Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Sziasztok Kispajtások!

A segítségeteket szeretném kérni. Adott egy Corsa '97 1.2-es, X12SZ-motorkóddal.

Októberben vásároltam eddig semmi baja nem volt, nagyon hálás kis jószág, pöcc-röff indul, minden OK, szeretem. :lol:

Tegnap azonban egy furcsa hangra lettem figyelmes ami a motortérből hallatszik. Nem tudom elképzelni, hogy mi lehet, megmondom őszintén nem nagyon értek az autókhoz...

Itt egy link a zajról, szerintem teljesen jól kivehető:

Érdekes, hogy csak akkor csinálja amikor már bemelegszik a motor.

Ismerőstől vettem, szeptemberben volt műszakiztatva. Ötletek? Mi lehet a zaj forrása?

Előre is köszönöm! Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Kispajtások!

A segítségeteket szeretném kérni. Adott egy Corsa '97 1.2-es, X12SZ-motorkóddal.

Októberben vásároltam eddig semmi baja nem volt, nagyon hálás kis jószág, pöcc-röff indul, minden OK, szeretem. :lol:

Tegnap azonban egy furcsa hangra lettem figyelmes ami a motortérből hallatszik. Nem tudom elképzelni, hogy mi lehet, megmondom őszintén nem nagyon értek az autókhoz...

Itt egy link a zajról, szerintem teljesen jól kivehető:

Érdekes, hogy csak akkor csinálja amikor már bemelegszik a motor.

Ismerőstől vettem, szeptemberben volt műszakiztatva. Ötletek? Mi lehet a zaj forrása?

Előre is köszönöm! Üdv!

Hát a videót hallgatva illetve nézve a bal oldalról hallatszik az a fura karistolós hang, vagy a generátorod csapágyas, bár ilyen hangot még generátorotól nem halottam, vagy a vezérlésednél lesz valami baj, elér valamit a lánc vagy a görgő rossz, utána kell nézni ezeknek és ki lehet zárni őket a sorból!

Link to comment
Megosztás:

ahogy érzed...

csak azért azt tudni kell hogy láncos vezérlés cserénél kell bontani gazdagon...

és nem mindegy hogy mennyit mész egy szettel...

én egy nagyon jó példa vagyok... 10ekm után vezérműszíj szakadás... mert képes voltam valami mocskot rárakni...

nem mondanám hogy megérte.. :lol:

nem tudom megmondani hogy hány febi vezérműlánc szettet adtunk már el,eddig egyel sem volt baj (lekopogom)

Link to comment
Megosztás:

Hát a videót hallgatva illetve nézve a bal oldalról hallatszik az a fura karistolós hang, vagy a generátorod csapágyas, bár ilyen hangot még generátorotól nem halottam, vagy a vezérlésednél lesz valami baj, elér valamit a lánc vagy a görgő rossz, utána kell nézni ezeknek és ki lehet zárni őket a sorból!

Először én is arra gyanakodtam, de ha az lenne akkor már rögtön indítás után jelentkezne a hang, nem pedig akkor ha már bemelegedett volna a motor. / vezérlés /

Mikor megvettem nem cseréltem szíj+görgők+vízpumpa-t, mert "alig" 1.5 éve volt, de most sztem ki fogom cseréltetni.

Azért köszi!

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Először én is arra gyanakodtam, de ha az lenne akkor már rögtön indítás után jelentkezne a hang, nem pedig akkor ha már bemelegedett volna a motor. / vezérlés /

Mikor megvettem nem cseréltem szíj+görgők+vízpumpa-t, mert "alig" 1.5 éve volt, de most sztem ki fogom cseréltetni.

Azért köszi!

Üdv!

Generátor szíjat kapd le 1 perce, indít és rögtön megtudod...szerintem az lesz csapágyas.

Link to comment
Megosztás:

nem tudom megmondani hogy hány febi vezérműlánc szettet adtunk már el,eddig egyel sem volt baj (lekopogom)

ne is legyen :D

én óvatos vagyok,gondolom megérted :lol:

szerintem neked van rálátásod hogy kicsinálja a GM nek a láncot..

ha van valami infod oszd meglégyszi..

elképzelhetőnek tartomhogy febi...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Kispajtások!

