Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Te amúgy érted amit írsz? Az más kérdés, hogy értelme se sok van...

Mit nem érthető ezen*******? Ha jobb állapotú a gumi könnyebb tekerni. Ja tudom te mindent jobban tudsz .:) Látom neked mindenbe bele kell kötnöd ********? Mindenkivel értelmesen elbeszélek kivétel veled és a **** haveroddal. *******

Link to comment
Megosztás:

Mit nem érthető ezen *****? Ha jobb állapotú a gumi könnyebb tekerni. Ja tudom te mindent jobban tudsz .:) Látom neked mindenbe bele kell kötnöd *****? Mindenkivel értelmesen elbeszélek kivétel veled és a ***** haveroddal. ******

1. Tanulj meg írni.

2. Ne személyeskedj.

3. Vegyél vissza az arcból.

4. Ha szélesebb, nem könnyebb.

5. Ez egy klub fórum, ha valami nem tetszik el lehet takarodni.

6. Az nem az én bajom, hogy mindent kötekedésnek veszel.

7. A gagyi haverom moderátor ezen a fórumon, valószínűleg okkal kapta.

8. Elég sok gagyi haverom van.

9. Ne sértegess a cigányozásoddal.

Link to comment
Megosztás:

szép vas ...

de cseréld ki hátul a felíratott 1.2-re ,meg tüntesd el a gsi felíratott :D :D

sokan ezt mondják,de számomra az a felirat is hozzá tartozik, nem szoktam nagyon "sztrítrészerkedni" így nem akarok senkit megtéveszteni egy 1,2es felirattal :D

ja és pííísz :)

Link to comment
Megosztás:

Zsír lett. :D

Neked elöl mekkora csücs van bent?

köszönöm! :)

elöl 60as,hátul 40es,de azt néztem mintha pont erre találták volna ki...ha hátul is 60as lenne az ültetés az úgy nagyon határ eset lenne,vszínüleg bele érne a gyári ívekbe,vagy ha nem is akkor pár kiló (max egy sovány ember hátra) és akkor érne bele

Link to comment
Megosztás:

köszönöm! :)

elöl 60as,hátul 40es,de azt néztem mintha pont erre találták volna ki...ha hátul is 60as lenne az ültetés az úgy nagyon határ eset lenne,vszínüleg bele érne a gyári ívekbe,vagy ha nem is akkor pár kiló (max egy sovány ember hátra) és akkor érne bele

A hátsó ívvel én is bajban vagyok... :D Túl puha a hátulja, és könnyen takar a felniből az ív, az meg nem jó a köv projekthez. :\

Link to comment
Megosztás:

Dörti nekem meg akkor írj privátot ha lefényképezted a kárpitot:))

Előszedtem neked ma nem fényképeztem mert eléggé le van harcolva itt ott megszakítva az anyag, egyik oldalon 2 fa csavar bele tekerve nincs eltörve de nem valami szép gondolom így nem is kéne. Viszont nekem ha Lackó elküldi a kárpitokat lesz 2 DB hátsó fekete kárpitom + 2DB fekete első egyedi azt eladhatom ha érdekel. Persze ehhez küldenie kéne a srácnak! :)

Link to comment
Megosztás:

Előszedtem neked ma nem fényképeztem mert eléggé le van harcolva itt ott megszakítva az anyag, egyik oldalon 2 fa csavar bele tekerve nincs eltörve de nem valami szép gondolom így nem is kéne. Viszont nekem ha Lackó elküldi a kárpitokat lesz 2 DB hátsó fekete kárpitom + 2DB fekete első egyedi azt eladhatom ha érdekel. Persze ehhez küldenie kéne a srácnak! :)

okés, érdekel!

mond neki, hogy annak kéne aki a kipufogót megvette tőle!!

PP

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.