Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Akkor ha placebo, mitől fogyaszt kevesebbet a kocsi? Tolják a manók belülről? Már a motor hangján hallani hogy másképpen jár, legalábbis én hallom. Szóval biztos nem a vicc kedvéért fejlesztették ki. Ráadásul télen is egészségesebb. Ám meg kinek ez kinek az. Ha meg vásárló megtévesztése, fogyvédelem miért nem lép?

Link to comment
Megosztás:

Ha nem lötyög és nincs eltörve,kutyát nem érdekli milyen az ülésed.

Viszont csak hárompontos övet fogadnak el. A négypontos övért a rendőr is megbász. Mondjuk én tockost is adnék érte annyira groteszk. :) Jóhogy nem már bukósisakban tolja. :D

Amikor Demó bevágodott a fák közé a piros foltossal az öv és frankó ülés mentette meg.

Link to comment
Megosztás:

gyári kasznival volt az erdőirtás? vagy valami erőgéppel?

Gyári kasztni kipakolva, C20XE-vel.

Tárcsafék hátul bekapott,előbb fogott, mint az eleje és bevágta az árokba, ahogy kitört a segge kanyarban.

A nagy nyárfa a váltóharang-blokk találkozásánál kapta orrba a corsát.

Ültem a törött kasztniban, azt beszéltük, ha nincs bent a kagyló ülés és aszem Schroth öv, akkor valszeg másképp végződik a dolog, nem ússza meg kisebb húzodásokkal és kék foltokkal.

Szal egy gyári corsába, gyári üléssel tényleg hülyeség a 4-5 pontos öv, de egy nagy mocival szerelt alázógépbe én nem ülnék be gyáriba, ha nem muszáj. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor ha placebo, mitől fogyaszt kevesebbet a kocsi? Tolják a manók belülről? Már a motor hangján hallani hogy másképpen jár, legalábbis én hallom. Szóval biztos nem a vicc kedvéért fejlesztették ki. Ráadásul télen is egészségesebb. Ám meg kinek ez kinek az. Ha meg vásárló megtévesztése, fogyvédelem miért nem lép?

Az lehet, hogy kevesebbet fogyaszt hossz távon, de hogy amikor kikanyarodsz a kútról tankolás után, úgy hogy előtte sima 95-ös volt benne, biztos hogy nem fogsz változást érezni. Csak a csövekben majdnem 1 liter benzin van. Bár ha így nézzük a dolgot, akkor ilyen nagy fogyasztásnál biztos észrevenni a különbséget. kikanyarodik a kútról és máris 1 lityit megzabált a kocsi. NO COMMENT.

Link to comment
Megosztás:

Az lehet, hogy kevesebbet fogyaszt hossz távon, de hogy amikor kikanyarodsz a kútról tankolás után, úgy hogy előtte sima 95-ös volt benne, biztos hogy nem fogsz változást érezni. Csak a csövekben majdnem 1 liter benzin van. Bár ha így nézzük a dolgot, akkor ilyen nagy fogyasztásnál biztos észrevenni a különbséget. kikanyarodik a kútról és máris 1 lityit megzabált a kocsi. NO COMMENT.

A benzinpumpa és az injektor közötti csőben 3 deci benzin van, sőt még maradt is a pohárben hely. Ha kisnyomású a pumpa még annyi sem, mert visszafolyik úgy 4-5 perc alatt amíg tankolsz és fizetsz. :) Ugye ezért megy a pumpa gyujtás ráadásakor 3-4 másodpercig.

Link to comment
Megosztás:

ma tankoltam 95helyett maxxmotion95-öst (omv)...pszichésen mindenképp működik,ahogy kikanyarodtam a kútról máris jobban húzott,siklott gyorsult,érzetre legalábbis...szóval azt a 250forint pluszt megérte :)

Tankolj OMW 100at az még jobb én már régóta avval nyomatom. :D Nem érdekel itt mit mondanak, hogy placebo így úgy szebben jár a motor előgyújtás átállítva és jobban is megy.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy a motorhoz mindent adok csak benzinpumpát nem mert az enyém már sír vagy egy után-gyártott szar vagy meg fog halni :)

Én azt aláírom, hogy minőségibb benzinnel jobban és egyenletesebben jár a motor, de azt ne mondja nekem senki, hogy rátankol sima 95-ösre egy akármilyen jobb benzint, azt 10 méter után már érzi is, hogy jobban húz a kocsi.