A segítségeteket szeretném kérni. Adott egy Corsa '97 1.2-es, X12SZ-motorkóddal.

Októberben vásároltam eddig semmi baja nem volt, nagyon hálás kis jószág, pöcc-röff indul, minden OK, szeretem. :lol:

Tegnap azonban egy furcsa hangra lettem figyelmes ami a motortérből hallatszik. Nem tudom elképzelni, hogy mi lehet, megmondom őszintén nem nagyon értek az autókhoz...

Itt egy link a zajról, szerintem teljesen jól kivehető:

Érdekes, hogy csak akkor csinálja amikor már bemelegszik a motor.

Ismerőstől vettem, szeptemberben volt műszakiztatva. Ötletek? Mi lehet a zaj forrása?

Előre is köszönöm! Üdv!

Nálam is csapágyas volt a generátor, szerintem nálad is ugyanez van. Vedd le az az ékszíjat, és kiderül.

Link to comment
Megosztás:

Nálam is csapágyas volt a generátor, szerintem nálad is ugyanez van. Vedd le az az ékszíjat, és kiderül.

Azt fogom tenni, majd holnap kiderül. Ha valóban csapágyas, akkor csapágycsere? Mennyibe fáj körülbelül? Tanácsos így használni az autót, mármint addig amíg ki tudom cseréltetni? Kb 3 nap.

Köszi mindenkinek a válaszokat.

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Azt fogom tenni, majd holnap kiderül. Ha valóban csapágyas, akkor csapágycsere? Mennyibe fáj körülbelül? Tanácsos így használni az autót, mármint addig amíg ki tudom cseréltetni? Kb 3 nap.

Köszi mindenkinek a válaszokat.

Üdv!

Tulajdonképp használni tudod, ennél rosszabb már nem igen lesz :D Csak hallani fogod a hangját továbbra is!

Csapágyazni lehet, de lehet többe kerül mintha használtan veszel egyet, én nem rég vettem egyet 5000-ért, szinte új, egy alig futott corsa-ból kerül ki mert elkapták a vezető oldalról elég rendesen, úgyhogy szerintem könyebb venni egy újat mint a régit csapágyazni mert csak cserélned kell, de a régit sem kell kidobni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

X14XE b corsam van és valamiért nem kap áramot az ac pumpa már megnéztem az vezetékek nincsenek megszakadva biztik relék jók szikra van és az ac is működik külön energiaforássról! Ha valaki tudja mi lehet a gond megköszönném vagy ha elektromos kapcsolási rajzot tudna valaki vagy legalább én is megkaphatnám a magyar nyelvű kézikönyvet nagyon örülnék!

Köszi!

és a sárga gonosz nem villog amikor gyújtást adsz rá ??

Link to comment
Megosztás:

Tulajdonképp használni tudod, ennél rosszabb már nem igen lesz :huh: Csak hallani fogod a hangját továbbra is!

Csapágyazni lehet, de lehet többe kerül mintha használtan veszel egyet, én nem rég vettem egyet 5000-ért, szinte új, egy alig futott corsa-ból kerül ki mert elkapták a vezető oldalról elég rendesen, úgyhogy szerintem könyebb venni egy újat mint a régit csapágyazni mert csak cserélned kell, de a régit sem kell kidobni! :rolleyes:

Használni addig lehet, amíg szét nem veri a forgórészt az állórész. Ha ez megtörtént, akkor tényleg kuka. Ajánlott mielőbb felújítani.

Én veled ellentétben a javítást ajánlom. Honnan tudod, hogy amit vettél, 5000 km múlva nem jár-e ugyanígy? Nem mindenki olyan szerencsés, hogy kifog egy jót, és főleg nem 5 ezer Ft-ért. Mutass ilyet még egyet, ha tudsz.

Ellenben ha normálisan felújítják, az lényegében olyan lesz, mintha új lenne. Nálam csapágyakat, ékszíjtárcsát, csúszógyűrűket cseréltek rajta plusz még egy új szíjat is raktak rá, 20 ezer Ft volt a művelet. Az autót csak vinnem-hoznom kellett. Ráadásul tél van, én biztos nem szenvednék a szerelgetésével.

