Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Sziasztok!

Ma elhoztam a corsat a szerelotol, megcsinaltak a generatort (diodahidat es stabilizatort csereltek), valamint betettek az uj bosch szondat is:). A muszerfalban kicsereltek a kiegett toltesjelzo egot es valoszinuleg nem tette vissza a szaki rendesen a sebbesegora kabelet, mert 40-60 km/h-nal apro pattogo hangot adott es remegett a manus. Kesobb vegleg kifekudt (nem mutatott semmit) es utana erdekes jelenseg lepett fel: 10 perc alatt 4szer allt meg a motor amikor benyomtam a kuplungot. Nem tudom, hogy van-e osszefugges a sebessegvezetek kiakadasa es a motorleallas kozott? Az biztos, hogy mielott nem vittem szerelohoz azelott csak nagyon ritkan (november ota kb 4szer produkalta ezt). Mitol lehet?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma elhoztam a corsat a szerelotol, megcsinaltak a generatort (diodahidat es stabilizatort csereltek), valamint betettek az uj bosch szondat is:). A muszerfalban kicsereltek a kiegett toltesjelzo egot es valoszinuleg nem tette vissza a szaki rendesen a sebbesegora kabelet, mert 40-60 km/h-nal apro pattogo hangot adott es remegett a manus. Kesobb vegleg kifekudt (nem mutatott semmit) es utana erdekes jelenseg lepett fel: 10 perc alatt 4szer allt meg a motor amikor benyomtam a kuplungot. Nem tudom, hogy van-e osszefugges a sebessegvezetek kiakadasa es a motorleallas kozott? Az biztos, hogy mielott nem vittem szerelohoz azelott csak nagyon ritkan (november ota kb 4szer produkalta ezt). Mitol lehet?

Motorkontrol lámpa nem villágít?

Lehet kicsúszott a km óra spirál és nincs sebjel az ECU-nak.

Link to comment
Megosztás:

Motorkontrol lámpa nem villágít?

Lehet kicsúszott a km óra spirál és nincs sebjel az ECU-nak.

Nem, nem vilagit es hiba sincs, illetve a 71 kodot villogtatja (beszivott levego homerseklet erzekeloje), de gondolom azert mert a generator kiszereleshez le kellett kotni, de lehet tevedek, majd leveszem az akku sarut es meglatom utana elojon.

A spiral biztos ki van csuszva, mivel meg se mozdul a mutato es a kattogo hang sincs. Csak az a kerdes, hogy koze van a kuplung benyomasakor torteno motorleallasnak??

Link to comment
Megosztás:

Nem, nem vilagit es hiba sincs, illetve a 71 kodot villogtatja (beszivott levego homerseklet erzekeloje), de gondolom azert mert a generator kiszereleshez le kellett kotni, de lehet tevedek, majd leveszem az akku sarut es meglatom utana elojon.

A spiral biztos ki van csuszva, mivel meg se mozdul a mutato es a kattogo hang sincs. Csak az a kerdes, hogy koze van a kuplung benyomasakor torteno motorleallasnak??

Ha nincs sebjel az ECU felé lehet ilyen gond.Azt pedig a műszeregységtől veszi.

Tedd vissz a spirált.

Link to comment
Megosztás:

ha olvassa az a csoda szép sötét hajú 3ajtós fekete b corzás lány aki ma beengedett maga elé a fogarasi kerepesi kereszteződésében,hogy nem azért nem indultam meg mert nem tudok vezetni,hanem mert azzal az egy kis mosolyával annyira levett a lábamról hogy a sebességet sem találtam :)

Ez melyik nap volt? És melyik napszak? Mert hétfő, vagy szerda reggel az üllői úton én is találkoztam egy helyes barna, hátul összefogott hajú lánnyal, aki szemüveges volt. Ja és persze Ő is fekete háromajtós Corsaban ült.

Link to comment
Megosztás:

490437813

12 34 130

BORÍTÁS, KIJELZŐ EGYSÉG

szia

Johnny nem lehet, hogy véletlenül a vonalkód számát adtad meg?

Csergőben azt mondják, hogy ilyen cikkszám nem létezik náluk!

A cikkszám (gyári alkatrészeknél) 90-el kell, hogy kezdődjön és 8 számjegyből áll összesen!

Megtennéd, hogy esetleg utána nézel, hogy ez is megvan e?

Köszönöm szépen és bocsi, hogy ennyi gondom van de egyszerűen nem tudom megrendelni ezt a carphone kuppelt!

üdv: Gábor

Link to comment
Megosztás:

Ez melyik nap volt? És melyik napszak? Mert hétfő, vagy szerda reggel az üllői úton én is találkoztam egy helyes barna, hátul összefogott hajú lánnyal, aki szemüveges volt. Ja és persze Ő is fekete háromajtós Corsaban ült.

ez tegnap volt, (csüt) és nem volt szemüveges és nem volt összefogva a haja...de úgy látszik a szép sötét hajú lányoknak vhol osztogatják a 3ajtós fekete b corsákat :)

Link to comment
Megosztás:

szia

Johnny nem lehet, hogy véletlenül a vonalkód számát adtad meg?

Csergőben azt mondják, hogy ilyen cikkszám nem létezik náluk!

A cikkszám (gyári alkatrészeknél) 90-el kell, hogy kezdődjön és 8 számjegyből áll összesen!

Megtennéd, hogy esetleg utána nézel, hogy ez is megvan e?

Köszönöm szépen és bocsi, hogy ennyi gondom van de egyszerűen nem tudom megrendelni ezt a carphone kuppelt!

üdv: Gábor

Tessék válasszál:

298666-20110805-VBNkEY.jpg

Link to comment
Megosztás:

2499232641_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

amit kaptam cikkszámokat azok alapján sajnos a Csergőéknél nem tudták beazonosítani a Carphone Kuppelt de végül is megtaláltuk -hála az értékesítő türelmének- amit keresek és úgy gondoltuk, hogy nekem ezek közül is az kell amelyik a belinkelt képen kékkel van jelölve! (rádiótelefont beszerelő készlet: az értékesítő kollega elmondása szerint ez való a nagyobb típusú kijelzőkhöz)

Hétfőn kell visszahívnom és megrendelni, de erősítsetek még legyetek szívesek, hogy jól gondoltuk!

Köszönöm segítségeteket!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.