Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

van egy nagyon profi fényező barátom,ő ajánlotta fel hogy ingyen és bérmentve csodát varázsol a felnikből

Az igen! Hát igen jól megy amúgy ritka nagy kamu összegeket kérnek el felni fényezésre. Színtereztetés ami tartós ugye nekem többet kértek volna a fényezésre mint baráti alapon a színterre. De aztán végül úgy döntöttem, hogy lefújom max minden évbe újra festem tök nem izgat és szép lett szerintem. Óhatatlanul lejöhet a festék itt ott főleg az ügyes gumisokat ismerve meg vannak még érdekes dolgok az utcán is kicsit nem figyel az ember már bukott is a fényezés :D

Link to comment
Megosztás:

Discos felni te jó isten :icon4: ekkora hülyeséget, hát a rallys felni sose értettem minek kell sima lemezfelni is jó arra, hogy szana szét basszák :icon4:

Tudod is te mire jó egy magnézium felni ;)

aszongya discos felni lol ;) ... ez megér egy lájkot :D

Hülye fb függő. ;)

Link to comment
Megosztás:

Tudod is te mire jó egy magnézium felni :D

Hülye fb függő. :icon4:

Magnézium az oké az elég erős cucc.... Amúgy meg ez a felni téma mindenkinek más tetszik és a másikét fikázza nem sok értelme van :icon4: J0hnny neked is eléggé közel van a féknyereg a felnidhez? Mert nekem olyan közel van, hogy kb majdnem súrolja a súlyokat a felnin ;) Ja és ma újra légtelenítettük a féket Köszönöm szépet a tippet! Tényleg feljebb fog hála istennek és tényleg szarul volt légtelenítve.

Link to comment
Megosztás:

pffff :icon4:

40volt úgy hogy az első felnin kb 6-7mm-es pirelli gumik vannak,hátul 5-6mm-es fulda...majdnem gumi árban vettem elvileg :D

Jó hülye lehetett aki ezt eladta:) Mondjuk én is 45ért vettem a 14es felniket szép állapotba yokohama gumikkal ilyen 7-8mmes és 1-2 éves volt a gumi max még oldalt a szőrök is rajta vannak, központosító gyűrűvel :icon4:

Link to comment
Megosztás:

holnap reggel a gumis megmondja,ha görgőztetni kell,vissza adom a tulajnak (ebbe is bele egyezett:D )

Ez se normális aki ilyet elfogad, én max veled együtt mennék el a gumishoz meglehetne pörgetni utólag semmit nem vennék vissza. Van rá esély, hogy a vevő bassza szét otthon :D Arról nem is beszélve, hogy az agyat se figyelik sose meg a méreteket PL 4X100 és még sorolhatnám. Vagy meggondolja magát és azt kamuzza, hogy nem jó a méret és miatt pénzt és időt is vesztesz. Vagy esetleg tol vele 1 kis driftet meg próbálgatja a felnit mert unatkozik. Merész aki így garanciát ad, bár mondani bármit lehet, lehet visszavinnéd se venné vissza.

Link to comment
Megosztás:

Ez se normális aki ilyet elfogad, én max veled együtt mennék el a gumishoz meglehetne pörgetni utólag semmit nem vennék vissza. Van rá esély, hogy a vevő bassza szét otthon :D Arról nem is beszélve, hogy az agyat se figyelik sose meg a méreteket PL 4X100 és még sorolhatnám. Vagy meggondolja magát és azt kamuzza, hogy nem jó a méret és miatt pénzt és időt is vesztesz. Merész aki így garanciát ad, bár mondani bármit lehet, lehet visszavinnéd se venné vissza.

erről is beszélgettem a sráccal,full normális egyszerű fényező gyerek, és sztem látta hogy én sem vagyok egy összevissza hazudozó ember,így megegyeztünk ebben...vannak még normális emberek csak ritka...

Link to comment
Megosztás:

erről is beszélgettem a sráccal,full normális egyszerű fényező gyerek, és sztem látta hogy én sem vagyok egy összevissza hazudozó ember,így megegyeztünk ebben...vannak még normális emberek csak ritka...

Hát igen, én már nem bízok így senkibe :D amúgy nem hinném, hogy görgőztetni kell minek viszed gumishoz? Én otthon szoktam cserélgetni és így még vigyázok is a fényezésrE:) Bár ott gépre tudják rakni de igazából ha felrakja az ember és nem üt ráz akkor gond nem lehet :icon4: Ezekbe a gumisokba se bízok mondom a csávónak, hogy ne kompresszorral húzza meg a kerékőrt asszonya ez alap erre nézem még is avval akarja. Mondom neki azt kéne ja tényleg kulcsal PFFFFFFFFFFFFFFFf.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.