Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

sajnos ez nem így van. :D

Te lehet tudsz valamit erről. Na miért nem így van?:D

:) itt a videója. A fényezés többet ér lassan már mint a kocsi ára. :D Arról nem is beszélve, ha a legálisságról beszélünk akkor egynégy i vissza és akkor a NE-t is el lehet adni. De még akkor is jóval többet ér mint ez a lelakott sok szar.
Link to comment
Megosztás:

Te lehet tudsz valamit erről. Na miért nem így van?:D

:) itt a videója. A fényezés többet ér lassan már mint a kocsi ára. :D Arról nem is beszélve, ha a legálisságról beszélünk akkor egynégy i vissza és akkor a NE-t is el lehet adni. De még akkor is jóval többet ér mint ez a lelakott sok szar.

Vagy az eladó állja az eredetvizsgát,motorkódos forgalmit intézel. A vevőnek meg elmagyarázod,hogy ugye milyen jól megy a 82lóval ebben a könnyű kasztniban. A nem gyári autót nehezebb eladni ugye...

Problem? :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy szerintem ha egyszer összeáll a dolog és bent lesz az NE akkor az első kipróbálási pillanat elég mély nyomot fog hagyni bennem :D Persze elsőre óvatos leszek mert nem akarom fára csavarni egyből. :D De már várom a földig érő spoileres szarok alázását + az 1.3as buzukikat :D

A földig érő spoileres 1.4nz astrák, 1.4 cl hármasgolfok (ha nem megy nézzen ki jól iskola hívei) mifelénk gyök kettővel mennek,nehogy odaverjék egy aknafedlapban. :lol:

Az 1.3 stiftekből a régi háromajtós 1.3 16v úgy megy mint a korzám.

Múltkor, Swift 2 furakodik mögöttem előttem 80nal tötymörgők, jön az emelkedő kapaszkodósávval, lesorolnak előlem, vissza 3,padló, swiftre meg egyre távolabbra kell fókuszálni a visszapillantóban. :)

Ilyen 1.3 16v 93le ignissel tanultam vezetni, annyira nincs alul nyomaték,hogy 15-tel gurulva kis emelkedőn kettesben lefullad,1-es kell neki ilyenkor.

Link to comment
Megosztás:

Napi hakapeszi meserovatunkat hallották... :D

Stopperes mérésekkel alátámasztott bizonyítékokat akarok...

Két oldallal visszább is belinkeltem.Visit My Website

De az órának köze nincs a valósághoz azt mondják,mert úúúr isten 100-nál csak 95tel megyek. Meg nem lehet eldönteni mikor engedem fel a kuplungot (süketeknek és vakoknak tényleg nehéz lehet). Egyébként is én lökdösöm felfelé a mutatókat. :)

Link to comment
Megosztás:

Két oldallal visszább is belinkeltem.Visit My Website

De az órának köze nincs a valósághoz azt mondják,mert úúúr isten 100-nál csak 95tel megyek. Meg nem lehet eldönteni mikor engedem fel a kuplungot (süketeknek és vakoknak tényleg nehéz lehet). Egyébként is én lökdösöm felfelé a mutatókat. :)

:D :D :D

Komolyan...ez jobb mint a showder klub.

Link to comment
Megosztás:

A földig érő spoileres 1.4nz astrák, 1.4 cl hármasgolfok (ha nem megy nézzen ki jól iskola hívei) mifelénk gyök kettővel mennek,nehogy odaverjék egy aknafedlapban. :D

Az 1.3 stiftekből a régi háromajtós 1.3 16v úgy megy mint a korzám.

Múltkor, Swift 2 furakodik mögöttem előttem 80nal tötymörgők, jön az emelkedő kapaszkodósávval, lesorolnak előlem, vissza 3,padló, swiftre meg egyre távolabbra kell fókuszálni a visszapillantóban. :D

Ilyen 1.3 16v 93le ignissel tanultam vezetni, annyira nincs alul nyomaték,hogy 15-tel gurulva kis emelkedőn kettesben lefullad,1-es kell neki ilyenkor.

Azért a kapaszkodósávos gyorsulásra nem lennék olyan büszke, én ezzel szoktam letolni felfele szinte mindekit, és nem kell vissza 3.csak kisgáz 5.