Link to comment
Megosztás:

Használni addig lehet, amíg szét nem veri a forgórészt az állórész. Ha ez megtörtént, akkor tényleg kuka. Ajánlott mielőbb felújítani.

Én veled ellentétben a javítást ajánlom. Honnan tudod, hogy amit vettél, 5000 km múlva nem jár-e ugyanígy? Nem mindenki olyan szerencsés, hogy kifog egy jót, és főleg nem 5 ezer Ft-ért. Mutass ilyet még egyet, ha tudsz.

Ellenben ha normálisan felújítják, az lényegében olyan lesz, mintha új lenne. Nálam csapágyakat, ékszíjtárcsát, csúszógyűrűket cseréltek rajta plusz még egy új szíjat is raktak rá, 20 ezer Ft volt a művelet. Az autót csak vinnem-hoznom kellett. Ráadásul tél van, én biztos nem szenvednék a szerelgetésével.

Ez is igaz, csak ilyenkor azt szokták mondani, hogy pénz beszél, magyarul ha van rá pénze fel tudja újítani ha nincs akkor csak a használt csere a megoldás! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Használni addig lehet, amíg szét nem veri a forgórészt az állórész. Ha ez megtörtént, akkor tényleg kuka. Ajánlott mielőbb felújítani.

Én veled ellentétben a javítást ajánlom. Honnan tudod, hogy amit vettél, 5000 km múlva nem jár-e ugyanígy? Nem mindenki olyan szerencsés, hogy kifog egy jót, és főleg nem 5 ezer Ft-ért. Mutass ilyet még egyet, ha tudsz.

Ellenben ha normálisan felújítják, az lényegében olyan lesz, mintha új lenne. Nálam csapágyakat, ékszíjtárcsát, csúszógyűrűket cseréltek rajta plusz még egy új szíjat is raktak rá, 20 ezer Ft volt a művelet. Az autót csak vinnem-hoznom kellett. Ráadásul tél van, én biztos nem szenvednék a szerelgetésével.

20 ezerért 4 darab generátort veszek, bocs de ennyiért összekoszolnám a kezem. :rolleyes: 4ből mind szar lesz gondolom... :huh: Ráadásul illik a kocsit karbantartani 5000KMenként nem értem mi a probléma. :lol: Aki meg mostanában kiadja a kezéből a kocsiját az elég merész vannak jó emberek..... De ha én tehetem senki nem szerelgeti az tuti.

Link to comment
Megosztás:

Ez is igaz, csak ilyenkor azt szokták mondani, hogy pénz beszél, magyarul ha van rá pénze fel tudja újítani ha nincs akkor csak a használt csere a megoldás! :rolleyes:

Ha olyat talál, mint te, 5 ezer Ft-ért, akkor nem kérdés, hogy azt éri meg jobban. :huh:

Link to comment
Megosztás:

20 ezerért 4 darab generátort veszek, bocs de ennyiért összekoszolnám a kezem. :rolleyes: 4ből mind szar lesz gondolom... :huh: Ráadásul illik a kocsit karbantartani 5000KMenként nem értem mi a probléma. :lol: Aki meg mostanában kiadja a kezéből a kocsiját az elég merész vannak jó emberek..... De ha én tehetem senki nem szerelgeti az tuti.

A körülményektől függ minden. Ha nincs ideje szerelni, akkor kézenfekvő a szerelő. Mint pl nálam: rossz volt a másik kocsi, így a tartalék Corsával kellett járnom dolgozni. Így, mivel nélkülözni nem tudtam egy napra sem, kézen fekvő volt, hogy beadom szerelőhöz reggel, és amíg dolgoztam megcsinálták délutánra. Ennyi :lol:

De azért mutathatnál 5 ezer Ft-ért jó generátort :lol: Semmi garancia nincs, hogy egy 200 e km-t futott kocsiról levett generátor hosszú távon jó lesz. A 70 ezerrel totálkárosra tört kocsiról származó generátor persze jó, csak nem adják oda 5 e Ft-ért :D Hogy 20-ért 4 generátort veszel? Ha az első nem válik be akkor, akkor felteszed a másodikat? Hát a te dolgod, de nekem pl dolgozni járni kell az autó, nincs se időm, se kedvem ilyenekkel szórakozni. :D Egyszer megcsináltatom jól, nem pedig többször taknyolom. Ezért fizetek többet inkább, de legalább jó lesz .

