Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

És ez nem csak az üzemanyagra érvényes. Ismerősünk hozott kintről folyékony ariel mosószert 6,5-7 literest. Itthon is lehet/lehetett kapni mert vettünk belőle előtte itthon is. Na abban se ugyan az volt mint a kintibe. Amit onnan hozott sokkal intenzívebb volt az illata ezért kevesebb is kellet belőle mint az itthon árultakból. És ez szerintem mindennel így van, műszaki cikk, ruházat stb. Hogy miért?? hmm... talán elméletben szerintük keletre ez is jó? Nemtudom.

ez sajnos így van,mindenben jobbak,vhogy a magyar termékekből kispórolják az anyagot,legyen szó benziről v akár egy tábla csokiról...

Link to comment
Megosztás:

Oktánszám növelőt tesznek a 95-ös oktánszámú benzinbe és azt 95-ösnek árulják? De most őszintén miért tenni ilyet bárki? Amúgy ha érdekel van titkos forrásom, hipertecsó SPT injektortisztító, és oktánszám növel trutyi, de ne áruld el senkinek...psssszt! :)

STP :D amúgy tényleg,beleöntöd a tankba és ideig óráig jobb lesz,de itt meg is áll a tudomány :D

Link to comment
Megosztás:

Oktánszám növelőt tesznek a 95-ös oktánszámú benzinbe és azt 95-ösnek árulják? De most őszintén miért tenni ilyet bárki? Amúgy ha érdekel van titkos forrásom, hipertecsó SPT injektortisztító, és oktánszám növel trutyi, de ne áruld el senkinek...psssszt! :)

Igen attól mert kivan írva rá, hogy 95 nem feltétlenül van meg 95. :D Igen és ki van adva a kutasoknak, hogy X Litert kell önteniük a tartályba. Nem kell kötözködni egyből azzal amiről nem tudsz. Képzeld magyarországon szinte minden kút a MOLtól vesz amiről én beszélek az AGIP aki még tesz adalékot a 95 jéhez, ezáltal javul a minősége. Hopp bírom, hogy mindenki jobban tudja. Nem tescoba megvásárolható cuccokról beszélünk.

Link to comment
Megosztás:

Milyen probléma van a műszakival nem értem?:D Mit remeg mindenki ezen a műszakin? Nem értem frankón... Én 60 paci miatt nem szarakodnék annyival többet eszik akkor már se inkább. De sima 1.4et nem szenvednék be de hát adott a lehetőség a kocsit is meg kell venni meg a se-t is XDD és akkor lehet ingyen lesz a motor ügyesség függő.

Amúgy ma csapattam SE-re visszatérve kis főút vagy 120al toltam neki tiltástól tiltásig kb halál félelmem volt úgy szűkült az út. :D Ja és minden átlag autóst lazán körbe autózok. El se merek képzelni egy XE-NE mit mehet, ha a c14se ilyet lép annak átlag utcákon nincs ellenfele. :D És akkor még demó LETjéről nem is beszéltem annak ha tolja az ember akkor asszem tényleg össze szarja magát XD

Miért nem veszel egy M-tech chippet? :) Tom-technek van eladó ilyenje,úgy tudom.

Egy tankolás árából dob rajta 10lovat és 13nm-t. Megérzed,mivel a motor karakterisztikáját is megváltoztatja,alul is erősebb lesz.És bruttó 5pec alatt beleteszed és örülsz. 100% legális marad és mégis erősítettél rajta. 20ne-hez motortartó bakkot veszel ennyiért. Amivel jobb esetben dobsz rajta 30lovat és 60nm-t,de ha normálisan megcsinálod akkor olcsó nem lesz.

Veszel egy zsákba-macskát, mert amit kipróbálsz motort,lehet,hogy szépen jár meg nem is füstöl,semmi hiba nem látszik rajta,de megeszik egy tank benzinhez 1liter olajat.Van ilyen.

Kell hozzá szerencse,hogy ne opasd meg magad,hidd el.

Link to comment
Megosztás:

Sajna vmi gond van vele. Pedig nemrég cseréltem :) Azóta sajna nem kapcsolt be 1szer sem a ventilátorom. Óra szerint jóval 100fölött volt a hőmérséklet :D

Már kipróbáltam úgy is hogy direktbe kötöttem a ventilátort is h hátha az a rossz, vagy a motorja, de jó volt. A hőgombánál lévő csatit is direktbe kötöttem és úgy is jó volt.

szóval nincs más lehetőség (elméletileg) Nem hiszem h cserekor vmit elrontottam volna. Régi kiteker, új be, ami kifolyt hűtőfolyadék azt visszatöltöttem és kész :D

Bár mondjuk a termosztátom se jó de attól még mennie kéne a ventilátornak

Szerintem, ha szánsz rá egy kis időt, energiát, kiveszed, és ha van multimétered, vagy akksid égővel, rákötöd, forralsz kis lapos edénybe vizet, majd beleteszed. Vagy hallani fogod a kattanását, vagy valamelyik mérőeszköz jelez. Ezzel csak annyit tudsz meg, hogy jó-e. Digitális hőmérővel ami mér 100°C-t is, meg tudod mérni hány foknál nyit ki. Egyébbként meg az én hőgombám tele volt lerakódással, amit lecsiszoltam, és máris jobb lett. Ha meg csak bedobod lobogó vízme, majd jég közé, és ezt megismétled párszor, lehet, hogy sikerül bejáratnod.

Vagy veszel újat.

Link to comment
Megosztás:

Ájjjjj megint az egyik kedvenc témám.

Az még egyik agytrösztnek sem jutott eszébe,hogy ha külföldre autózol,akkor jellemzően többszáz/ezer km-t megy az autó tehát jóval kedvezőbb fogyasztás fog kijönni,mint az itthoni pártíz km-es utak alatt?

A finomítóból kikerülő itthoni üzemanyag is megfelel az erre vonatkozó nemzetközi szabványoknak. Egyes kutakon mit művelnek vele arról csak az üzemeltető tehet.

Az ismerősöm 6 hónapig élt, és dolgozott Norvégiában. És itthon is sokat autózik vidékre. A közel kétszáz kilóméterrel megnövekedett hatótáv szerintem nem írható a vezetési stílusra, és az átlag közlekedési távolságra. Külföldön is sokat motoroztam (amikor még nem volt CORSA-m) az Osztrákok felé 210 Km után tankoltam, a no name kúttól hazafelé 260 Km-nél gyulladt ki a tankolás jelző, és oda-vissza megvolt az alpok! Részemről ennyi!

Link to comment
Megosztás:

nekem ilyen van...nem egy nagy durrrantás

Murva jó, amikor nyáron szemből süt a nap, a hátam izzad a bőrben, elölről meg jégcsap lóg a tökömről a klíma miatt. :)

Arról nem is beszélve, hogy a felfényesedett bőrülésből egy egészséges kanyarodás közben úgy csuszol ki, mint ponty a fejre fordított szatyorból. :D

Link to comment
Megosztás:

Murva jó, amikor nyáron szemből süt a nap, a hátam izzad a bőrben, elölről meg jégcsap lóg a tökömről a klíma miatt. :D

Arról nem is beszélve, hogy a felfényesedett bőrülésből egy egészséges kanyarodás közben úgy csuszol ki, mint ponty a fejre fordított szatyorból. :D

whááháá,még a végén kiderül hogy vicces ember is tudsz lenni :D :) :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.