 28,88 l, 391 km-re. Ebben kb 340 km a Ring talis út (M1-Bp-Fót-Mogyoród és vissza). A pályán 140-es utazóval, a többi helyen a megengedett sebességgel. A maradék kb 50 km-t itthon, városi körülmények között tettem bele. Az átlag 7,3 l/ 100 km. Biztos az autópálya miatt lett ennyi.

Link to comment
Megosztás:

A 14se-nél van üzemanyag-lámpa? Nemrég majd' 48 l-t belecsorgattam, de még akkor sem jelzett. Esetleg kiéghetett az izzó?

Az a gyujtás ráadásakor is égne, amig a mutató feljebb nem kúszik. Ha fordszámos a műszer, nézd meg a mutató alatt balra, az LTR felirat mellett látszana.

Link to comment
Megosztás:

Utolsó elötti tankolás: 720km, 44 L tankolás csurig. 6,1... :D Ja, max. 10% város, visszafogva... Aztán az E85:B95 keverékkel (27:73) 710 km után 47,65 L keverék (33:67). 6,7... Bár párszor meghajszoltam, hogy kikormolódjon... :D Most megint próbálom 110 alatt tartani a mutatót, és 98-ra fordítottam az oktánszám-váltót. Hátha... :D Várom az eredményt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.