Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

diesel kadett csuklók,ha jól emlékszem a lényeg hogy a belső fogazása 22 legyen...de kérdezd pontosabban Demót. Árban pedig kérdezd meg a volt melóhelyedet hogy dízel e kadetthez 22es belső fogazásút váltó oldali féltengelycsuklót mennyiért tudnak szerezni

Használtba nem jó?:) Nincs kedvem zsír újat venni borsos az árra. Lehet akkor haver c20ne verdájának féltengelyét kéne elvinni megcsináltatni.

Link to comment
Megosztás:

http://noob.hu/2011/07/13/DSC00110.JPG

ezt a tünet nálam :/ Gondolom a szürke rész is cserélhető vagy rávarrható. Természetesen igényesen végig kicserélve mint a gyári.

nálam is hasonló a tünet...láttam olyan megoldást,én olyat szeretnék,hogy bebőrözték csak a szélét,qrva jól nézett ki,ha megcsináltatom,ilyenre szeretném,és sztem ez tartósabb megoldás is lenne

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk azért gondold újra azt az összeget amit kitaláltál. 3750ért szétbontani, kiszabni az anyagot, anyagár, összevarrni, összerakni....

Az igen :) Akkor asszem maradok a huzatnál kb :D vagy gyűjtök bőrözésre mert ez elég sok vagy vidéken megcsináltatom mint a lakatolást. Nekem az ágyamat húzta át a kárpitos srác itt nálunk 12be pedig az nem kicsi felület lehet megkérdezem. Ami egy nyitható kanapé.

Link to comment
Megosztás:

Ma vzoli elvitte a hamutartót XDDD a 2es corsámból :) Erről jutott eszembe, hogy a gyári elektromos ablak le van szedve az ajtó átvezetőnél elvágva akksit ha rákötnék 2 színes szállra nem tudnám kipróbálni? Nem vágja valaki a színeket? Mert BCS úr már vinné a másik emelőket :D

Link to comment
Megosztás:

Az igen :) Akkor asszem maradok a huzatnál kb :D vagy gyűjtök bőrözésre mert ez elég sok vagy vidéken megcsináltatom mint a lakatolást. Nekem az ágyamat húzta át a kárpitos srác itt nálunk 12be pedig az nem kicsi felület lehet megkérdezem. Ami egy nyitható kanapé.

Tudod, ez olyan, hogy ki mennyire van rászorulva. :D Az igényes bőrözés meg megint nem olcsó. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma vzoli elvitte a hamutartót XDDD a 2es corsámból :) Erről jutott eszembe, hogy a gyári elektromos ablak le van szedve az ajtó átvezetőnél elvágva akksit ha rákötnék 2 színes szállra nem tudnám kipróbálni? Nem vágja valaki a színeket? Mert BCS úr már vinné a másik emelőket :D

nekem inkább ajándékozz oda két db légbeömlőt jó baráti szeretetből :D

Link to comment
Megosztás:

ŐŐŐŐ légbeömlő alatt a műanyag csövekre gondolsz ami megy a rácsohoz? Mert akkor az van kispénzé viheted.

az a négy kis bizbasz amin keresztül jön a levegő,középen a konzol tetején kettő,két oldalt egy egy,henger alakú és lehet állítgatni föl le ...megvan? :)

Link to comment
Megosztás:

Powerbox-ról van tapasztalata valakinek? Bár ahogy a megoldás árait ismerem belefér egy erősebb motor. Vagy tévedek? Egyébként nem akarok senki tuti tipjébe belegázolni.

Neked is haverod a gugli.

okosakat írnak ésszívó motorok 1800 ccm-ig (98' előtti) 15% kedvezménnyel

38.000 Ft + Áfa

POWERBOX

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.