Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hát mondjuk ja tényleg dicséret illetné azt aki kitalálta ezeket és ilyen korrekt helyekre rakta oda, hogy még krovával se lehet kitekerni :). Anélkül neki se állnék :D

Hát ja. Még jó hogy van szerszámod dögivel. Mindegy, lényeg, hogy megy a fűtés venti. Már csak a klímát kéne feltöltetni. Illetve kideríteni, hol ereszt.

Link to comment
Megosztás:

Hát ja. Még jó hogy van szerszámod dögivel. Mindegy, lényeg, hogy megy a fűtés venti. Már csak a klímát kéne feltöltetni. Illetve kideríteni, hol ereszt.

Hát szerszám muszáj mert anélkül nem lehet dolgozni. Klímát meg a szakember nézze meg aki tölti fel simán meg tudják mondani csak keresni kell egy olcsó jól dolgozó klímást :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kb 6 napja nem inditottam be a kis corsat, ma mikor inditom teker teker de semmi. Masodik kulcsra aztan nagy nehezen beindult. Igaz sose szokott pocre indulni, 1-2 teker es az akkuja se uj, de ilyen meg nem volt. Aztan mikor kijottunk az aruhazbol, es inditom akkor indult mint regen. Mitol csinalhatta ezt? A heten keszulok egy kis kiruccanasra (kb 500 km osszesen) es nem szeretnek valahol uton maradni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kb 6 napja nem inditottam be a kis corsat, ma mikor inditom teker teker de semmi. Masodik kulcsra aztan nagy nehezen beindult. Igaz sose szokott pocre indulni, 1-2 teker es az akkuja se uj, de ilyen meg nem volt. Aztan mikor kijottunk az aruhazbol, es inditom akkor indult mint regen. Mitol csinalhatta ezt? A heten keszulok egy kis kiruccanasra (kb 500 km osszesen) es nem szeretnek valahol uton maradni.

Cseréld ki az akksit :) valami 66AH vagy 72AH és nem lesz ilyen gondod :D kicsit nem érdemes venni. :D Vagyis ezen nincs értelme spórolni szerintem. Én 17 körül tudok 74est Bannert :D szerintem boltba is annyi egy mezei aksi.

Link to comment
Megosztás:

Cseréld ki az akksit :) valami 66AH vagy 72AH és nem lesz ilyen gondod :D kicsit nem érdemes venni. :D Vagyis ezen nincs értelme spórolni szerintem. Én 17 körül tudok 74est Bannert :D szerintem boltba is annyi egy mezei aksi.

Nem hinnem, hogy aksi problema lenne, mert hajtotta a motort, csak epp nem indult be. Igaz, en irtam egy kicsit megtevesztoen, amikor az akkura is utaltam. Szerintem, valami mas a ludas!

Link to comment
Megosztás:

14sz-d van,nem?

Akkor vagy az autó vagy a klíma megy. :)

Igen az van neki miért kéne mennie bármelyiknek is? A kocsi szép állapotú a klíma meg javítható 1 cső szét van neki barmolva szerintem ott megy el a dolog. Meg hát kit érdekel ha nem lesz klíma ez van végső esetben de szerintem javítható! Amúgy meg nem sokáig lesz 14SZ mert remélem megveszi tőlem az SI átalakításos cuccokat :D:P

Link to comment
Megosztás:

Nem hinnem, hogy aksi problema lenne, mert hajtotta a motort, csak epp nem indult be. Igaz, en irtam egy kicsit megtevesztoen, amikor az akkura is utaltam. Szerintem, valami mas a ludas!

Elejtette a benzint az üacsőből, kellet neki egy kis idő míg helyreállt a nyomás és a mennyiség is a rendszerben.

Link to comment
Megosztás:

Úgy érzem, hogy biztos cserés lesz ez a hőmérő, ami most van a kocsiban.

Néha megjavul és normálisan mér, de aztán megint kaka :)

jelenleg, előbb voltam lent a kocsinál 45 fokot mutat (ami a jelenlegi duplája )

próbáltam azt a módszert is, hogy 5-6 sec-re belemártom, forrásban levő vízbe, de nem használt.

Link to comment
Megosztás:

Úgy érzem, hogy biztos cserés lesz ez a hőmérő, ami most van a kocsiban.

Néha megjavul és normálisan mér, de aztán megint kaka :D

jelenleg, előbb voltam lent a kocsinál 45 fokot mutat (ami a jelenlegi duplája )

próbáltam azt a módszert is, hogy 5-6 sec-re belemártom, forrásban levő vízbe, de nem használt.

