Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

ma reggel befelé jövet mintha egy horrorfilm első kockáinak főszereplője lettem volna...kikanyarodok a hungáriára és sehol senki...néztem hátha vhol előbukkan a reggeli csúcsban egy két zombi,de se zombi,se autó,se senki...azt hiszem kezdik az emberek az autójukat letenni :lol:

Link to comment
Megosztás:

"vicces" de ma világosban megláttam egy qrva nagy karcot a az első ajtón és a mögötte lévő elemen,és bőven fémig hatolt az a vmi. Vmelyik nap rámentem az úton heverő nagy vasdarabra,csak már későn vettem észre és vszínű az volt az...ezt tavaszra a sós latyakos idő szerintem sz*rrá fogja marni...

Ez a bajom nekem is. .

Talán még egy fotóba is belefutottam tegnap. 50-es tábla, KB.70nel óra szerint, de 5-öt csal felfelé az óra, szal olyan 65.. és megbujva olyan helyen ahol mindennap elmegyek és még sosem álltak. Na most igen..

Későn vettem észre.. Remélem, h a 65-t nem értem el, max 64-et, mert akkor megúszhatom... Későn reagáltam este munkából haza.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Nem Corsa-s vagyok, bár Opelnek Opel a gépsárkányom. Egyik kedves ismerősöm nevében írok, neki egy 3 ajtós "B" Corsa-ja van. (1.4 16V)

A probléma a következő:

Eldurrant mindkét első ülésében a rugóerőtárolós övfeszítő. Az okát nem tudni, vagy csattantak vele, vagy üléskivételkor nem lett kibiztosítva. Az öv működik, de nem szeretné, hogy problémázzanak miatta, valamint az sem ártana, ha működne az övfeszítő. Hol lehet kapni ilyen rugóertárolós övfeszítőt és kb. mennyibe fájhat, illetve jó lehet-e a szakszerűen bontott?

Ha tud valaki segíteni azt a nevében is megköszönöm. Mint, írtam nem Corsa-s vagyok, így a Corsa topikban viszonylag ritkán fordulok elő. Ha valaki váklaszolna, akkor inkább PÜ-ben tegye. Előre is köszönöm a választ.

ui.:

A gurulás közben nem kapcsolható 1-esről annyit, hogy ami kocsit eddigi vezettem, azokban egyikben sem lehetett kapcsolni menet közben. Jobb is. Az oktatóm még úgy tanított, hogy 1-ben a kocsit csak megindítjuk.

Link to comment
Megosztás:

ma reggel befelé jövet mintha egy horrorfilm első kockáinak főszereplője lettem volna...kikanyarodok a hungáriára és sehol senki...néztem hátha vhol előbukkan a reggeli csúcsban egy két zombi,de se zombi,se autó,se senki...azt hiszem kezdik az emberek az autójukat letenni :lol:

Azért kurvára megnéztem volna az arcodat, ha megjelenik az Erzsébet királyné sarkánál a led tábla alatt egy 20-as zombicsoport :D

Persze, hogy leteszik a kocsit, cigit is leteszik...vicc ez az ország

Link to comment
Megosztás:

Azért kurvára megnéztem volna az arcodat, ha megjelenik az Erzsébet királyné sarkánál a led tábla alatt egy 20-as zombicsoport :D

Persze, hogy leteszik a kocsit, cigit is leteszik...vicc ez az ország

háát,ha megláttam volna egy 20as zombicsoportot a hungárián akkor tudod mi lett volna: carmageddon :devlish: (remélem mindenki játszott vele anno :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Eldurrant mindkét első ülésében a rugóerőtárolós övfeszítő. Az okát nem tudni, vagy csattantak vele, vagy üléskivételkor nem lett kibiztosítva. Az öv működik, de nem szeretné, hogy problémázzanak miatta, valamint az sem ártana, ha működne az övfeszítő. Hol lehet kapni ilyen rugóertárolós övfeszítőt és kb. mennyibe fájhat, illetve jó lehet-e a szakszerűen bontott?

A legközelebbi Opel bontó, vagy új alkatrész egy autóalkatrész üzletben.

Link to comment
Megosztás:

És mivan, ha BP-n a BKV is leáll? :lol:

Hamarosan ez is be fog következni. Akkor majd azok járnak jól akiknek van egy baszom nagy buszuk - ami persze sufni tuning zombivédelemmel ellátott - és jó pénzért furikázzák a túlélőket egyik gyülekezési pontról a másikra.

Link to comment
Megosztás:

Hamarosan ez is be fog következni. Akkor majd azok járnak jól akiknek van egy baszom nagy buszuk - ami persze sufni tuning zombivédelemmel ellátott - és jó pénzért furikázzák a túlélőket egyik gyülekezési pontról a másikra.

