Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

az xe majd 80-100nál fogja otthagyni,de addigra már a következő lámpához értek :D

Csatlakozom. http://www.youtube.com/watch?v=jDNEYiIF104t.

Az xe kb. 4500felett erősebb és mivel az NE 2600körül van nyomatékcsúcson, az XE meg 4000-nél, ebből is látszik,hogy az NE-vel szebben meg lehet indulni.

Saját mérések alapján javítottam ~5mp-et az x12sz gyorsulásán. Ilyen volt. Most 11.4mp-et mértem gyenge indulással.

Az 1.2-es meg azért jó,mert könnyen tuningolható.

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom. http://www.youtube.com/watch?v=jDNEYiIF104t.

Az xe kb. 4500felett erősebb és mivel az NE 2600körül van nyomatékcsúcson, az XE meg 4000-nél, ebből is látszik,hogy az NE-vel szebben meg lehet indulni.

Saját mérések alapján javítottam ~5mp-et az x12sz gyorsulásán. Ilyen volt. Most 11.4mp-et mértem gyenge indulással.

Az 1.2-es meg azért jó,mert könnyen tuningolható.

na nekem is így megy mikor egyesben felengedem a kuplungot gáz hozzáadása nélkül :D

Link to comment
Megosztás:

az 3x annyi mint amennyit én járok,ergo be tud melegedni,ergo ilyen használat mellett lehet nekem jóval kevesebbet fogyasztana,ergo hozom a nullásgépet ;)

3kmre járjál bringával vazze. :D Annyiért be se indítom :icon4: Jah, jó ötlet, nekem is kéne borotválkoznom. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

3kmre járjál bringával vazze. :icon4: Annyiért be se indítom :icon4: Jah, jó ötlet, nekem is kéne borotválkoznom. ;)

szívesen járnék bicajjal de ez a városi közlekedési morál meg az autók közötti tekerés horror...meg állandóan esik az eső,öreg vagyok én már a szarrá ázáshoz :D

Link to comment
Megosztás:

amit mi forgalmazunk és bátran merem ajánlani az a victor REINZ márka, gyári minőségű vagy talán még jobb is, 4950 a bruttó teli ára, ha ilyet vagy esetlet GOETZ-t akarnak ajánlani,ezeket nyugodtan belerakathatod. De pl egy ajusa-t már nem biztos hogy beleraknék

Elárulok egy titkot: a Reinz a gyári beszállító...pppsssztt, de senkinek nem mond el,jó? :D

Link to comment
Megosztás:

Az a gond hogy teljesen rapszodikus a dolog. van hogy egyáltalán nem jön elő a dolog. Azt vettem észre, hogy főleg olyankor kezd dilizni ha kicsit alacsonyab fordulaton megyek vele pl 3-asban vagy4-esben. A kopogásérzékelő nekem is gyanús.

Nem igazán hiszem hogy az lenne.

A motortérbe belelesett már valaki?

Mondjuk megnézném a kopogásérzékelő csatlakozóját, a vezetékezést, nem-e kidörzsölte valami, aztán a köteget is végigbogarásznám.

Engem pl a lambda szívatott így, mindenki azt mondta, hogy a lambda a szar, mire kiderült, hogy egy testpont volt leszakadva a kötegben, a motortérben.

Link to comment
Megosztás:

Én is benzin párti vagyok, csak olvastam, hogy keveset csipeget, ezért volt érdekes :icon4:

Keveset a picsát...6,5-el jártam meg vele cseh országot 130 autópálya.

1500 alatt egy nudli, hidegen szörnyen kopog, 2500-tól felfele meg semmi.

Az öreg DR-em lenyomja gyorsulásban, a fogyiról meg ne is beszéljünk hosszútávon. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha még éltél szar motort a világon...soha nem kellene. :D

Azért ennyire nem kell fikázni:) Haverom tanulóvezető kocsinak vette jó ez ha szétrúgják és keveset eszik már több mint 400 ezer van benne és még mindig megy szóval azért annyira nem fika. C corsa 1.3 CDTI 75LE 5L eszik városba a tanulóknak :icon4: Nekem se kéne és nem vagyok oda a CDTI motorokért de annyira nem gáz. Ja és nem megy olyan rosszul de nem versenyautó

Link to comment
Megosztás:

az xe majd 80-100nál fogja otthagyni,de addigra már a következő lámpához értek :D

Igen erre alapoztam amit írtam, hogy alulról jobban húz, de az, hogy 100ig jobban húz az elég jó dolog. Ezt a videót már láttam és látszik, hogy alul jobb, nekem mostanában mindenhol 7et eszik amióta OMW 100al járok vidékre lefelé még szerintem 7 alatt is volt de akkor nem küldtem neki semmit mert féltem, hogy szétesik a kocsi alja hazafelé már tapostam a belét ahogy szoktam kész lett a lakatolás akkor már 7 lett a fogyasztás. Mondjuk nem lakok belvárosba csak néha szoktam bemenni de ott is 7et eszik kb mondjuk a sorba nem igen állok be mert akkor megyek a kis utcákba a járdán a kanyarodó sávba meg ahol lehet :icon4: Ja és ebbe a 7be beletartozik az, hogy számtalanszor elküldőm a fordulatot 6 ezerig legalább.

Link to comment
Megosztás:

Azért ennyire nem kell fikázni:) Haverom tanulóvezető kocsinak vette jó ez ha szétrúgják és keveset eszik már több mint 400 ezer van benne és még mindig megy szóval azért annyira nem fika. C corsa 1.3 CDTI 75LE 5L eszik városba a tanulóknak :D Nekem se kéne és nem vagyok oda a CDTI motorokért de annyira nem gáz. Ja és nem megy olyan rosszul de nem versenyautó

Én meg cégesautóként használom naponta, de te biztos jobban tudod! :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.