Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Mire gondolsz ?? Van elég sokminden tervben, szépen lassan haladok ;) Inkább lassan :icon4:

Központizár project időpont egyeztetésre vár,+ hibakód olvasgatás is :D (Ezúton is köszi Mc'Elek), kéne fényezni is + most találtam gyömrőn egy jó kis opel bontós srácot, vele alkudozgatok egy pár belső kiegészítőre... Nagyjából ennyi :icon4:

Tényleg Dirty neked van kondenzátor a csomagtartódban. Hogy van bekötve neked? 1 vagy 2 erőlködő van benne?

Igen van. 2 Erőlködő van rákötve:)

Link to comment
Megosztás:

Lenne még egy kérdésem srácok.

Ma megpróbáltam kivillogni a hibakódot a kocsin, de nem ment. 16 pin-es diag csati van rajta, de az a pontban nincs semmi csatlakozó. Ötlet? Mit zárjak rövidre? A 220-at? :D

Ez már nem olyan corsa amit nem lehet kivillogtatni? :icon4:

http://www.allcorsa.co.uk/forums/showthrea...test-26191.html

itt egy kis segítség szerintem az 5-6ot kell rövidre zárni.

Link to comment
Megosztás:

az asszonytémát inkább hagyjuk :D

de ha már mindenki kérdez, én is: tud vki vmi alap riasztót ajánlani a spal-on kívül? annyit kell h tudjon hogy nyit-zár és ha feltörik riasszon,ennyi. A vaterán láttam ilyen 7-8-9ezer forintosokat,ezekből érdemes szemezgetni?

Link to comment
Megosztás:

az asszonytémát inkább hagyjuk :D

de ha már mindenki kérdez, én is: tud vki vmi alap riasztót ajánlani a spal-on kívül? annyit kell h tudjon hogy nyit-zár és ha feltörik riasszon,ennyi. A vaterán láttam ilyen 7-8-9ezer forintosokat,ezekből érdemes szemezgetni?

Sztem igen :icon4: Ennyi pénzért megéri, nagyjából ugyan azt tudja az összes. Mondjuk nekem HD riasztókat ajánlottak, bár kinek mi vált be :icon4:

Link to comment
Megosztás:

az asszonytémát inkább hagyjuk :D

de ha már mindenki kérdez, én is: tud vki vmi alap riasztót ajánlani a spal-on kívül? annyit kell h tudjon hogy nyit-zár és ha feltörik riasszon,ennyi. A vaterán láttam ilyen 7-8-9ezer forintosokat,ezekből érdemes szemezgetni?

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1463426473.html

Link to comment
Megosztás:

http://www.allcorsa.co.uk/forums/showthrea...test-26191.html

itt a megoldás szerintem :D 5-6ös rövidre zár ha jól értelmezem :icon4:

Na ez jól néz ki. Ezt holnap ki is próbálom. Remélem így beválik. Bár attól tartok, hogy már ezt is próbáltam. nem tudmom már, mert annyi mindent csináltam már, hogy külön topicot nyithatnék róla.

Link to comment
Megosztás:

"Elindulás után a fékpedálra lépve a központi zár automatikusan lezárja az ajtókat. A gyújtás levétele után automatikusan feloldódik az ajtózár"

erre kíváncsi lennék, vhol olvastam ,hogy 3x kell rálépni és akkor zár le. Mondjuk ezeket a funkciókat szerintetek ki lehet kötni mondjuk hogyha nem szeretném h zárogassa ...

Hibakódolvasással kapcsolatban olvastam itt vhol h corsa javítási kézikönyvben le van írva az otthoni olvasás menete. Átlapoztam de nem találtam sehol :D Mondjuk furcsáltam is mert erre inkább azt szokták írni hogy "vigye el szakszervízbe " 8000ért óránként

Link to comment
Megosztás:

"Elindulás után a fékpedálra lépve a központi zár automatikusan lezárja az ajtókat. A gyújtás levétele után automatikusan feloldódik az ajtózár"

erre kíváncsi lennék, vhol olvastam ,hogy 3x kell rálépni és akkor zár le. Mondjuk ezeket a funkciókat szerintetek ki lehet kötni mondjuk hogyha nem szeretném h zárogassa ...

