Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Ja hát szerintem is de viszont ami van a neten akcióban :lol: az meg ez a fajta. Vagy nem tudtok valami oldalt ahonnan ilyeneket olcsóba lehet szerezni? Vagy valkinek eladó szettje? :D

Igen én is szoktam nézni ezeket az akciókat. Egyedül amit értelmesnek találtam az a TA-Technix 40/40 csak rugó örök garancia. Sokan fikázzák a márkát de örök garancia. Szerintem ha nem versenyzel bőven elég ennyi nem kell még telókat is cserélni ha nincs bajuk. FK-t meg senki nem ajánlja de még is van, hogy valakinek bevált. De amit ennyire elleneznek én tuti nem venném meg.

http://www.rs-shop.hu/OUTLET-STORE-50-80/v...40/40mm-es.html

Link to comment
Megosztás:

Igen én is szoktam nézni ezeket az akciókat. Egyedül amit értelmesnek találtam az a TA-Technix 40/40 csak rugó örök garancia. Sokan fikázzák a márkát de örök garancia. Szerintem ha nem versenyzel bőven elég ennyi nem kell még telókat is cserélni ha nincs bajuk. FK-t meg senki nem ajánlja de még is van, hogy valakinek bevált. De amit ennyire elleneznek én tuti nem venném meg.

Annyira jó az a rugó, hogy hátul egymásra ülnek a karikák.

Link to comment
Megosztás:

Hát azért ebben nem hiszek de oké. Azért mert 1x valaki megvett 1 ilyet és így járt. Mindegy akkor 100 ezer alatt nem érdemes futóművet venni a kocsi alá mert akkor ha az ilyenek szarok akkor semmi értelme.

Saját pénztárcámon tapasztaltam ezt, mint minden mást amihez hozzászólok itt a fórumon. Rugóm és gátlóim voltak, 40/40-esek. Hátul felültek egymásra a karikák, és kattogtak egymáson folyamatosan. Egy év alatt tönkrement a jobb első gátló, és köpte az olajat.

Érdekes módon az Eibach rugókkal ilyen gondom nincs, se a Koni gátlókkal.

Link to comment
Megosztás:

Saját pénztárcámon tapasztaltam ezt, mint minden mást amihez hozzászólok itt a fórumon. Rugóm és gátlóim voltak, 40/40-esek. Hátul felültek egymásra a karikák, és kattogtak egymáson folyamatosan. Egy év alatt tönkrement a jobb első gátló, és köpte az olajat.

Érdekes módon az Eibach rugókkal ilyen gondom nincs, se a Koni gátlókkal.

Elhiszem ilyen ültető rugóban nincs nagy tapasztalom De egy Koni nem is 20 ezerbe kerül :lol: Egy 300 ezres kocsira nem látom értelmét elkölteni 150 ezret futóműre, hogy, biztos jó legyen ha csak nem tartom meg. Ráadásul csak versenyezni van értelme utcára nem nagyon érezhető a hiánya nem 80annal kell menni a körforgalomban.

Link to comment
Megosztás:

Ha csak 1 évre kell utána elpattintod a kocsit nincs vele gond, majd szív vele a következő tulaj, de ha több évre tervezel általában az olcsó a drága.

Elég ha abból indulsz ki, hogy nem magadnak cseréled, hanem elviszed szerelőhöz, és 2 gátló 2 szerelési díj.

Link to comment
Megosztás:

Ha csak 1 évre kell utána elpattintod a kocsit nincs vele gond, majd szív vele a következő tulaj, de ha több évre tervezel általában az olcsó a drága.

Elég ha abból indulsz ki, hogy nem magadnak cseréled, hanem elviszed szerelőhöz, és 2 gátló 2 szerelési díj.

Így van teljesen jogos, viszont akkor továbbra is fent tartom amit írtam, nincs értelme olcsó kategóriát betenni. Akkor csak drágát érdemes alá tenni.

Link to comment
Megosztás:

Tehát akkor vegyek komplett szetett?

Itt találtam egy ilyet: Fahrwerk JOM Ople Corsa B.

Szett

Ezt a szetett olcsóbban árulja az illető mert megvette és összetörte a kocsiját mielőtt bele tudta volna tenni. Erről a szettről hallottatok már valamit? Kint ausztriában nagyon megy, meg németbe is. Vagyis onnan sejtem mert kidob osztrák oldalakat is is láttam ott a forumozók közt erről társalognak egymás közt ezt vegyék a kocsijukba.

Link to comment
Megosztás:

Így van teljesen jogos, viszont akkor továbbra is fent tartom amit írtam, nincs értelme olcsó kategóriát betenni. Akkor csak drágát érdemes alá tenni.

akkor én vagyok az ellen példa, fk futómű szett (rugó+gátló), itt nagyjából mindenki fikázza és azt mondják az okosok hogy amíg át nem ültem egy olyan autóba ami alatt márkás rugók meg gátlók vannak addig nem tudom mennyire sz*r az enyém,DE több mint 4éve a kocsi alatt van,nagyjából csak pesten használom a fos utakon,és nem kopog nem zörög nem folyik...az egész anno volt akciósan 50körül,sztem megérte az árát....

Link to comment
Megosztás:

akkor én vagyok az ellen példa, fk futómű szett (rugó+gátló), itt nagyjából mindenki fikázza és azt mondják az okosok hogy amíg át nem ültem egy olyan autóba ami alatt márkás rugók meg gátlók vannak addig nem tudom mennyire sz*r az enyém,DE több mint 4éve a kocsi alatt van,nagyjából csak pesten használom a fos utakon,és nem kopog nem zörög nem folyik...az egész anno volt akciósan 50körül,sztem megérte az árát....

