Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Ugye ? Éjjel ugyan az az út igaz 4 személlyel, most 154,1 km-re pont 7 lityi ment bele = 4.54L

:(

mindig teletankolod, gondolom

mert amúgy közel nem hiteles ;-)

amúgy én tegnap számoltam ki: kb három hónapja van meg az autó, 5024 km-t mentem vele úgy, hogy 436,03 litert tankoltam összesen, így 8,68 liter az átlagom

ez főleg város és tempósabb autópálya

nem is rossz :D

Link to comment
Megosztás:

De két egymásutáni volt, mégpedig úgy, hogy a W-Power volt benne előbb és utána töltöttem a 98-at. Tehát még kedveztem is a 98-nak, de nem lett jobb a fogyi.

A próba előttig csak W-Powert ivott.

pedig utána kellett volna mégegy 98-at nyomnod, mert lehet, hogy csak a keverék nem volt jó ;-) :( :D

Link to comment
Megosztás:

shell w-power 95 kontra shell euro plus 98

7 lityi kontra 8.3 lityi

2100 ft kontra 2410 ft

mindez 100km-re vonatkoztatva

tehát egy telitanknál kb 1500 ft-al kerül többe az olcsóbb benya :D

most tesztelem az omv 98-ast

Dettó uez, 1 lityi a difi , így a drágább az olcsóbb. De engem is lehülyéznek, akik nem hiszik. :(

Link to comment
Megosztás:

mindig teletankolod, gondolom

mert amúgy közel nem hiteles ;-)

amúgy én tegnap számoltam ki: kb három hónapja van meg az autó, 5024 km-t mentem vele úgy, hogy 436,03 litert tankoltam összesen, így 8,68 liter az átlagom

ez főleg város és tempósabb autópálya

nem is rossz :D

Természetesen mindig teletankolom, csurig itthon literes beosztású kannából :(

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy ratyi a benyád!

Én leteszteltem...

Lámpagyulladástól lámpagyulladásik mentem (+-2 Km), tankoltam össz 74 lityi benyát, mentem én mindenhol, pályán, országúton, városban, keresztül az országon, 60-as döcögés és 150-es tempó vegyesen!

Eredmény: 1358 Km

Ez azért nem oan rosz ... szerintem :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.