Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Ilyet se mondtak még :D nekem is van még mit tanulni de hát ilyen az élet :D Persze ha átjössz szívesen segítek szeretek bütykölni ja valami forrasztó nem árt :) Amúgy nem vészes bekötni. Meg valami kábelt hozzál testnek és pozitívnak bár nekem is van valahol csak most kicsit szétszórtság van. :D

Én is imádok bütykölni, de sajnos eddig senki sem mutatott hajlandóságot, hogy kocsiszerelésből oktatgasson. Pedig van nem egy rokonom illetve ismerősöm aki ilyesmivel foglalkozik. Érdekel a dolog, de nincs kitől tanulni.

Link to comment
Megosztás:

Én is imádok bütykölni, de sajnos eddig senki sem mutatott hajlandóságot, hogy kocsiszerelésből oktatgasson. Pedig van nem egy rokonom illetve ismerősöm aki ilyesmivel foglalkozik. Érdekel a dolog, de nincs kitől tanulni.

Hát én csak a corsához értek hellyel közzel amit már én is megcsináltam. :) De lassan már majdnem kiterjed mindenre a kocsin belül mert már minden volt szerelve szinte más meg csak tankol bele azt tapossa neki azt semmi más. :D Gyere msnre ott duma. Könnyebb mint itt.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a válaszokat. Zárat és az ablaküveget inkább egybe maradjon, ha már meg lehet oldani roncsolás mentesen. Drágábban jönne ki szerintem a javíttatás. Mindenesetre holnap megkérdezek egy helyi zárszaküzletet ami foglalkozik ilyennel, hogy mennyiért szokták ezt megoldani.

Ha érdekel a dolog írj pü-t és leírom hogyan nyithatod ki roncsolás nélkül. :)

Link to comment
Megosztás:

DSC00604.jpg

P1000181.jpg

Khmm közbe találtam vagy 2-3 corsát kalibra kormánnyal, nekem akkor mi ...... van az, hogy felteszem és nem ér ki a menet ergó nem tudom rátenni az anyát?....... Most már magam se értem. Vagy ezeknél is légzsákos a kormánymű és akkor ott hosszabb a rész amire rögzíteni lehet másra már nem tudok gondolni.

Link to comment
Megosztás:

http://i658.photobucket.com/albums/uu307/h...68/DSC00604.jpg

http://i357.photobucket.com/albums/oo18/gsilad/P1000181.jpg

Khmm közbe találtam vagy 2-3 corsát kalibra kormánnyal, nekem akkor mi ...... van az, hogy felteszem és nem ér ki a menet ergó nem tudom rátenni az anyát?....... Most már magam se értem. Vagy ezeknél is légzsákos a kormánymű és akkor ott hosszabb a rész amire rögzíteni lehet másra már nem tudok gondolni.

Sztem mondjuk elég gázul néznek ki ezek a kormányok. Én hagynám akkor inkább a lufisat ami most van neked.

Bár ha cseréled akkor lehet érdekelne a mostanid :)

Link to comment
Megosztás:

Sztem mondjuk elég gázul néznek ki ezek a kormányok. Én hagynám akkor inkább a lufisat ami most van neked.

Bár ha cseréled akkor lehet érdekelne a mostanid :)

Oké csak az nem lesz olcsó móka. :D Mivel légzsákos így szerintem 12 alatt nem igen adom el :D http://www.vatera.hu/opel_corsa_b_1_4_swin...1469587607.html

amúgy az enyémnek szebb az állapota

mjtl2rjkn2y863gy75rg.jpg

Itt mindenki b..i, csak a mi szerelmünk tiszta :lol:

Ennyi haver :D

Link to comment
Megosztás:

J0hnny arra utalt hogy a két általad említett motornak semmi köze nincs egymáshoz, azon túl hogy az újabbik központi befecsis és katalizátoros, még a furat/löket arányuk se stimmel. Ergo kár összehasonlítgatni, és még nagyobb botorság azt hinni hogy ha kiveszed a katalizátort akkor épp olyan erős lesz ez is.

Link to comment
Megosztás:

J0hnny arra utalt hogy a két általad említett motornak semmi köze nincs egymáshoz, azon túl hogy az újabbik központi befecsis és katalizátoros, még a furat/löket arányuk se stimmel. Ergo kár összehasonlítgatni, és még nagyobb botorság azt hinni hogy ha kiveszed a katalizátort akkor épp olyan erős lesz ez is.