.....és ezek az emberek egyre gazdagabbak lesznek :devlish: Míg egy zombi fel nem falja őket :icon13:

azért odabiggyesztem ,hogy az a busz lehet egy átalakított opel is :lol:

Elfér egy pár emberke a platón :D Igaz szeles de legalább nem kell gyalogolni :devlish:

1273774956_93235258_1-Fotos-de--vende-se-pick-up-corsa-1273774956.jpg

Link to comment
Megosztás:

.....és ezek az emberek egyre gazdagabbak lesznek :devlish: Míg egy zombi fel nem falja őket :icon13:

azért odabiggyesztem ,hogy az a busz lehet egy átalakított opel is :lol:

Elfér egy pár emberke a platón :D Igaz szeles de legalább nem kell gyalogolni :devlish:

http://images02.olx.com.br/ui/5/60/58/1273...-1273774956.jpg

és a tetőre még odafér egy gépágyú is szükség esetére :icon13:

Link to comment
Megosztás:

.....és ezek az emberek egyre gazdagabbak lesznek :devlish: Míg egy zombi fel nem falja őket :icon13:

azért odabiggyesztem ,hogy az a busz lehet egy átalakított opel is :lol:

Elfér egy pár emberke a platón :D Igaz szeles de legalább nem kell gyalogolni :devlish:

A gépágyú valóban kellene a platóra :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Új vagyok a fórumon és szeretném a segítségeteket kérni.

Adott egy B Corsa 2000-es évjárat X10XE motorral. A probléma az h írtózatosan eszi a vizet, ami azt jelenti h a víz belemegy az olajba ami habos és fehér lesz.

Hengerfej tömítést kell cserélni rajta. A kérdéseim ezzel kapcsolatban a következők:

1. ha szét lesz szedve máshol is szarrá mehetett vmi a hengerfejtömítésen kívül, hol kell még jobban megnézni?

2. úgy gondoltuk mivel 170.000km van benne kicseréljük a vezérmű láncot és a feszítőjét is, ehhez a minőség miatt nagyon ajánlott a gyári vagy jó a UNIX-os is?

3. a vezérmű lánc csere miatt mindenképpen ki kell venni a motort?

4. kuplung szerkezet és tárcsa csere is lenne, hol jó szétszedni? ha a lánc miatt ki kell venni a motort akkor mindegy mert hozzáférek a kuplunghoz de ha marad a motor hol érdemes szétszedni, simán a féltengelyeket húzzam ki a váltóból vagy ha maradnak a féltengelyek a helyükön szét lehet-e annyira húzni h ki lehessen cserélni az egész kuplungot?

5. dugattyú gyűrűket is cserélnénk akkor már, ebből gondolom jobb a gyári mert annyira nem drága? A gyári lánc és a feszítő kb milyen árban van?

6. itt a fórumon találtam egy service manual pdf-et B Corsához, ezt vkinek sikerült letölteni vagy csak online lehet lapozgatni?

Előre is köszönöm a segítségét mindenkinek

Péter

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Új vagyok a fórumon és szeretném a segítségeteket kérni.

Adott egy B Corsa 2000-es évjárat X10XE motorral. A probléma az h írtózatosan eszi a vizet, ami azt jelenti h a víz belemegy az olajba ami habos és fehér lesz.

Hengerfej tömítést kell cserélni rajta. A kérdéseim ezzel kapcsolatban a következők:

1. ha szét lesz szedve máshol is szarrá mehetett vmi a hengerfejtömítésen kívül, hol kell még jobban megnézni?

2. úgy gondoltuk mivel 170.000km van benne kicseréljük a vezérmű láncot és a feszítőjét is, ehhez a minőség miatt nagyon ajánlott a gyári vagy jó a UNIX-os is?

3. a vezérmű lánc csere miatt mindenképpen ki kell venni a motort?

4. kuplung szerkezet és tárcsa csere is lenne, hol jó szétszedni? ha a lánc miatt ki kell venni a motort akkor mindegy mert hozzáférek a kuplunghoz de ha marad a motor hol érdemes szétszedni, simán a féltengelyeket húzzam ki a váltóból vagy ha maradnak a féltengelyek a helyükön szét lehet-e annyira húzni h ki lehessen cserélni az egész kuplungot?

5. dugattyú gyűrűket is cserélnénk akkor már, ebből gondolom jobb a gyári mert annyira nem drága? A gyári lánc és a feszítő kb milyen árban van?

6. itt a fórumon találtam egy service manual pdf-et B Corsához, ezt vkinek sikerült letölteni vagy csak online lehet lapozgatni?

Előre is köszönöm a segítségét mindenkinek

Péter

sztem egy jó hengerfejezést megcsinálhattok ha már ott vagytok (síkolás miegymás)

vezérműlánc sztem jó az utángyártott,mondjuk febi, a szett 32-35Ft körül mozog, csak maga a lánc 12-15 teliárban) gyárit most így hirtelen nem tudom) unixnál biztos van vmi ilyesmi

dugattyúgyűrű készlet olyan 7-10000 forint között mozog, mahle illetve goetze, gyári beszállítók úgyhogy sztem itt sem érdemesebb a gyárit választani ha az unixnál van kedvezményed

ennek a kuplung cseréjéhez és a "piszkosmunkához" nem értek, :lol: de remélem segít Neked ebben egy olyan aki már csinált ilyet

Link to comment
Megosztás:

na most ne bizonytalanodjon el az ember

ahogy érzed...

csak azért azt tudni kell hogy láncos vezérlés cserénél kell bontani gazdagon...

és nem mindegy hogy mennyit mész egy szettel...

én egy nagyon jó példa vagyok... 10ekm után vezérműszíj szakadás... mert képes voltam valami mocskot rárakni...

nem mondanám hogy megérte.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.