Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Én is mindig teli tankolok, aztán nálam SHELL benyából (95) olyan 8.4-8.6 szokott lenni a fogyi.Főleg városi használat mellett.Legutóbb az OMV-nél tankoltam, és 9.3L lett a fogyi úgy, hogy főleg a feleségem használja a gépet.Most vagy anyuka jár nagytalppal, vagy szar a benya, vagy v.mi kezd gallyra menni a masinában.Most újra a SHELL-nél tankoltam, és kíváncsian várom a fejleményeket.

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem a molnál is meg a shell-nél is volt ratyi benzinem, úgyhogy én még mindíg maradok az ukrán inportnál. Azzal még mindíg 6 körül maradok vegyesben

egyszerűen nem tudom hogyan csinálod ezzel a mocival meg ilyen bazi nagy kerekekkel

pedig sztem a szedán kasztni még nehezebb is egy hangya######nyival mint a csapotthátú.....

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy ratyi a benyád!

Én leteszteltem...

Lámpagyulladástól lámpagyulladásik mentem (+-2 Km), tankoltam össz 74 lityi benyát, mentem én mindenhol, pályán, országúton, városban, keresztül az országon, 60-as döcögés és 150-es tempó vegyesen!

Eredmény: 1358 Km

Ez azért nem oan rosz ... szerintem :(

Hát én sem értem...

Én ha ennek a felét elmegyek ennyi benyával, már verem a seggem az üléshez... :-) :-)

Link to comment
Megosztás:

Lámpagyulladástól lámpagyulladásik mentem (+-2 Km), tankoltam össz 74 lityi benyát, mentem én mindenhol, pályán, országúton, városban, keresztül az országon, 60-as döcögés és 150-es tempó vegyesen!

Eredmény: 1358 Km

Ez azért nem oan rosz ... szerintem :(

Ez azért szerintem is erős, nem kötözködésképp, de ez még dízelből is jó fogyi lenne.

Link to comment
Megosztás:

Uraim!Csak javaslat,felfedeztem egy adalékot a neve Spuri.Tiszta magyar termék,jó benzinbe,dieselbe is.Én már elhasználtam egy flakonnal

ami 250l üa.elég.Tapasztalatom szerint a fogyasztást csökkenti nálam a városi átlag7,5-8l volt,most 6,5-6,8l/1,616v caraván/pálya 140-150km+országút 90-110km 900km-es út 6,2l a vége.Egy kollégám a"mi a autónkban használja,ő is fogyi csökkenésről számolt be.A spuri.hu oldalon lehet nézelődni ha valakit érdekel. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nos... a fogyasztásomhoz annyit, hogy volt már ettől jobb is, de akkor csak előzésnél értem el a 120-at, tehát óvatosban mentem 100-110-el, és akkor nekem is volt benne Spuri, így letoltam a fogyit oan 4,8-ra 70-30% országút javára.

Ha nem hiszi valaki, hogy a legutóbbim is megállt 5,4-nél, azt nem is akarom meggyőzni, úgyis ez csak nekem király, hogy ennyit eszik a szekér (mondjuk fel lehet tornászni télen városban 8-9 L környékére az tuti), és tényleg ritka az ekkora fogyi benzinesnél ez tuti.

Hozzáteszem, havernak x16xel vegyesben 6,4 a fogyija általánosan, és ő városon kívül átlag 120-130. Szerintem az sem rosz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.