Link to comment
Megosztás:

A körülményektől függ minden. Ha nincs ideje szerelni, akkor kézenfekvő a szerelő. Mint pl nálam: rossz volt a másik kocsi, így a tartalék Corsával kellett járnom dolgozni. Így, mivel nélkülözni nem tudtam egy napra sem, kézen fekvő volt, hogy beadom szerelőhöz reggel, és amíg dolgoztam megcsinálták délutánra. Ennyi :rolleyes:

De azért mutathatnál 5 ezer Ft-ért jó generátort :huh: Semmi garancia nincs, hogy egy 200 e km-t futott kocsiról levett generátor hosszú távon jó lesz. A 70 ezerrel totálkárosra tört kocsiról származó generátor persze jó, csak nem adják oda 5 e Ft-ért :lol: Hogy 20-ért 4 generátort veszel? Ha az első nem válik be akkor, akkor felteszed a másodikat? Hát a te dolgod, de nekem pl dolgozni járni kell az autó, nincs se időm, se kedvem ilyenekkel szórakozni. :lol: Egyszer megcsináltatom jól, nem pedig többször taknyolom. Ezért fizetek többet inkább, de legalább jó lesz .

Én ilyeneket nem bontóban veszek, van 1 vidéki srác aki bont folyamat corsát lazán oda adja 5ért csak vigyem. Ki is cseréli ha TK. Kell szerezni ismerősöket. Oké, hogy nem mindenki tudja lerakni a kocsit. De ha muszáj akkor nincs mit tenni. Ennyi erővel mindenki vegyen új kocsit ha ekkora elvárások vannak. Az vagy jó lesz vagy nem. :lol: Az élethez szerencse kell. Igazából meg minden b corsa már 200 ezer felett jár jóval, hogy összes vissza vannak tekergetve. Akkor már szarok igaz? :D

Link to comment
Megosztás:

Én ilyeneket nem bontóban veszek, van 1 vidéki srác aki bont folyamat corsát lazán oda adja 5ért csak vigyem. Ki is cseréli ha TK. Kell szerezni ismerősöket. Oké, hogy nem mindenki tudja lerakni a kocsit. De ha muszáj akkor nincs mit tenni. Ennyi erővel mindenki vegyen új kocsit ha ekkora elvárások vannak. Az vagy jó lesz vagy nem. :rolleyes: Az élethez szerencse kell. Igazából meg minden b corsa már 200 ezer felett jár jóval, hogy összes vissza vannak tekergetve. Akkor már szarok igaz? :huh:

amit veszel 5ezerért lehet hogy jó,a srác is azt hiszi hogy jó akitől veszed,de kitudja mikor adja meg magát...ha fel van újítva az biztosabb..sztem. Amúgy irreális az az 5ezer,szegény nagypapám mondta mindig hogy olcsó húsnak híg a leve...eddig mindig bejött

Link to comment
Megosztás:

amit veszel 5ezerért lehet hogy jó,a srác is azt hiszi hogy jó akitől veszed,de kitudja mikor adja meg magát...ha fel van újítva az biztosabb..sztem. Amúgy irreális az az 5ezer,szegény nagypapám mondta mindig hogy olcsó húsnak híg a leve...eddig mindig bejött

Ez a reális ára 17 éves lomoknak ennyibe kéne kerülnie az, hogy magyarországon csak lerántás meg hamar meggazdagodok megy ez már más tészta. Olyan összegeket írnak ide be a fórumtársak, hogy ha ezeket összeadom akkor kijön a gsi++ ára amit építek elgondolkodtató. Jó nem mindenki tud olcsón szerezni cuccokat meg 50% kedvezménnyel. De hát lerántás 20 ezreket költeni egy corsa b-re amit kint 50 ezerért adnak el.. Itthon meg 500 ezerbe kerül. Érdekes nagyon... :rolleyes: Nem rég volt nálam 1 srác aki vett tőlem alkatrészt 280ért vette a corsát elvitte szerelőhöz 68ezerért csináltak meg rajta dolgokat és még örülve mesélte milyen jó lett. :huh: A corsám alját egyvidéki fószer 40ért lakatolta ki de full KO volt, meg még 1-2 helyen volt plusz munkája. Érdeklődtem pesten 180 ezret mondtak rá. Olcsó húsnak híg a leve lehet de itt többnyire lerántás meg átverés van. Nálunk a bontóban 15 ezer egy 1.4 corsa önindító meg ilyenek.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