Kikapcsolható funkció Köszi HAKA :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem Thunder típusu riasztóm van, bár van néhány idegesítő szokása, amit nem lehet kikapcsolni :D

Ha az ajtót kinyitod gyújtás alatt, bekapcsol az elakadásjelző és villog kb. fél percen át.

Ugyanez a szitu, ha felkapcsolod a belső világítást :icon4:

Valamint gyújtás ráadása után fél perccel zárja a központi zárat, kivéve akkor ha nyitva az ajtó, és gyújtás levételére nyitja.

Link to comment
Megosztás:

pl ilyet néztem,bár ennyiért ultragagyi feelingje van :D

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels...1464587842.html

ja és boldog 1000. hozzászólást dörti :icon4:

Volt munkatársam vett ilyet, egyedül a kulccsal szívott mert csináltatott hozzá saját verdájához valót és azt tette fel rá. Amúgy kb 2 éve van meg neki és tökéletesen működik. Ennek a HD típusnak van saját honlapja, onnan rendelte akkor volt 12e.

Amúgy ezek a bicskakulcsok tök gagyik sztem :icon4:

Dirty: nincs képed a csomagtartódról, kíváncsi lennék hogy helyezted el a cuccokat benne.

Link to comment
Megosztás:

Volt munkatársam vett ilyet, egyedül a kulccsal szívott mert csináltatott hozzá saját verdájához valót és azt tette fel rá. Amúgy kb 2 éve van meg neki és tökéletesen működik. Ennek a HD típusnak van saját honlapja, onnan rendelte akkor volt 12e.

Amúgy ezek a bicskakulcsok tök gagyik sztem :icon4:

Dirty: nincs képed a csomagtartódról, kíváncsi lennék hogy helyezted el a cuccokat benne.

Itt még csak ideiglenes cucc már elrendeztem a kábeleket :D

a1qnooc6z7m8e5rih0ep.jpg

Link to comment
Megosztás:

Itt még csak ideiglenes cucc már elrendeztem a kábeleket :D

http://www.kephost.com/images4/2011/7/1/a1...7m8e5rih0ep.jpg

Tuti. Mondjuk az tény hogy tényleg jobban szól ha külön a szetteket is erőlködő hajtja, függetlenül attól, hogy milyen fejegységed van.

A belső világításodban milyen izzó van? Gondolom nem a gyári, legalábbis nagyon erősnek néz ki.

Valószínű én smd sofita ledet teszek bele a gyári helyett mert jóval nagyobb fényt ad

Link to comment
Megosztás:

Tuti. Mondjuk az tény hogy tényleg jobban szól ha külön a szetteket is erőlködő hajtja, függetlenül attól, hogy milyen fejegységed van.

A belső világításodban milyen izzó van? Gondolom nem a gyári, legalábbis nagyon erősnek néz ki.

Valószínű én smd sofita ledet teszek bele a gyári helyett mert jóval nagyobb fényt ad

Nem tudom így vettem de brutális fényt ad :D SMD amúgy asszem. 100x szebben szól erősítőről amúgy meg nem nagy szám 2 kábelt előre kell vinni azt ennyi. Fejegységről semmit nem kell hajtani nekem minden le van kötve :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy találtam 256 tárcsakat nyergek betétek és mindent ami kell szóval most már csak megérkezik felrakom és kész a fék tuning ha minden igaz. Érezni fogom a javulást amúgy? Mert minden újabb féle kocsiba beülve úgy fékezek elsőre, hogy kifejelem a szélvédőt remélem ennél is ilyesmi feeling lesz.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy találtam 256 tárcsakat nyergek betétek és mindent ami kell szóval most már csak megérkezik felrakom és kész a fék tuning ha minden igaz. Érezni fogom a javulást amúgy? Mert minden újabb féle kocsiba beülve úgy fékezek elsőre, hogy kifejelem a szélvédőt remélem ennél is ilyesmi feeling lesz.

Fékfolyadékot cseréltél már benne? :D Csodákra képes....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.