Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hát mivel arról beszélgettünk, hogy gyorsul egy Audi A8 4.2 Quattro, így van tapasztalatom mert már vezettem ilyet. Azt írtam Laccinak, hogy ezt a feelinget nem fogja produkálni az X14XEvel. Demó corsája is 300LE így nem igen kell nagy ész hozzá :D De bele kellett kötni :icon4: De ha valaki egy 90Lovas corsával eléri azt a feelinget mint az audi az vicces lenne egynégy I vel :icon4: Nem értem mi a probléma itt ;)

Mindkét kocsiban ültem és vezettem is, igaz akkor még Demó corsája csak XE volt...teljessen más érzés a gyorsulás egy bálnában és egy gokartban...de győzködj csak tovább...szánalom, hogy véletlen sem tudod azt mondani: hogy részben igazad van. Hidd el, nem csak az a jó, ami neked tetszik és ami neked van. Más is lehet jó.

Másrészt olyan dolgoról nem igazán szoktam nyilatkozni, netán állást foglalni és főleg nem észt osztani, amit nem tapasztaltam meg.

De hagyjuk inkább ezt, mert már most tudom előre mivel fogsz jönni és mennyire nem fogod érteni, miről is pofázunk napok óta neked és mi is az, amin röhögünk és szánalmasnak tartunk.

Kár, hogy nincs ignore this thread a fórumon...

Link to comment
Megosztás:

Mindkét kocsiban ültem és vezettem is, igaz akkor még Demó corsája csak XE volt...teljessen más érzés a gyorsulás egy bálnában és egy gokartban...de győzködj csak tovább...szánalom, hogy véletlen sem tudod azt mondani: hogy részben igazad van. Hidd el, nem csak az a jó, ami neked tetszik és ami neked van. Más is lehet jó.

Másrészt olyan dolgoról nem igazán szoktam nyilatkozni, netán állást foglalni és főleg nem észt osztani, amit nem tapasztaltam meg.

De hagyjuk inkább ezt, mert már most tudom előre mivel fogsz jönni és mennyire nem fogod érteni, miről is pofázunk napok óta neked és mi is az, amin röhögünk és szánalmasnak tartunk.

Kár, hogy nincs ignore this thread a fórumon...

Te jó isten ember :icon4: nevetséges vagy még mindig. Kit érdekel, hogy vezettem e demó corsáját, hogy jön ez ide? Meg az, hogy mi hogy megy egy gokartba meg egy bálnába? Én arról beszélek, hogy az ülésbe préselős feeling soha az életbe nem lesz az 1.4I corsába. Megint kellett belebeszélned a semmibe kb. Egyáltalán nem nyilatkoztam semmit, arról, hogy demó corsája, hogy megy. Nem is jött a témához csak 1 hasonlat volt mondani akartam valamit, hogy tudjam érzékeltetni a különbséget, mert hirtelen ez jutott eszembe de bele kellett kötni ismét a semmibe. Akkor az életbe, nem lesz olyan ülésbe szórító feelinged az X14XEvel, mint az 4.2 quattroval tessék ember. Nevessél a semmin, én is nevetek rajtad másokkal hidd el, nem csak én nem bírlak még innen téged speciel. De kellett megint a kamura a feszültség :D

Link to comment
Megosztás:

Te jó isten ember :icon4: nevetséges vagy még mindig. Kit érdekel, hogy vezettem e demó corsáját, hogy jön ez ide? Meg az, hogy mi hogy megy egy gokartba meg egy bálnába? Én arról beszélek, hogy az ülésbe préselős feeling soha az életbe nem lesz az 1.4I corsába. Megint kellett belebeszélned a semmibe kb. Egyáltalán nem nyilatkoztam semmit, arról, hogy demó corsája, hogy megy. Nem is jött a témához csak 1 hasonlat volt mondani akartam valamit, hogy tudjam érzékeltetni a különbséget, mert hirtelen ez jutott eszembe de bele kellett kötni ismét a semmibe. Nevessél a semmin, én is nevetek rajtad másokkal hidd el, nem csak én nem bírlak még innen téged speciel. De kellett megint a kamura a feszültség :icon4:

...és még mindig nem érted... :D

Link to comment
Megosztás:

Norbinak (asszem így hivják a srácot utólag is bocsánat tőle) szóval a kis kék A corsájában van ilyen moci,persze már az sem gyári állapotú :D

Jah, jól tudod, bár kanyarban ő sem tolja neki sztem :icon4:

Techdome-nak linkeltem, ha megengeded persze te is kezdjed nyugodtan :icon4:

Én úgy látom, az én hszmre jött, de szólj ha tévedek mester ;)

Link to comment
Megosztás:

Lehet furcsának tűnik de nekem tényleg újdonság volt :D Nem nagyon vagyok képbe ilyen téren ,hogy miket lehet bepakolni egy corsába, tényleg csak érdekességképp mondtam. Ezek szerint csak nekem volt érdekes ;)

Meg hát valamibe bele kellett kötni érted :icon4: De hát ők mindent tudnak a mindenhatók :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Lehet furcsának tűnik de nekem tényleg újdonság volt :D Nem nagyon vagyok képbe ilyen téren ,hogy miket lehet bepakolni egy corsába, tényleg csak érdekességképp mondtam. Ezek szerint csak nekem volt érdekes :icon4:

Német fórumon keresve találtam annó régen egy leírást MID-hez, én azt raktam be.

Kellett hozzá pár cuccot rendelni, de megoldható szépen... :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Német fórumon keresve találtam annó régen egy leírást MID-hez, én azt raktam be.

Kellett hozzá pár cuccot rendelni, de megoldható szépen... :D

Akkor kezdem egy alap kérdéssel:Tidd vagy Mid ? :icon4: Vagy 2 különböző dologról beszélünk. Jómultkorában is kaptam 1-2 mosolyfejet a ti kifejezésre:) Vagy lehet nem is arra :icon4: ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor kezdem egy alap kérdéssel:Tidd vagy Mid ? :D Vagy 2 különböző dologról beszélünk. Jómultkorában is kaptam 1-2 mosolyfejet a ti kifejezésre:) Vagy lehet nem is arra :icon4: :icon4:

J0hnnynak van egy fejeltebb változata mint a miénkbe amiket már újabb kocsikba tettek. Kiírja a fogyasztás is meg ilyenek már. Az a MID a TID a sima B corsa cucca.

Link to comment
Megosztás:

Lehet furcsának tűnik de nekem tényleg újdonság volt :D Nem nagyon vagyok képbe ilyen téren ,hogy miket lehet bepakolni egy corsába, tényleg csak érdekességképp mondtam. Ezek szerint csak nekem volt érdekes :icon4:

Én erre reagáltam, de azt hiszem innetől kezdve inkább papapapapapapapa! :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.