Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Sziasztok!

én világító lámpával simán elmegyek 50-60km-t(1.6 ecotec).volt már úgy,hogy teljesen feküdt a mutató és teletankolta és ha tényleg 50literes a tank akkor elvileg még 3 liter volt benne.Szerintem a piros zóna körül már eléggé össze-vissza mutat a mutató de nem tom nektek ez hogy van.Az biztos hogy van benne tartalék rendesen.

Link to comment
Megosztás:

A tegnapi "kis kiruccanásunk" 487 km-be, és 28 l benzinbe "került". Így az átlagom 5,7 l/100 km. :D :D

Nem rossz, de alig jobb mint átlagos!

Én eddig ezt tudtam produkálni saját legjobbnak:

Nagyfokú önfegyelemmel 198 km; országúton, max 90 km/ó sebesség, lakott területen max 55 km/ó; teljes úton átlagsebesség 72 km/ó. Külső hőmérséklet átlag 8 C fok.

Fogyasztás a teljes úton: 11,55 lit, azaz 5,8 lit/100 km.

Mit szólnátok hozzá, ha egy fogyasztási versenyt tartanánk fair play alapon?

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz, de alig jobb mint átlagos!

Én eddig ezt tudtam produkálni saját legjobbnak:

Nagyfokú önfegyelemmel 198 km; országúton, max 90 km/ó sebesség, lakott területen max 55 km/ó; teljes úton átlagsebesség 72 km/ó. Külső hőmérséklet átlag 8 C fok.

Fogyasztás a teljes úton: 11,55 lit, azaz 5,8 lit/100 km.

Mit szólnátok hozzá, ha egy fogyasztási versenyt tartanánk fair play alapon?

Ahoz képest, hogy januárban volt egy 11 l-es fogyim a rossz termosztátomnak, csak városi üzemnek, meg a nagy lábamnak :D. Ez nekem megfelelő. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.