Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hát én a helyedbe a szőnyeget hajítanám ki Nora autó méret pontos 3700 és tényleg jó. Króm cuccokat venném le a beömlőkről. Meg a KM-órát vissza cserélném gyárira vagy tigra vagy GSI és nagyon szép lenne :D Amúgy már csak Fólia kéne a kocsidra és profi :icon4: meg valami zúzós motor :icon4:

Ez a szőnyeg meg 890.- volt ;) és utálom ha fekete... km óra kapja a szépséges krómkarikát ;) Fólia tervben van. Zúzós motor meg benne X14XE és nem vagyok hajlandó 2 litereset beletenni, mivel abból a pénzből amit ennek az ára ad kompletten, meg amit hozzáteszek vehetek B vectrát, és máris családi autóm van.

Én inkább elindulok 10 perccel hamarabb kényelmesen, gyorsulás pedig nem lételemem, a mosolyommal is be tudok csajozni, nem kell hozzá sprint idő. 90 paci is elég...ezeken az utakon egyébként se érdemes száguldozni egy kátyú és már a fán figyelsz...

Link to comment
Megosztás:

Ez a szőnyeg meg 890.- volt :icon4: és utálom ha fekete... km óra kapja a szépséges krómkarikát :icon4: Fólia tervben van. Zúzós motor meg benne X14XE és nem vagyok hajlandó 2 litereset beletenni, mivel abból a pénzből amit ennek az ára ad kompletten, meg amit hozzáteszek vehetek B vectrát, és máris családi autóm van.

Én inkább elindulok 10 perccel hamarabb kényelmesen, gyorsulás pedig nem lételemem, a mosolyommal is be tudok csajozni, nem kell hozzá sprint idő. 90 paci is elég...ezeken az utakon egyébként se érdemes száguldozni egy kátyú és már a fán figyelsz...

Nekem se fekete, szürke van ;) hát emberekkel és csomagokkal mindjárt nem lesz zúzós a motor ;) csajozni b corsával nem igen lehet ;) Az utak tényleg siralmasak :D

c1ee1emisos0olx24vum.jpg

Anyó ülésnél tökéletesen passzol hátul tökéletesen nagyon szép de elől a vezető ülésnél idióta ;) vagy csak elcserélték valami mással :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem se szürke van :icon4: hát emberekkel és csomagokkal mindjárt nem lesz zúzós a motor :icon4: csajozni b corsával nem igen lehet ;) Az utak tényleg siralmasak :D

Én max +1 fő jár vele. Anyám Wagonr+ával ami belülről mindenféle illatosító meg kézkrém meg minden isten nyila ami egy kocsiba "kell". Azzal is sikerült. Szerintem akkor nincs lehetetlen.

Van egy kárpitos ismerősöm. Nagynénémnek meg gyári gumi ;) annak alapján olyat csinál amilyet akarok. AZ új Laguna szőnyegének anyaga valami kva jó ;) abból kéne valamit alkotni...

Link to comment
Megosztás:

Én max +1 fő jár vele. Anyám Wagonr+ával ami belülről mindenféle illatosító meg kézkrém meg minden isten nyila ami egy kocsiba "kell". Azzal is sikerült. Szerintem akkor nincs lehetetlen.

Wagonr+ al csajozni? :icon4: Az komoly lehetett, hát én amikor vezettem haverom A8asát 4200 Quattro, hát akkor ott aztán volt csajozás meg gyorsulás halálba ;) Üllőin 30 kocsikat előztem olyan feeling mintha vadászrepülőgépet vezetnél nem igen van olyan, hogy nem férek be :D Többet lapultunk az ülésbe mint amennyit normálisan ültünk de úgy nézett a westend parkolóba a sok picsa mint az állat ;) Mondjuk sajnálom, hogy automata váltós de hát mondjuk így is élmény :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Szeretném megtartani a formáját és a világát a B corsinak nekem ez fontos. Nem kókányolni akarok, hanem igényesen felépíteni, egy olyan belsőt amire, ha ránéznek egyből megmondja bárki milyen is az, DE! ugyanakkor 21. századi képet tükröz. Egyébként meg, te nem látod értelmét nekem meg boldogságot okoz ;) Nekem meg a full fekete dizájn nem tetszik. Mi van ha éjszaka beléd jön egy szőke nő aztán meg ráfogja hogy nem is látta hogy jösz olyan sötét a kocsi. XD Esetleg azt mondják jééé nem is tudtam a rendszám ilyen gyorsan repül ;)

http://kepfeltoltes.hu/110720/bels__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

eeeeez gigalájk :D :icon4: :icon4: ;) ;) :lol:

amúgy tetszik ez a belső,olyan kis rendezett és passzol minden kivéve a szőnyeget, az nekem nem illik oda...de hát ízlések és pofonok ugye

Link to comment
Megosztás:

Wagonr+ al csajozni? :icon4: Az komoly lehetett, hát én amikor vezettem haverom A8asát 4200 Quattro, hát akkor ott aztán volt csajozás meg gyorsulás halálba ;) Üllőin 30 kocsikat előztem olyan feeling mintha vadászrepülőgépet vezetnél nem igen van olyan, hogy nem férek be :D Többet lapultunk az ülésbe mint amennyit normálisan ültünk de úgy nézett a westend parkolóba a sok picsa mint az állat ;) Mondjuk sajnálom, hogy automata váltós de hát mondjuk így is élmény :icon4:

Nekem valahogy a más életének a veszélyeztetése soha se okozott boldogságot...hamár hülyeséget csinálok, én legalábbis egyedül csinálom hogy senki se legyen a közelembe. Ha meg vadászrepcsi filinget akarok veszek pályamatricát éjszakára...

