Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hát igen, én már nem bízok így senkibe :D amúgy nem hinném, hogy görgőztetni kell minek viszed gumishoz? Én otthon szoktam cserélgetni és így még vigyázok is a fényezésrE:) Bár ott gépre tudják rakni de igazából ha felrakja az ember és nem üt ráz akkor gond nem lehet :icon4: Ezekbe a gumisokba se bízok mondom a csávónak, hogy ne kompresszorral húzza meg a kerékőrt asszonya ez alap erre nézem még is avval akarja. Mondom neki azt kéne ja tényleg kulcsal PFFFFFFFFFFFFFFFf.

mire jó ha az ember autós berkekben dolgozik és vannak megbízható gumis ismerősei is :icon4:

Link to comment
Megosztás:

tötötötööööm,közhírrré tétetik, a felnik a 6os ültetést is szeretik :icon4:

2felnit görgőztetni kell, a másik kettő tökéletes,de a gumis cég önköltségi áron megcsinálja ;)

i luv this game :icon4:

akkor az tuti :D amúgy mennyit merészelnek elkérni a gumisok a gőrgőztetésért? Elvinném megnézetni a felniket, 2éve nálam vannak nemártana már rálesni...
Link to comment
Megosztás:

akkor az tuti :D amúgy mennyit merészelnek elkérni a gumisok a gőrgőztetésért? Elvinném megnézetni a felniket, 2éve nálam vannak nemártana már rálesni...

azt mondta a tulaj hogy 6ezerért szokták csinálni utcára darabját, de ebből az önköltségi áruk 3ezer/db

Link to comment
Megosztás:

zacsipacsi :D volt egy ismeretterjesztő film,és ott az őslakosok férfi tagjai úgy köszöntek egymásnak,hogy a másik zacsiját lájtosat megpaskolták...szóval létezik a zacsipacsi :icon4:

Vazz :icon4: Ismeretterjesztő mi? ;) Miket nézel... ;)

Ja és még mindig szkippelném ;)

Link to comment
Megosztás:

Vazz :D Ismeretterjesztő mi? :icon4: Miket nézel... :icon4:

Ja és még mindig szkippelném ;)

szkippelnéd,mi?! ;) (ez gondolom nálad nem a szó szoros éretlmében kell venni ;) )

amúgy lassan lehet hogy egy aberrált állatnak fogtok gondolni,de ez tényleg egy ismeretterjesztő film volt ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.