Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

nem is ez az idegesítő mert ha szar akkor úgyis ki kell cserélni, viszont ha kicseréli az ember, kiad egy csomó pénzt érte (alkatrész+munkadíj ha olyan) és utána jelentkezik a hiba újból na az a gáz :icon4: nekem is ki kéne cserélnh a hengerfejtömítést, ennél is drágább a szerelés mint maga az anyag. Tényleg sok különbség van a gyári és az utángyártott tömítések között? Árban azt tudom hogy 7e a gyári és 2.5e az utángyártott (alkatrészbeszerzőm szerint :D )de melyiket érdemes megvenni?

amit mi forgalmazunk és bátran merem ajánlani az a victor REINZ márka, gyári minőségű vagy talán még jobb is, 4950 a bruttó teli ára, ha ilyet vagy esetlet GOETZ-t akarnak ajánlani,ezeket nyugodtan belerakathatod. De pl egy ajusa-t már nem biztos hogy beleraknék

Link to comment
Megosztás:

amit mi forgalmazunk és bátran merem ajánlani az a victor REINZ márka, gyári minőségű vagy talán még jobb is, 4950 a bruttó teli ára, ha ilyet vagy esetlet GOETZ-t akarnak ajánlani,ezeket nyugodtan belerakathatod. De pl egy ajusa-t már nem biztos hogy beleraknék

Én ahonnan tudok van Elring az nem tudom milyen lehet de prémiumnak írják és 3K kedvezménnyel.

Link to comment
Megosztás:

amit mi forgalmazunk és bátran merem ajánlani az a victor REINZ márka, gyári minőségű vagy talán még jobb is, 4950 a bruttó teli ára, ha ilyet vagy esetlet GOETZ-t akarnak ajánlani,ezeket nyugodtan belerakathatod. De pl egy ajusa-t már nem biztos hogy beleraknék
igazából márkanevet nem tudok. Mc'Elek nézett nekem utána, hozott már egy pár dolgot nekem, szóval valószinűnek tartom nem hoz sz@rt :D megbízok a hozzáértésében
Link to comment
Megosztás:

igazából márkanevet nem tudok. Mc'Elek nézett nekem utána, hozott már egy pár dolgot nekem, szóval valószinűnek tartom nem hoz sz@rt :D megbízok a hozzáértésében

én csak a saját tapasztalatomat osztottam meg,nem fogom rontani a bótot :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondta ha 90 fokra melegszik a motor akkor csinálja?

Az a gond hogy teljesen rapszodikus a dolog. van hogy egyáltalán nem jön elő a dolog. Azt vettem észre, hogy főleg olyankor kezd dilizni ha kicsit alacsonyab fordulaton megyek vele pl 3-asban vagy4-esben. A kopogásérzékelő nekem is gyanús.

Nem igazán hiszem hogy az lenne.

Link to comment
Megosztás:

Az a gond hogy teljesen rapszodikus a dolog. van hogy egyáltalán nem jön elő a dolog. Azt vettem észre, hogy főleg olyankor kezd dilizni ha kicsit alacsonyab fordulaton megyek vele pl 3-asban vagy4-esben. A kopogásérzékelő nekem is gyanús.

Nem igazán hiszem hogy az lenne.

így is úgyis cserélni kell ha hibának jelzi akkor ott már van baj :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem például, már vagy 2 éve indítás után az első 1 km-en gyenge a motor, és néha ránt is egyet kettőt, van hogy egyáltalán nem, de mikor kevesebb a benzin benne, akkor többször csinálja, valamint télen és esős időben a legjellemzőbb :D

Az ilyen hibát nehéz kiszűrni, régebben jobban csinálta, azóta már volt cserélve sok minden így ritkább a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Nekem például, már vagy 2 éve indítás után az első 1 km-en gyenge a motor, és néha ránt is egyet kettőt, van hogy egyáltalán nem, de mikor kevesebb a benzin benne, akkor többször csinálja, valamint télen és esős időben a legjellemzőbb :D

Az ilyen hibát nehéz kiszűrni, régebben jobban csinálta, azóta már volt cserélve sok minden így ritkább a dolog.

az a baj h nem szabad csodálkozni ilyen éppen nem fiatal verdákon. Az ember folyamatosan cserélgeti, javítgatjat az alkatrészeket és amikor azt hiszi végzett kezdődik előlről :icon4: ilyen ritkán előjövő hiba nálam is van. Néha fogja magát és check lámpa felvillan, motor majdhogynem leáll aztán ahogy jött úgy is megy, erőre kap és megy tovább :icon4: kíváncsi leszek h mit dob ki a hibaolvasás. Tényleg ha több hiba van akkor egymás után villog ki?
Link to comment
Megosztás:

