Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Bebukott és kiégett az egész kép ;)

Ilyen unalmas egy gyári corsa ;) ezért tettem előre a lámpát szebb lett :D holnap felteszem az új ablaktörlő lapátokat az is javít majd :icon4: meg ugye nyáron alufelni :icon4: 18 ezer éves ütött kopott vágott csúnya fémkeretes ablaktörlő ;)

Link to comment
Megosztás:

Ilyen unalmas egy gyári corsa ;) ezért tettem előre a lámpát szebb lett ;) holnap felteszem az új ablaktörlő lapátokat az is javít majd ;) meg ugye nyáron alufelni ;)

...nagy zene, szigorúan tucc-tucc és máris kamázzák a csajok az ovi előtt! :D :icon4: :icon4:

Link to comment
Megosztás:

...nagy zene, szigorúan tucc-tucc és máris kamázzák a csajok az ovi előtt! :D :icon4: :icon4:

Inkább nagy zene amúgy meg nem hallgatok tuc-tuct.... hiphopot hallgatok szerencsére. De inkább mint nagy homasitás matricák meg minden féle idióta hátsó szárnyak meg bóvli tuningok most akarom lelőni a hátsó lexus lámpát is elrontja a szép összképet olyasmit szeretnék mint a tied hasonló mint a gyári de szebb ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát azért B corsába már 115LE elég jó :lol: főleg ekkora nyomatékkal ;) szerintem a C20NE a C16SE-t oda alázza pedig majdnem hasonló LE. De majd meglátom mit hoz a sors de akkor se leszek szomorú ha csak C20NE motort sikerül bepasszírozni ;) bár a lelkemet igazából egy C20XE nyugtatná meg többre már nem vágyok ;) Bár már feljebb is írtam, hogy nem vagyok 16V párti és a C20XE 2x annyiba kerül nehéz a döntés :lol:

XE sokal jobban megy, 35LE-vel és 30Nm-el erősebb, mint egy NE és soha nem veri a 8V még 100-ig sem. :lol:

Ráadásul ugyanaz az átalakítás mind a két motort beépíteni.

Jó lenne, ha megcsinálnám végre én is így, még mindig csak a Faudi-szemes verzió van. :lol:

A nagyobb cm3 mindig jobb szívó motor esetében.

Kivétel az én 1.2-em,mert abban annyi Le és nyomaték van,mint egy 1.6-ban.

:icon4: :icon4: ;)

Ugyan mitől lenne az 1.2-ben 140-150Nm a gyári 88 helyett? :lol:

Link to comment
Megosztás:

XE sokal jobban megy, 35LE-vel és 30Nm-el erősebb, mint egy NE és soha nem veri a 8V még 100-ig sem. :D

Ráadásul ugyanaz az átalakítás mind a két motort beépíteni.

Áháá köszönöm szépen a segítséget így már jobban képbe vagyok, és ha veszek egy GSI astrát akkor mindenhez lesz alkatrészem? Vagy attól még vennem kell külön tartó bakkot + csukló meg ilyenek? + Nekem van szervó a kocsiba azt is vissza lehet tenni? Marad hely neki? Köszi Demó.

Link to comment
Megosztás:

Áháá köszönöm szépen a segítséget így már jobban képbe vagyok, és ha veszek egy GSI astrát akkor mindenhez lesz alkatrészem? Vagy attól még vennem kell külön tartó bakkot + csukló meg ilyenek? + Nekem van szervó a kocsiba azt is vissza lehet tenni? Marad hely neki? Köszi Demó.

kell külön motortartó, kell külön féltengely, kell powercap....

Link to comment
Megosztás:

kell külön motortartó, kell külön féltengely, kell powercap....

Ok köszi :D most már legalább pontosan tudom mi kell.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...16v_gsi-4739880

és ha megvenném ezt akkor ehhez is kéne powecap? láttam nem drága 10 ezer duenen csak nem tudom mire való :icon4: Közbe megtaláltam mi az powercap nem muszáj csak egy tuning .

http://calibra.blog.hu/2011/05/08/breking_...ing_gyujtotrafo

motortartó van ebayen vagy demónál meg féltengely is :icon4:

Link to comment
Megosztás:

nem lesz egyszerű mulatság az biztos :D de kárpótol majd a teljesítmény

Hát majd próbálok valami olyan kocsit venni amiből áttudom tenni a GSI üléseket + kitudok árulni alkatrészeket az is csökkenti a keretet :icon4: tegyél már fel egy olyan képet amin látszik milyen lett a morcid :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Hát majd próbálok valami olyan kocsit venni amiből áttudom tenni a GSI üléseket + kitudok árulni alkatrészeket az is csökkenti a keretet :D tegyél már fel egy olyan képet amin látszik milyen lett a morcid :icon4:
szegényke még festésre vár :icon4: elég ramaty most de majd kap szép fekete fényezést és akkor már jó lesz ;) az első lámpáidat így, fekete belsővel vetted vagy te csináltad?
Link to comment
Megosztás:

szegényke még festésre vár :D elég ramaty most de majd kap szép fekete fényezést és akkor már jó lesz :icon4: az első lámpáidat így, fekete belsővel vetted vagy te csináltad?

Én csináltam 5 rongyért vettem 2 fül törött tuning depo lámpát ami ilyen síküveges volt, nekem ugyan ilyen 2 depo lámpám volt újba szétszedtem átraktam a cuccot a teljes belsejét, a kristály részt a fekete keretet + a síküveget felragasztottam.

Link to comment
Megosztás:

Én csináltam 5 rongyért vettem 2 fül törött tuning depo lámpát ami ilyen síküveges volt, nekem ugyan ilyen 2 depo lámpám volt újba szétszedtem átraktam a cuccot a teljes belsejét, a kristály részt a fekete keretet + a síküveget felragasztottam.

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1463271890.html

Csak ez szerintem elektromos :D

Link to comment
Megosztás:

XE sokal jobban megy, 35LE-vel és 30Nm-el erősebb, mint egy NE és soha nem veri a 8V még 100-ig sem. :icon4:

Ráadásul ugyanaz az átalakítás mind a két motort beépíteni.

Peti Te mindig az xe-t favorizálod,egyszer mondanád hogy igen jóó az az NE :D

Amúgy dörty van jó kis motortartó bakom ha érdekel :icon4:

Ja és egy kérdés: A v6 hoz jó ugyanez a motortartó megoldás mint ami az NE/XE-nél a corsába?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.