Link to comment
Megosztás:

Erről valakinek vélemény? Tapasztalat?

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1470542514.html

Ez idiótaság ezek a gyertyák semmire se jók. Opelba gyári opel gyertya. Amúgy azonnal érezhető ha tankolsz bele ha már kevés van benne mivel nekem anno 95el nagyobb gázadása csörgött elmentem a kútra toltam rá 100ast a kúttól elindulva folyamat szétpadlóztam húzattam minden és már semmilyen módon nem csörgött szóval...

Link to comment
Megosztás:

Ez idiótaság ezek a gyertyák semmire se jók. Opelba gyári opel gyertya. Amúgy azonnal érezhető ha tankolsz bele ha már kevés van benne mivel nekem anno 95el nagyobb gázadása csörgött elmentem a kútra toltam rá 100ast a kúttól elindulva folyamat szétpadlóztam húzattam minden és már semmilyen módon nem csörgött szóval...

Na jó, beadom a derekam. Ti győztetek. Ha ennyien mondjátok, akkor biztos így van.

Link to comment
Megosztás:

Erről valakinek vélemény? Tapasztalat?

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1470542514.html

Pláne ciril betűs! Az autóban még nem, de a motorjaimban Iridium gyertyákat használok. Az egyik motor 1 hengeres 4 ütemű, a másik V2. Hidegben is pöccre indulnak, szépen leégnek, és elvileg 60 ezer kilóméterig nem kell cserélni. Igaz 5000 Ft darabja.

Link to comment
Megosztás:

A benzinről meg annyit, hogy apósom kapott valami adalékot egy ismerősétől aki a százhalombattai finomítóban dolgozott. Tankolás előtt kellett literenként 1 ccm-ert a tankba fecskendezni. Akkor még nem volt autóm, de a motorral én is alig, hogy kigurultam a kútról lágyabban kezdett járni a motor, és jobban is húzott, valamint csökkent a fogyasztása. Na ez az a cucc, amit kispórólnak a benzinből. Ismerősőm járt saját autóval Norvégiában, és az ottani benzinnel majd 50 százalékkal többet tudott autózni! Persze olcsó volt a nafta. Saját olajfúró tornyokkal az északi tengeren, meg finomítóval könnyen megy nekik. Kár, hogy ott hosszúak a telek, és hűvösek a nyarak, meg a lányok se olyan szépek. :)

Link to comment
Megosztás:

A benzinről meg annyit, hogy apósom kapott valami adalékot egy ismerősétől aki a százhalombattai finomítóban dolgozott. Tankolás előtt kellett literenként 1 ccm-ert a tankba fecskendezni. Akkor még nem volt autóm, de a motorral én is alig, hogy kigurultam a kútról lágyabban kezdett járni a motor, és jobban is húzott, valamint csökkent a fogyasztása. Na ez az a cucc, amit kispórólnak a benzinből. Ismerősőm járt saját autóval Norvégiában, és az ottani benzinnel majd 50 százalékkal többet tudott autózni! Persze olcsó volt a nafta. Saját olajfúró tornyokkal az északi tengeren, meg finomítóval könnyen megy nekik. Kár, hogy ott hosszúak a telek, és hűvösek a nyarak, meg a lányok se olyan szépek. :D
gondolom kevesebb a corsa is mint itthon :)
Link to comment
Megosztás:

A benzinről meg annyit, hogy apósom kapott valami adalékot egy ismerősétől aki a százhalombattai finomítóban dolgozott. Tankolás előtt kellett literenként 1 ccm-ert a tankba fecskendezni. Akkor még nem volt autóm, de a motorral én is alig, hogy kigurultam a kútról lágyabban kezdett járni a motor, és jobban is húzott, valamint csökkent a fogyasztása. Na ez az a cucc, amit kispórólnak a benzinből. Ismerősőm járt saját autóval Norvégiában, és az ottani benzinnel majd 50 százalékkal többet tudott autózni! Persze olcsó volt a nafta. Saját olajfúró tornyokkal az északi tengeren, meg finomítóval könnyen megy nekik. Kár, hogy ott hosszúak a telek, és hűvösek a nyarak, meg a lányok se olyan szépek. :D

Gondolod ha létezik olyan adalék amitől kevesebbet fogyaszt az autó akkor beletennék, hogy ne vegyél olyan sok benyát? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.