Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Helo mindenki.

Lenne egy kérdésem. A fűtés és hűtés ventilátor csak 4-es fokozatban megy. A másik 3 0. Mi lehet a gondja? Mit kell javítani? cserélni? Kezd zavarni hogy folyton csak 4-esbe megy . Kicsit hangos.

Valószínű hogy az előtét-ellenállásod halt be.. Bár nekem nem Corsam van, de ugyanezzel a problémával szenvedtem én is s nekem ezt mondták, hogy ez a bibi.. :D :)

Link to comment
Megosztás:

:)

Help meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! szeretném ma bekötni az elektromos ablakot !

Megoldodtam, ha már senki nem kötött, lletve nem válaszolt. A F Astra gyik-es leírásban a kábel színei megegyeznek!

Remélem nem lesz vele baj, mert hogy soha többet nem szeretném szétszedni az elektromos ablakemelőt, amilyen szívás volt beteeni! (10 óra)

Link to comment
Megosztás:

Dörti!

A bontás alatt álló corsákban milyen színű kárpit van?

engem fekete érdekelne és 3 ajtóshoz kellene, elsősorban a két hátsó oldalsókárpit, de természetesen minden csak megegyezés kérdése! xDD

üdv: Gábor

ui: és ha esetleg joy akkor a piros kapcsolók is jöhetnek! (amennyiben piros)

Link to comment
Megosztás:

Dörti!

A bontás alatt álló corsákban milyen színű kárpit van?

engem fekete érdekelne és 3 ajtóshoz kellene, elsősorban a két hátsó oldalsókárpit, de természetesen minden csak megegyezés kérdése! xDD

üdv: Gábor

ui: és ha esetleg joy akkor a piros kapcsolók is jöhetnek! (amennyiben piros)

2 hátsó kárpit fekete de a baloldalin van 2 lyuk asszem a barom belecsavart fa csavart de majd megnézem mennyire gáz, a kapcsoló joy zöld

Link to comment
Megosztás:

Nahát még ilyet a kis moti hogy védi magát azzal hogy állítólag nem ő volt ott adásvételkor hanem a haverja meg a haverjával is beszéltem pedig egyáltalán nem így van.Hihetetlen ez az ember már nagyon tököm tele van vele.És képes még mindig hazudni!

Nem olvastad a "Moti story board"-ot? Tiszta Krimi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.