Sokan túloznak. Nekem a gyárival sincs gondom. :lol: Ennél egy fk-nak jobbnak kell lennie. Szóval érthető amit írsz. Bmw futóműve meg sosem lesz a corsának. Ilyen játék alkatrészekkel amik rajta vannak. Az a lengőkar rajta meg nincs bölcső blabla bla...

Link to comment
Megosztás:

Sokan túloznak. Nekem a gyárival sincs gondom. :lol: Ennél egy fk-nak jobbnak kell lennie. Szóval érthető amit írsz. Bmw futóműve meg sosem lesz a corsának. Ilyen játék alkatrészekkel amik rajta vannak. Az a lengőkar rajta meg nincs bölcső blabla bla...

Lehet rajta javítani, de pl FK rugó szar gátlóval olyan pattogós, hogy nem lehet vele normálisan közlekedni.

Link to comment
Megosztás:

Nekem most hátul Irmscher 30-as rugesz van Sárga KONI-val, elöl pedig TA tech van LIP gázos gátlókkal.

Van két gyári keményítettem előre, de az már túlzás utcára, gyakorlatilag semmit nem rugózik. :lol:

Én most úgyérzem egész jó lett, de csinálok most egy első toronymerevítőt és mindent cserélni akarok: szilentek, gömbfejek.

Gömbfejből csak gyárit, szilenten még agyalok, de jó lenne PU.

Link to comment
Megosztás:

Nekem most hátul Irmscher 30-as rugesz van Sárga KONI-val, elöl pedig TA tech van LIP gázos gátlókkal.

Van két gyári keményítettem előre, de az már túlzás utcára, gyakorlatilag semmit nem rugózik. :lol:

Én most úgyérzem egész jó lett, de csinálok most egy első toronymerevítőt és mindent cserélni akarok: szilentek, gömbfejek.

Gömbfejből csak gyárit, szilenten még agyalok, de jó lenne PU.

Én is fogok gömbfejet cserélni bár én nem gyárit teszek bele szerintem a lemförder tökéletes.

Link to comment
Megosztás:

Törhet, de jobban bízom benne! :D

A Lemförder a gyári beszállítója a BMW-nek. Nem hinném, hogy az OPEL gyári gömbfej ennél többet tud bármivel is. Ráadásul fogadom 2x többe kerül mint amennyiért én tudok. De lehet 4x, ez sem érne meglepetésként. 300HUF/sárvédőív tartó vas nevetséges árak. :lol: 13 ezer/ darab egy gagyi gyár gumicső. Aki figyel ezekre a dolgokra és karban tartja annak sosem fog kitörni. Ha nem 2 keréken veszi a kanyarokat. Maximum akkor ha gyári hibás van gyenge minőségű alkatrészt rakat be. Én csak racingolosoknál láttam eddig tört gömbfejet corsánál. Meg ugye az a réteg akinél 1FT-ot sem költök rá mert minek a kerék már libeg de jó az még.

Link to comment
Megosztás:

A Lemförder a gyári beszállítója a BMW-nek. Nem hinném, hogy az OPEL gyári gömbfej ennél többet tud bármivel is. Ráadásul fogadom 2x többe kerül mint amennyiért én tudok. De lehet 4x, ez sem érne meglepetésként. 300HUF/sárvédőív tartó vas nevetséges árak. :D 13 ezer/ darab egy gagyi gyár gumicső. Aki figyel ezekre a dolgokra és karban tartja annak sosem fog kitörni. Ha nem 2 keréken veszi a kanyarokat. Maximum akkor ha gyári hibás van gyenge minőségű alkatrészt rakat be. Én csak racingolosoknál láttam eddig tört gömbfejet corsánál. Meg ugye az a réteg akinél 1FT-ot sem költök rá mert minek a kerék már libeg de jó az még.

Egyszerűen nincs kedvem most erről vitát nyitni, lusta vagyok hozzászólás háborút indítani... :lol:

Körbe kell nézni az angol és holland fórumokon és tudomásul venni az ottani tapasztalatokat.

Link to comment
Megosztás:

A Lemförder a gyári beszállítója a BMW-nek. Nem hinném, hogy az OPEL gyári gömbfej ennél többet tud bármivel is. Ráadásul fogadom 2x többe kerül mint amennyiért én tudok. De lehet 4x, ez sem érne meglepetésként. 300HUF/sárvédőív tartó vas nevetséges árak. :lol: 13 ezer/ darab egy gagyi gyár gumicső. Aki figyel ezekre a dolgokra és karban tartja annak sosem fog kitörni. Ha nem 2 keréken veszi a kanyarokat. Maximum akkor ha gyári hibás van gyenge minőségű alkatrészt rakat be. Én csak racingolosoknál láttam eddig tört gömbfejet corsánál. Meg ugye az a réteg akinél 1FT-ot sem költök rá mert minek a kerék már libeg de jó az még.

visszajelzések alapján mostanában a lemfördernek romlott a minősége,bár nem lehúzni akarom, csak mások tapasztalatát írom le...arról nem is beszélve hogy az egyik cartars A corsájában a zsír új lemförder gömbfej úgy eltört hogy tk-ra ment az autó is meg a amibe bele ment parkoló autó is...

bár ez a "gyári mánia" is túlzás :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.