amit veszel 5ezerért lehet hogy jó,a srác is azt hiszi hogy jó akitől veszed,de kitudja mikor adja meg magát...ha fel van újítva az biztosabb..sztem. Amúgy irreális az az 5ezer,szegény nagypapám mondta mindig hogy olcsó húsnak híg a leve...eddig mindig bejött

Én sem bontóban veszem az alkatrészeket, hanem kb 10 km-re tőlem van egy ismerősöm aki gyakran bont corsa-kat amit szereztem generátort az egy 100-as jelzésű 2000-es corsa-ból származik ami alig futott ahogy írtam, láttam az óra állását és nem volt tekerve, mivel osztrák és ott nem igen tekernek órát. Persze benne van a pakliban hogy az is megadja magát, de ennyi erővel ne vegyél semmit mert bármi meghalhat, inkább egy 2000-esből veszem meg a generátort mint egy 93-asból! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én sem bontóban veszem az alkatrészeket, hanem kb 10 km-re tőlem van egy ismerősöm aki gyakran bont corsa-kat amit szereztem generátort az egy 100-as jelzésű 2000-es corsa-ból származik ami alig futott ahogy írtam, láttam az óra állását és nem volt tekerve, mivel osztrák és ott nem igen tekernek órát. Persze benne van a pakliban hogy az is megadja magát, de ennyi erővel ne vegyél semmit mert bármi meghalhat, inkább egy 2000-esből veszem meg a generátort mint egy 93-asból! :rolleyes:

Ne vegyél használt autót mert az már szar kb... :huh: Amúgy egy felújított is tönkre mehet, egy zsír új is bármikor benne van a pakliban. Kicsit túl van magyarázva ez a téma. Nem sok szar generátorról halottam eddig pedig láttam már pár corsát. Szerintem meg mindegy egy motorban mennyi km van inkább az a lényeg, hogy tették meg vele. Full város, országút/pálya ráadásul vannak a sofőrök akik mindenkinél jobban vezetnek maguk szerint vannak 1.2-1.4 a racerek akik kitapossák a belét összetörik mindenhol és semmit nem költenek rá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne vegyél használt autót mert az már szar kb... :rolleyes: Amúgy egy felújított is tönkre mehet, egy zsír új is bármikor benne van a pakliban. Kicsit túl van magyarázva ez a téma. Nem sok szar generátorról halottam eddig pedig láttam már pár corsát.

Ahány ember annyi vélemény, szerintem is hagyjuk ezt a témát, inkább segítsünk egymásnak mint vitatkozzunk! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy új első szélvédő jöhetne :rolleyes: jobb alsó részen kb 20 centis repedésem van a külső üvegen :lol: Hiába furattam meg régebben elindult egy újabb ágon!

Használtban nem vészes. Nálunk asszem 5ért adja a srác a gyári GM bontottat. Újban a duplája triplája. Főleg, ha színezett és van felül csík. Nekem van elől sötétítő gyári csík felül és szerintem rohadt jó dolog. Sosem rakatnék vissza simát.... :huh:

A srác amúgy damillal kivágja és vesz szélvédőragasztót és egyedül szokta beragasztani állat. :lol: Viszont slaggal tesztelve se ázik be megmutatta a kertben. :lol: Vannak még állat emberek..

Onnan tudom, hogy nekem nem gyári. Ki akartam cseréltetni gyárira de rájöttem, hogy tök8 tetszik rajta ez a csík nem karcos nem hinném, hogy egyébként bármivel jobb lenne a gyári. Ablak azt szevasz. :D

fo9ze50j9evn03wc0laj.jpg

dbnnxo3p6j65oafbc47d.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.