313820-20110821-pyVPiP.jpg :)

Link to comment
Megosztás:

Azért a kapaszkodósávos gyorsulásra nem lennék olyan büszke, én ezzel szoktam letolni felfele szinte mindekit, és nem kell vissza 3.csak kisgáz 5.

http://pics.coldline.hu/pics/313820-20110821-pyVPiP.jpg :)

Én is régebben Fiat scudo 1.9JTDvel melóztam mindenkit toltam szanaszét amikor megjött a turbo akkor olyat lépett, hogy öröm volt vezetni. :D Egyszer a szerencs utcába toltam neki mint az állat azt kikanyarodott elém 1 suzukis a szembe sávban álltam meg a csávó meg tovább mintha mi se történt volna. :D

Kezd össze állni a játszós corsám, hátulra is beraktam gyári lámpákat hajdugábor megvette a lexusokat + a GSI kormányt ezeket átszereltük. A kormánynál lekell tekerni a csavart a végére megkocogtatni kalapáccsal és már koppan is a kormány az anyán és már lehet is leszedni. Közbe alakítgatom vissza a corsát minél nagyobb meglepetés legyen :D

Link to comment
Megosztás:

Szívesen mondtam, hogy a fogása nagyon ######a. :D Ja és ennyit arról, hogy nem lehet leszedni a kormányt. :) Középen is van ugye? :D

A két feka című kép :D

Link to comment
Megosztás:

Szívesen mondtam, hogy a fogása nagyon ######a. :D Ja és ennyit arról, hogy nem lehet leszedni a kormányt. :) Középen is van ugye? :D

A két feka című kép :D

Ja minden ok. Bár lehet hogy egy recényit arrébb rakom, mert mintha nem lenne 100% középen. Azt már megoldom. De isteni így vezetni. Ja és a csajok oda vannak a lámpáért.

Link to comment
Megosztás:

Ja minden ok. Bár lehet hogy egy recényit arrébb rakom, mert mintha nem lenne 100% középen. Azt már megoldom. De isteni így vezetni. Ja és a csajok oda vannak a lámpáért.

Akkor ennyi. Örülök 1 recével arrébb lehet tolni láttad, hogy kell. Erre van a mondás, hogy minden elsőre úgy kell hagyni ha jó mert mi levettük 2xorra tuti emiatt :) :D PEL és nem PEL a kép :D

Link to comment
Megosztás:

Hát igen. Már alig várom, hogy rendben legyen a gép. Porig alázok mindenkit. :)

Ahogy eladtam a kormányt, egyből mindenkinek kell szóval mákod volt, hogy most elvitted. Ezeken a képeken legalább látom, hogy eddig nem dolgoztam hiába a corsán egész jól sikerült gyárira hoznom majdnem olyan szép mint a tied így most örülök :D Bár előröl hiányolom a képet :D

k6p01bwip8ieb2kj7xfb.jpg

így nézett ki a corsám amikor megvettem :/ :D Asszem msot ég és föld a különbség. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ahogy eladtam a kormányt, egyből mindenkinek kell szóval mákod volt, hogy most elvitted. Ezeken a képeken legalább látom, hogy eddig nem dolgoztam hiába a corsán egész jól sikerült gyárira hoznom majdnem olyan szép mint a tied így most örülök :) Bár előröl hiányolom a képet :D

Ha jobban meggondolom szerintem is mázlim volt. Jó pénzért eladom. :D (soha) Elölről legközelebb pótolom. Igen, mindkét kocsi nagyon szép. Még pár "apróság" és kész lesznek.

Link to comment
Megosztás:

Ahogy eladtam a kormányt, egyből mindenkinek kell szóval mákod volt, hogy most elvitted. Ezeken a képeken legalább látom, hogy eddig nem dolgoztam hiába a corsán egész jól sikerült gyárira hoznom majdnem olyan szép mint a tied így most örülök :) Bár előröl hiányolom a képet :D

http://www.kephost.com/images4/2011/8/21/k...8ieb2kj7xfb.jpg

A tanksapkán az amatrica valami hányinger. Letörném a kezét aki ilyet felragaszt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.