Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Murva jó, amikor nyáron szemből süt a nap, a hátam izzad a bőrben, elölről meg jégcsap lóg a tökömről a klíma miatt. :)

Arról nem is beszélve, hogy a felfényesedett bőrülésből egy egészséges kanyarodás közben úgy csuszol ki, mint ponty a fejre fordított szatyorból. :D

Akkor még ülésfűtésről nem is beszéltünk télen...mire befűti a bőrt 5km-es út :D

Az észrevételed pedig maximálisan helytálló. Főleg ha "szépen le van kezelve" akkor, álló helyzetben is kifolyik a fenék a fotelből. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor még ülésfűtésről nem is beszéltünk télen...mire befűti a bőrt 5km-es út :)

Az észrevételed pedig maximálisan helytálló. Főleg ha "szépen le van kezelve" akkor, álló helyzetben is kifolyik a fenék a fotelből. :D

Olyan, mint a zsiráf: szép szép, de otthonra nem kéne! :D

Link to comment
Megosztás:

A hőmérő kérdést is sikerült orvosolni, a csere megoldotta úgy látszik a problémámat! Most így szinte max fél fokot téved :)

Remélem jó lesz sokáig te mennyiért tudtál szerezni? Bocs, hogy nem tudtam jobban kipróbálni én a corsámon néztem nekem ugyan annyit írt mind2 ha tudom akkor nem adom el. :D Bár nem adtam irreálisan drágán remélem :D

Ha valakinek van Corsa B gsi kárpitja vagy szürke 4 darab kéne mert ugye lackó barát átvágott :D Az ne kíméljen! Köszi - elektromos ablakos. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Remélem jó lesz sokáig te mennyiért tudtál szerezni? Bocs, hogy nem tudtam jobban kipróbálni én a corsámon néztem nekem ugyan annyit írt mind2 ha tudom akkor nem adom el. :) Bár nem adtam irreálisan drágán remélem :D

Amikor átvettem tőled, még nem volt baja! Utána hülyült meg, 3000-é tudtam szerezni ismerős autósboltból, úgy hogy próbáljam ki, és jó is lett :D

Link to comment
Megosztás:

Amikor átvettem tőled, még nem volt baja! Utána hülyült meg, 3000-é tudtam szerezni ismerős autósboltból, úgy hogy próbáljam ki, és jó is lett :)

Igen az tudom, hogy jó volt mert én is megnéztem. Én is 3000ért vettem anno az enyémbe:D Rohadt kocsik :D de legalább van TID-ed. Jó dolog az én imádom :D Az is jó pofa lehet ami van j0hnnynak de nekem még valami olyan cucc, kéne ami kiírja hány L van a tankba. Bár a MID kiírja hány kilométert tudsz elmenni elvileg mondjuk ez, hogy összehozható-e a b corsáról erről nincsenek infóim.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap voltam bontóba kárpit ügybe mezei szar szürke kárpit darabja 4 ezer mondom tessék? :lol: 16 rongy lenne a 4 oldal kárpit elég mókás. Vannak érdekességek. Bcs te, hogy állsz kárpit ügybe?:D

Nem ocó! AZ biztos!

A kárpitot amennyire tudtam megragasztotta, jó móka volt!

Ma dobom fel a helyére, aztán majd vadászok 2 darab hátsót! :D

Na meg elektromos ablakot ma fejezem be! Vicces lesz! :D :)

Link to comment
Megosztás:

Nem szoptál még eleget? :)

én is szeretlek...amúgy kiadtam alvállalkozásba,tegnap megnéztük,2centi híján csak fel kellene csavarozni,de ugye miért legyen egyszerű mikor bonyolult is lehet...szóval egy kis mók és már fent is van...a srác aki csinálja,elképesztő agya van,rá nézett,oda próbálta párszor és már ki is találta hogy legyen

Link to comment
Megosztás:

Nekem előbb kéne szervó mint nagy motor az tuti. Az elmúlt 4 napba 800KM toltam le a budapesten a városba. Folyamat tekerni kell az a retkes kormányt meg váltogatni. Ilyen helyre ültetném be egy kicsit aki arról magyaráz, hogy + súly a szervó. :) Ja és futárkodásról van szó, szóval össze vissza kell kanyarodni meg folyamat fordulgatni meg. Felparkolni a padkára onnan kiállni és még sorolhatnám.

Ja és 8L evett a corsa végig, úgy, hogy leállít beindít elindul váltogat kanyarog álldogál taposva is volt neki szóval le a kalappal.

Link to comment
Megosztás:

Nekem előbb kéne szervó mint nagy motor az tuti. Az elmúlt 4 napba 800KM toltam le a budapesten a városba. Folyamat tekerni kell az a retkes kormányt meg váltogatni. Ilyen helyre ültetném be egy kicsit aki arról magyaráz, hogy + súly a szervó. :D Ja és futárkodásról van szó, szóval össze vissza kell kanyarodni meg folyamat fordulgatni meg. Felparkolni a padkára onnan kiállni és még sorolhatnám.

2 évig folyamatosan pest belvárosban rohangáltam a corsával, soha nem hiányzott. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát én fogadást mernék kötni rá, hogy a XE corsa ott hagyja mint a szart. :) Ettől eltekintve mindenbe jobb :D

Te nem látod a merci topikot,mert nem vagy klubtag,ott az egyik srác le merte írni,hogy uhu corsa gsi-jét a soroksárin simán legyorsulta az enyémnél 5lóval gyengébb 118lovas 190-ese. Annyit mondtam,hogy hasonlót tud...

Jött johnny és azóta nincs kivel beszélgessek a merci topikban.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.