Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

na de ha már így összejöttünk, mondja meg nekem vki hogy milyen kerékőrt érdemes venni (márka) illetve ha tud vki egy jó helyet akkor ossza meg velem de azonnal :D

MCGard az elég jó :icon4: Nekem amúgy homasitás van van wheel okosság opelre nem találtam sehol semmilyent kb de nem tépem halálra remélem jó lesz egy ideig :icon4: Ja és én fel le szerelgetem a felnit elég sokszor remélem még sokáig bírja majd ;)

Link to comment
Megosztás:

Attól függ, hogy szeretsz vezetni 1.0-1.2 semmit se megy kb de még az 1.4 60LE is gyenge. 1.2 16V ami 65LE vagy 1.4 16V ami 90LE vagy a C14SE ami 1.4 8V hengerenkénti 82LE ebbe nincs annyi lófäsz elektronika mint a 16Vbe. Ha szeretnél előzni semmi képp ne vegyél 82LEnél kevesebbet ha nem érdekel ez a dolog akkor lényegébe tök mindegy milyen választasz :D

Igazából én olyat keresek ami keveset fogyaszt, és olcsón fenntartható. (válság van... :icon4:

Nagy fogyasztású autóm van/volt (daewoo lanos, 8-9L/100km).

Hibái mik szoktak lenni? Mit nézzek meg?

Link to comment
Megosztás:

Persze csak ott sokkal kisebb a hely. A ködös kapcsolóban meg úgy rémlik ráadásul kettő izzó van. Elektromos ablakemelő kapcsolót még nem szedtem szét, de abban nem led van alapból?

ja a ködösben 2 van...

háát nemtudom a gyakorlatban mennyire tudom majd megvalósítani???

pontosan milyen tipusu led kell azt még megmondanád???

Link to comment
Megosztás:

Igazából én olyat keresek ami keveset fogyaszt, és olcsón fenntartható. (válság van... :icon4:

Nagy fogyasztású autóm van/volt (daewoo lanos, 8-9L/100km).

Hibái mik szoktak lenni? Mit nézzek meg?

Hát ami kevest fogyaszt szarul is megy én a corsával eljárok 7L OMW 100al viszont 82LE és 860KG. Amúgy a daewoo elég sokat fogyaszt ki kell cserélni valami rugókat opelre és nem fog ennyit enni ha jól rémlik :D

Link to comment
Megosztás:

ja a ködösben 2 van...

háát nemtudom a gyakorlatban mennyire tudom majd megvalósítani???

pontosan milyen tipusu led kell azt még megmondanád???

Hát kiszeded elviszed a boltba és keresel bele való viszont ha sokáig akarod őket használni ellenállás kéne elé tenni, amúgy meg vmi SMD led kéne neked mert az lapos :D Mert ha be van indítva a kocsi már nem 12V van belül :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Igazából én olyat keresek ami keveset fogyaszt, és olcsón fenntartható. (válság van... :D

Nagy fogyasztású autóm van/volt (daewoo lanos, 8-9L/100km).

Hibái mik szoktak lenni? Mit nézzek meg?

én szintén x12xe ajánlanám...

vagy ha találsz jó állapotú c14se-t :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Hát ami kevest fogyaszt szarul is megy én a corsával eljárok 7L OMW 100al viszont 82LE és 860KG. Amúgy a daewoo elég sokat fogyaszt ki kell cserélni valami rugókat opelre és nem fog ennyit enni ha jól rémlik :D

Hát azért ez csak részben igaz. (stift :icon4:)

Mindenképp jól körül kell néznem a piacon, 1,2 65 lovasból akad egy pár, de túlnyomórészt az összes 1,2 45 LE(mondjuk ezt abszolút elvetettem) és 1.0-es és sima 1.4 60 pacis. (ebben az árkategóriában)

Köszi a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Hát azért ez csak részben igaz. (stift :D)

Mindenképp jól körül kell néznem a piacon, 1,2 65 lovasból akad egy pár, de túlnyomórészt az összes 1,2 45 LE(mondjuk ezt abszolút elvetettem) és 1.0-es és sima 1.4 60 pacis. (ebben az árkategóriában)

Köszi a válaszokat!

a literes se rossz ..

csak meg kell szokni a varrógép járású motort (3 henger)

meg azt hogy úgy gyorsul mint a fenyőfa :icon4:

de cserebe keveset eszik

Link to comment
Megosztás:

a literes se rossz ..

csak meg kell szokni a varrógép járású motort (3 henger)

meg azt hogy úgy gyorsul mint a fenyőfa :icon4:

de cserebe keveset eszik

Ki kell próbálnom, aztán kiderül tetszik-e. :D

De tény hogy viszonylag nehéz a kaszni ezekhez a motorokhoz. :S

Köszi, szerintem fogok még jelentkezni. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Hát azért ez csak részben igaz. (stift :icon4:)

Mindenképp jól körül kell néznem a piacon, 1,2 65 lovasból akad egy pár, de túlnyomórészt az összes 1,2 45 LE(mondjuk ezt abszolút elvetettem) és 1.0-es és sima 1.4 60 pacis. (ebben az árkategóriában)

Köszi a válaszokat!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/corsa..._vizsga-4923383

Tessék itt egy jó szervó is van klíma is 82LE hibátlan :D ha még elakarod adni többet fog érni mint 1 fapad :icon4:

Link to comment
Megosztás:

és kb 6-7 évvel fiatalabbat ;)

Ugyan olyan szar mind2 teljesen mindegy mennyivel fiatalabb inkább legyen öregebb, csak nem minden féle XE meg X legyenek a neve előtt :D Sima motor sokkal megbízhatóbb és kevesebb is a költség ha nem hozzá kell nyúlni mint a 16 szelepesnél ugye bár :icon4:, amúgy attól, meg hogy újabb valami nem jobb :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Ugyan olyan szar mind2 teljesen mindegy mennyivel fiatalabb inkább legyen öregebb, csak nem minden féle XE meg X legyenek a neve előtt :D Sima motor sokkal megbízhatóbb és kevesebb is a költség ha nem hozzá kell nyúlni mint a 16 szelepesnél ugye bár :icon4:

Te most belerúgsz dzsoniba ? :icon4:

Link to comment
Megosztás:

"inkább legyen öregebb, csak nem minden féle XE meg X legyenek a neve előtt"

Morzsa is tele x-es autó :D

Hát mindenki maga dönti el mit vesz :icon4: J0hnny látott már opel tehát ha baj lesz valamivel megfogja találni de nem belőle kell kiindulni :icon4: Akinek nincs kedve szenvedni a légtömegmérővel az EGR-el és minden féle okossággal az szerintem hanyagolja ;) Én is ezért választottam a C14SE-t és az a 8LE nem hinném, hogy huh de jobban megy.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.