Tudtam,hogy 14nv és c14nz-t kellett volna példaként felhoznom. :)

14NV

Bauform: R4

Steuerung: OHC

Anzahl der Ventile: 8

Bohrung (mm): 77,6

Hub (mm): 73,4

Volumen (cmł): 1389

Leistung (kW bei min-1): 53 / 5600, 55 / 5600 (Kadett E, Vectra A), 55 / 5800 (Astra F)

Drehmoment (Nm bei min-1): 108 / 3000, 110 / 3000 (Astra F)

Verdichtung: 9,4 : 1

Motormanagement: Vergaser Pierburg 2 E 3

Oktanzahlbedarf: 98v / 98 / 95, keine Klopfregelung

Steuerung: Zahnriemen

Abgasanlage: kein Katalysator

Besonderheiten:

Verwendung: Corsa A (F10/5), Astra F (F10/5, F13WR/CR), Kadett E (F10/4, F10/5, F13CR, THM 125), Vectra A (F10/5)

C14NZ

Bauform: R4

Steuerung: OHC

Anzahl der Ventile: 8

Bohrung (mm): 77,6

Hub (mm): 73,4

Volumen (cmł): 1389

Leistung (kW bei min-1): 44 / 5200, 44 / 5600 (Corsa A, Kadett E)

Drehmoment (Nm bei min-1): 103 / 2600 (Corsa A), 103 / 2800

Verdichtung: 9,4 : 1

Motormanagement: Multec

Oktanzahlbedarf: 95 / 91, keine Klopfregelung

Steuerung: Zahnriemen

Abgasanlage: geregelter Katalysator

Besonderheiten:

Verwendung: Astra F (F10/5, F13WR), Corsa A (F10/4, F10/5, F13WR), Combo B (F10/5, F13WR), Corsa B (F10/5, F13WR, AF13), Kadett E (F10/4, F10/5, F13CR)

Mert a két motor között kevékképzést és katalizátort leszámítva különbséget nem látok. Illetve a karbis 15le-vel erősebb.Nyilván nem lehet a blokkban minden egyforma,de a központi injektor fojtását egyrészt a lambda=1 keverékarányhoz történő ragaszkodásában látom,másrészt a katalizátor fojtóhatásában. Mert a karburátor is csak egy pontban keveri a cuccot viszont terhelésre több anyagot fecskendez, lehetetlen a környezetvédelem szempontjából fontos lambda=1 keverékarány betartása vele,ezért gondolom költségtakarékossági szempontokból és hogy tudják hozni az euro1 normát a karburátor házba raktak egy injektort a leömlőbe meg egy lambda szondát nagy vonalakban.

Ennek eredményeképpen hamarabb befullad,mint a karbis (ezért gyengébb),de az euro normáknak megfelelt.

Link to comment
Megosztás:

Megint értelmes vita téma. Kit érdekel, mi, hogy megy és, hogy lehet tuningolni. 1.4es 1.6os motort minek tuningolgatni kb olcsóbb motort cserélni és ha sikerült is felhúzni valahova akkor is a nyomaték ugyan úgy kevés lesz szóval. :) Arról nem is beszélve, hogy gyárilag van nagyobb motor amin semmit nem kell bütykölni betenni azt hello gyári megoldás + ugyan annyit eszik mint a nagy tunerek szétbütykölt szarjai. Kiveszed a katalizátort 50Level több lesz XD Kit érdekel 5-10 lóerő nem érezhető dolog.

Link to comment
Megosztás:

Megint értelmes vita téma. Kit érdekel, mi, hogy megy és, hogy lehet tuningolni. 1.4es 1.6os motort minek tuningolgatni kb olcsóbb motort cserélni és ha sikerült is felhúzni valahova akkor is a nyomaték ugyan úgy kevés lesz szóval. :) Arról nem is beszélve, hogy gyárilag van nagyobb motor amin semmit nem kell bütykölni betenni azt hello gyári megoldás + ugyan annyit eszik mint a nagy tunerek szétbütykölt szarjai.

Az enyém 2decivel eszik többet és 10mp-et javult a gyorsulása. :D

Van nagyobb motor,de egyszerűbb teljesítménynövelés nincs mint amit én csináltam.

A féltengelyek meg a motortartó bak drágábban jönnek ki ha normálisan akarok nagyblokkot.

A betenni oszt hello-t szerintem megelőzni némi türelemjáték, főleg ha nem csinált még ilyet az ember.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém 2decivel eszik többet és 10mp-et javult a gyorsulása. :D

Van nagyobb motor,de egyszerűbb teljesítménynövelés nincs mint amit én csináltam.

A féltengelyek meg a motortartó bak drágábban jönnek ki ha normálisan akarok nagyblokkot.

A betenni oszt hello-t szerintem megelőzni némi türelemjáték, főleg ha nem csinált még ilyet az ember.

Hát igen bejött neked a tuning csak a kulcsszót mindig elfelejted közölni miért is megy jobban a te motorod. :) Talán ha ezt megosztanád másokkal is mindjárt kiderülne, hogy bort iszol és vizet prédikálsz :D Legviccesebb az, hogy ugyan ezt írtam feljebb, hogy ez a legolcsóbb teljesítmény növelés módja.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.