Volu: Szőnyegből a gyári gumi az 5000+ forint. Annyit nem szánok rá mert nem is tetszik, ha találnék rendes anyagot akkor csinálnánk olyat hogy még hímezve is lenne ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem valahogy a más életének a veszélyeztetése soha se okozott boldogságot...hamár hülyeséget csinálok, én legalábbis egyedül csinálom hogy senki se legyen a közelembe. Ha meg vadászrepcsi filinget akarok veszek pályamatricát éjszakára...

Volu: Szőnyegből a gyári gumi az 5000+ forint. Annyit nem szánok rá mert nem is tetszik, ha találnék rendes anyagot akkor csinálnánk olyat hogy még hímezve is lenne :icon4:

Hát azt a feelinget te corsával sose fogod elérni max demóéval ;) vehetsz bármilyen autópálya matricát sötétbe :D 1.4 corsába nem igen lapít az ülésbe semmi ;) Én már kitapostam nagyon sokszor a belét azért van. Nem sikerült előidézni semmi lapulós dolgot pedig 82LE és elég jól lép ;) Ja és senkit nem veszélyeztettem ez nem 1.2es motor, hogy 15 perc mire leelőzöl valakit itt áhh leírhatatlan, olyan gyorsan történik meg nem is látják, hogy előzöl kb ;) Ennél már csak GSXR 1000 jobb :icon4:

Volu neked nincs lapítós feeling? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát azt a feelinget te corsával sose fogod elérni max demóéval :icon4: vehetsz bármilyen autópálya matricát sötétbe :D 1.4 corsába nem igen lapít az ülésbe semmi ;) Én már kitapostam nagyon sokszor a belét azért van. Nem sikerült előidézni semmi lapulós dolgot pedig 82LE és elég jól lép ;) Ja és senkit nem veszélyeztettem ez nem 1.2es motor, hogy 15 perc mire leelőzöl valakit itt áhh leírhatatlan, olyan gyorsan történik meg nem is látják, hogy előzöl kb ;) Ennél már csak GSXR 1000 jobb :icon4:

Főnöknek 170 pacis laguna van ;) és elég sűrűn karistolok vele...én nem az 1.4es corsiról beszéltem. Ez csak libakergető, habár én arra is használom, péntek este kiállok és vasárnap hajnalba be a garázsba. Motorozást inkább hagyjuk( Javítva)...Mátra rulez

Link to comment
Megosztás:

Főnöknek 170 pacis laguna van :icon4: és elég sűrűn karistolok vele...én nem az 1.4es corsiról beszéltem. Motorozást inkább hadjuk...Mátra rulez

Hadjuk az a harcipina helytelenül írva, vagy mit jelent??

Nem kötekedés, de tényleg nagyon bántja a szemet. :D

Link to comment
Megosztás:

Na ez a lámpa zsír csak kva drága. Ne már látom nem gsi a bőr akkor veszek én gsit és bebőröztetem :D A lámpát is megveszem fele árba XD Bár lassan már ott tartok h elköltöttem egy audi a3 árát a corsára :/ Bár ha bent lesz aj új motorom az kárpótolni fog mindent. Most vettem még 1 corsát azzal lesz melóm lesz sok cucc eladó. Techdome gondolkodj erősen mert 2db c14se eladó lesz :icon4: Ja és nem válaszoltál, hogy a teljes műszerfalat letudom szedni? ;)

Őőő a váltó gombot megtudhatom az milyen laci?:icon4:

Természetesen igen ;) Amúgy miért is akarod az egészet kiszedni ?

Link to comment
Megosztás:

Mert van még1 corsám és az én műszerfalam szétfúrta valami barom és így szebb lenne :D Átakarom cserélni :icon4:

Akkor érthető :icon4: Bontós cimbimnél volt most egy komplett műszerfal, kompletten 2légzsákkal, kormánnyal stb. 2000es-ből való. Lett volna most erre a célra pénzem tuti megvettem volna tőle.

Tényleg amúgy a tid-nek hol található a hőérzékelője (azt hiszem az a neve )

Link to comment
Megosztás:

Akkor érthető :D Bontós cimbimnél volt most egy komplett műszerfal, kompletten 2légzsákkal, kormánnyal stb. 2000es-ből való. Lett volna most erre a célra pénzem tuti megvettem volna tőle.

Tényleg amúgy a tid-nek hol található a hőérzékelője (azt hiszem az a neve )

Nekem a zárhídba van benne középen :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Neked van tapasztalatod? :D

Hát mivel arról beszélgettünk, hogy gyorsul egy Audi A8 4.2 Quattro, így van tapasztalatom mert már vezettem ilyet. Azt írtam Laccinak, hogy ezt a feelinget nem fogja produkálni az X14XEvel. Demó corsája is 300LE így nem igen kell nagy ész hozzá :icon4: De bele kellett kötni :icon4: De ha valaki egy 90Lovas corsával eléri azt a feelinget mint az audi az vicces lenne egynégy I vel ;) Nem értem mi a probléma itt ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.