Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hát szerintem nagyobb felnivel se sokkal jobb max 1 fokkal 1 új futóművet is kéne alá tenni akkor hibátlan lenne :D Én is örülnék ha olyan futómű lenne alatta mint a D corsa sporté + 16os felni :icon4:

Sok dologból tevődik össze, de azt hiszem én érzem jobban, hogy most kevés vagy jó a gumik tapadása, ezt csak nem fogod nekem elmagyarázni. ;)

Van még pár sarokpont, ahol lehet feszesíteni a futóművet, ezt én is tudom, ehhez az első lépés az ültetés volt.

Hátra és előre lehet még betenni plusz merevítést(hátsó plusz strabrúd, toronymerevítők), új gátlók, sport szilentek. Meglesz minden, csak sorban haladunk. :icon4:

Az ültető már lassan 2 éve pihent a garázsban, most végre volt rá időm és most elégedett vagyok.

Jobban is néz ki és lehet vele közlekedni is.

Link to comment
Megosztás:

Hiába a koni gátlók eibach rugók és stabik, 195-üs toyo proxes T1R, a kocsi tud csúszni a kanyarban.

A másik nagy baj, hogy 1-esben minden gázra elforognak a kerekek. Ezért nem használom soha az 1-est, inkább 2-ből indulok. :D

Csíííííp üzemel már? :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Be!

Képet szúrjál róla ,mert megöllek! :icon4:

Van kép,de a kerekek enyhén pókhálósak, picit földesek,csávókámat nagyon nem érdekelte hogy mit ad el...ki volt hogy mindenki cserélni akarta mindenféle fölösleges müszaki kütyüre, és annyira megörült hogy készpénzzel fizetek hogy amikor mondtam neki hogy ha nem fér be alá visszahozom másnap,abba is bele ment :D De ha befér alá még egy darabig nem lesz fent, megy fényezőhöz rendbe rakják le lesz fújva hibák kijavítva és kap utána egy teli polírt is :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Van kép,de a kerekek enyhén pókhálósak, picit földesek,csávókámat nagyon nem érdekelte hogy mit ad el...ki volt hogy mindenki cserélni akarta mindenféle fölösleges müszaki kütyüre, és annyira megörült hogy készpénzzel fizetek hogy amikor mondtam neki hogy ha nem fér be alá visszahozom másnap,abba is bele ment :D De ha befér alá még egy darabig nem lesz fent, megy fényezőhöz rendbe rakják le lesz fújva hibák kijavítva és kap utána egy teli polírt is :icon4:

Dobjál már egy képet na, ne kelljen könyörgni. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Van kép,de a kerekek enyhén pókhálósak, picit földesek,csávókámat nagyon nem érdekelte hogy mit ad el...ki volt hogy mindenki cserélni akarta mindenféle fölösleges müszaki kütyüre, és annyira megörült hogy készpénzzel fizetek hogy amikor mondtam neki hogy ha nem fér be alá visszahozom másnap,abba is bele ment :D De ha befér alá még egy darabig nem lesz fent, megy fényezőhöz rendbe rakják le lesz fújva hibák kijavítva és kap utána egy teli polírt is :icon4:

És az első kátyúnál agyf@szt kapsz :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Van kép,de a kerekek enyhén pókhálósak, picit földesek,csávókámat nagyon nem érdekelte hogy mit ad el...ki volt hogy mindenki cserélni akarta mindenféle fölösleges müszaki kütyüre, és annyira megörült hogy készpénzzel fizetek hogy amikor mondtam neki hogy ha nem fér be alá visszahozom másnap,abba is bele ment :D De ha befér alá még egy darabig nem lesz fent, megy fényezőhöz rendbe rakják le lesz fújva hibák kijavítva és kap utána egy teli polírt is :icon4:

Én csak színtereztetnem :icon4: vagy házilag fújnám le jó minőségű edzős fényes festékszóróval ;) Fényezésre pénzt kiadni szerintem pazarlás nem tartós színtereztetés jobban megéri ;)

Link to comment
Megosztás:

Én csak színtereztetnem :D vagy házilag fújnám le jó minőségű edzős fényes festékszóróval :icon4: Fényezésre pénzt kiadni szerintem pazarlás nem tartós színtereztetés jobban megéri :icon4:

van egy nagyon profi fényező barátom,ő ajánlotta fel hogy ingyen és bérmentve csodát varázsol a felnikből

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.