Nekem például, már vagy 2 éve indítás után az első 1 km-en gyenge a motor, és néha ránt is egyet kettőt, van hogy egyáltalán nem, de mikor kevesebb a benzin benne, akkor többször csinálja, valamint télen és esős időben a legjellemzőbb :D

Az ilyen hibát nehéz kiszűrni, régebben jobban csinálta, azóta már volt cserélve sok minden így ritkább a dolog.

az előző ecoteces mocim is tele volt elektromos hibával,lapátoltam bele a pénzt hogy kiderüljön mi a baja, márkaszervíztől kezdve woodoo sámánokig, de vhogy soha nem volt egyértelmű,mindig vmi elektromossági hiba a legkülönbözőbb időben sebességben hideg/meleg motornál...tényleg az a baj hogy nem fiatalok ezek az autók,az embernek vagy szerencséje van és rájön,vagy szív vele míg ki nem dobja a motort mint én :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem dob ilyenkor hibát, ha már dobott volna talán okosabb lennék.

Elektromos dologra tippelek egyébként, gyertyák cserélve lettek novemberben, azóta lett szerintem picit jobb.

Gondoltam még pillanatnyi csökkenő üzemanyagnyomásra is, de ezek csak feltevések.

Kint országúton magához képest "szedi a lábát", és tudja még a gyári végsebességet is :D

Városban sokat eszik, ami nagy bajom, de erről részben én tehetek, mert a munkahelyem és az otthon között 3-4 km van, utána áll megint, majd megyek vele 4 km-t asszonyig, ott ismét 1-2 óra állás, aztán haza ami 4-5 km körül van.

Az egész város dugóból áll, 2-3asba autózunk napközben végig hideg motorral, rövid távokat, így 8 liter körül szippant.

Országúton 5,4 litert evett 90-110 közötti tempóban, vegyesben meg 6,2 litert mértem amiben egyik fele országút volt a másik fele meg tötymörgés itt.

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem dob ilyenkor hibát, ha már dobott volna talán okosabb lennék.

Elektromos dologra tippelek egyébként, gyertyák cserélve lettek novemberben, azóta lett szerintem picit jobb.

Gondoltam még pillanatnyi csökkenő üzemanyagnyomásra is, de ezek csak feltevések.

Kint országúton magához képest "szedi a lábát", és tudja még a gyári végsebességet is :D

Városban sokat eszik, ami nagy bajom, de erről részben én tehetek, mert a munkahelyem és az otthon között 3-4 km van, utána áll megint, majd megyek vele 4 km-t asszonyig, ott ismét 1-2 óra állás, aztán haza ami 4-5 km körül van.

Az egész város dugóból áll, 2-3asba autózunk napközben végig hideg motorral, rövid távokat, így 8 liter körül szippant.

Országúton 5,4 litert evett 90-110 közötti tempóban, vegyesben meg 6,2 litert mértem amiben egyik fele országút volt a másik fele meg tötymörgés itt.

1.0 swift is megeszik 8-at városban. :icon4: De POLO 1.2 12V 3hengeres meg inkább 9litert ugyanilyen használat mellett. Benzines motor nem szereti a várost. Valami kis 1.3- 1.4 olajkályhát lehet 6liter körül tartani városban.

Link to comment
Megosztás:

1.0 swift is megeszik 8-at városban. :icon4: De POLO 1.2 12V 3hengeres meg inkább 9litert ugyanilyen használat mellett. Benzines motor nem szereti a várost. Valami kis 1.3- 1.4 olajkályhát lehet 6liter körül tartani városban.

akkor én a városi rövidtávú használat mellett a 9-10literemmel még örülhetek :D

Link to comment
Megosztás:

akkor én a városi rövidtávú használat mellett a 9-10literemmel még örülhetek :D

Hát igen jól fogyaszt az a C20NE :icon4: szerintem full városba nekem is benyal 9et. de van 1 sanda gyanúm, hogy a C20XE jobban fogyaszt mint az NE 16 szelep miatt bár nem tudom. Az a NE viszont lentebbről húz gondolom, viszont az XE otthagyja :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen jól fogyaszt az a C20NE :D szerintem full városba nekem is benyal 9et. de van 1 sanda gyanúm, hogy a C20XE jobban fogyaszt mint az NE 16 szelep miatt bár nem tudom. Az a NE viszont lentebbről húz gondolom, viszont az XE otthagyja :icon4:

Valamit valamiér ;) Mondjuk azért ha ki kell előzni 2-3 autót, és nyomsz egy kövéret akkor majd az az érzés kárpótol :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen jól fogyaszt az a C20NE :D szerintem full városba nekem is benyal 9et. de van 1 sanda gyanúm, hogy a C20XE jobban fogyaszt mint az NE 16 szelep miatt bár nem tudom. Az a NE viszont lentebbről húz gondolom, viszont az XE otthagyja :icon4:

az xe majd 80-100nál fogja otthagyni,de addigra már a következő lámpához értek :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.