Az durva. Én amikor próbáltam jó volt :) De hát sajnos ilyenek ezek a gyári hibás cuccok :D vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy nem 20 évre tervezték. Nekem is esett már át cserén csak az enyém -- ennyit mutatott azt csókolom XD Nem kéne megnézni újra a forrasztásokat? Lehet az egyik nem sikerült jól!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy 1997-es 1.0, 3 hengeres corsa-m van.

2 kulccsal használjuk az autót már 2 éve, azaz én a rendes kulcsot, a barátnőm pedig a tartalékot.

Múlt vasárnap a tartalék kulccsal először elindult, majd megállás után újraindításkor nem akart elindulni csak nagyon nehezen.

Először azt hittem, hogy a "dadogás" miatt valami benzin gond lehet.

Ezután egy hétig csak én mászkáltam a kocsival és minden jól ment egészen máig, amikor megint beindult a tartalék kulccsal és a megállás utáni beindításkor megint az egy héttel ezelőtti tünetek voltak, csak most nem 5 perc után indult be, hanem negyed óra után.

Egész délután "szarakodtunk" a kocsival. Egyik kulccsal sem indult be. Leszedtük az akksiról, rádió kód vissza és ezután sem ment.

Beletörődtem, hogy holnap BKV lesz, de este adtam még 1 esélyt a kocsinak és pöccre indult.

Annyit még hozzátennék a dologhoz, hogy a barátnőm több kulccsal együtt használta a kocsikulcsot.

Szerintetek mi lehet a baja?

-Gyújtáskapcsoló?

-Immobiliser?

-Egyéb elektromos gond?

-Valamilyen kábelszakadás?

Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?

Kösz előre is!

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy 1997-es 1.0, 3 hengeres corsa-m van.

2 kulccsal használjuk az autót már 2 éve, azaz én a rendes kulcsot, a barátnőm pedig a tartalékot.

Múlt vasárnap a tartalék kulccsal először elindult, majd megállás után újraindításkor nem akart elindulni csak nagyon nehezen.

Először azt hittem, hogy a "dadogás" miatt valami benzin gond lehet.

Ezután egy hétig csak én mászkáltam a kocsival és minden jól ment egészen máig, amikor megint beindult a tartalék kulccsal és a megállás utáni beindításkor megint az egy héttel ezelőtti tünetek voltak, csak most nem 5 perc után indult be, hanem negyed óra után.

Egész délután "szarakodtunk" a kocsival. Egyik kulccsal sem indult be. Leszedtük az akksiról, rádió kód vissza és ezután sem ment.

Beletörődtem, hogy holnap BKV lesz, de este adtam még 1 esélyt a kocsinak és pöccre indult.

Annyit még hozzátennék a dologhoz, hogy a barátnőm több kulccsal együtt használta a kocsikulcsot.

Szerintetek mi lehet a baja?

-Gyújtáskapcsoló?

-Immobiliser?

-Egyéb elektromos gond?

-Valamilyen kábelszakadás?

Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?

Kösz előre is!

Üdv.

Immo. Szinte biztos,az alapján amit leírtál. Egyik kulcs mindig legyen a kesztyűtartóban,volt már rá példa,hogy úgy simán vette az immo chip jelét.

Vagy jobb autóvillamosságis kiköti az immo-t.

Link to comment
Megosztás:

Immo. Szinte biztos,az alapján amit leírtál. Egyik kulcs mindig legyen a kesztyűtartóban,volt már rá példa,hogy úgy simán vette az immo chip jelét.

Vagy jobb autóvillamosságis kiköti az immo-t.

Köszi a választ!

Az egyik tippem az, hogy az egyik lakáskulcs, amivel együtt volt egy karikán a tartalék slusszkulcs is, szerintem mágneses (már, ha létezik ilyen), ami behülyítette a chip-et.

Csak furcsa, hogy 2 évig semmi ilyen jellegű gond nem volt...

Link to comment
Megosztás:

Immo. Szinte biztos,az alapján amit leírtál. Egyik kulcs mindig legyen a kesztyűtartóban,volt már rá példa,hogy úgy simán vette az immo chip jelét.

A kesztyűtartóban hiába van transzponderes pótkulcs, az nem segít. Sikeres indításhoz az immokarikához sokkal közelebb (néhány centire) kell lennie a jeladónak, ezért is van az hogy pageres riasztó szerelésekor (amelyik tudja a távindítást) valahova a gyújtáskapcsoló közvetlen közelébe kell elhelyezni az immo transzponderét.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.