Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

elmebeteg...amúgy engem is elkapna a hév ha lenne ehhez megfelelő tőkém meg plusz egy autóm amivel a hétköznapokban járnék,meg egy garázs ahol tárolhatnám...

szerintem nagyon sokan vagyunk így ezzel. Ha lenne nem kevés pénzem amit csak ilyen célra tudnék hasznosítani akkor nekem is lenne jópár ötletem :D Most is van ötletem, csak marha lassan haladok :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Vajon mennyibe került neki az ültetés? :D

A képeket elnézve, tuti beszerzek 97után első-hátsó lökösöket. Rengeteget dob egy corsán, főleg egy jel nélküli hűtőráccsal

Én is így kezdtem a lököst első hátsó koptató hűtőrács és nincs megállás amúgy 5 évet fiatalít legalább sztem :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a tied jó így volu csak tegyél rá vmi polír felnit durva lenne :D

nem akarlak elkeseríteni,de közelről nem annyira szép a történet...egyik oldalról hiányzik a küszöb spoiler egy kis része, és az első lökös egyre kúszik lejjebb :icon4: és igazad van,ez a gyári felni feldolgozhatatlanul ronda ,de most elég sokat lapátoltam a motorba úgyhogy marad ez a kerék egyenlőre

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Imádott Corsámmal lassan csinálni kell valamit, mert rozsdásodik sajna. Az alja viszonylag OK, sajna a kasztnit kezdi enni nem egy helyen. Volt már pár kocsim, kicsit ijesztő hogy egy '99es modellen ennyi helyen kezdjen rügyezni, de elhatároztam hogy felveszem a harcot.

Van: csomagtérajtó 2 cm, másik 1 cm

vezető ajtó közepe, koptató alól 4 cm

hátsó sárvédőív alól 4 cm-es folt

Több helyen már átüt a rozsdaszín, ronda és nagyon zavar, mert a kocsi amúgy pöpec, nem kell rá költeni.

Mivel soha autóm még nem rozsdált, és ha érdemes, szeretném meggyógyíttatni és lefestetni, adhatnátok esetleg egy jó szakira kontaktot, komáromi vk. + mégis mibe fájhat ez, gőzöm sincs, nem kell metálfény, csunya szilvakék a kocsi....:D

Köszike!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Imádott Corsámmal lassan csinálni kell valamit, mert rozsdásodik sajna. Az alja viszonylag OK, sajna a kasztnit kezdi enni nem egy helyen. Volt már pár kocsim, kicsit ijesztő hogy egy '99es modellen ennyi helyen kezdjen rügyezni, de elhatároztam hogy felveszem a harcot.

Van: csomagtérajtó 2 cm, másik 1 cm

vezető ajtó közepe, koptató alól 4 cm

hátsó sárvédőív alól 4 cm-es folt

Több helyen már átüt a rozsdaszín, ronda és nagyon zavar, mert a kocsi amúgy pöpec, nem kell rá költeni.

Mivel soha autóm még nem rozsdált, és ha érdemes, szeretném meggyógyíttatni és lefestetni, adhatnátok esetleg egy jó szakira kontaktot, komáromi vk. + mégis mibe fájhat ez, gőzöm sincs, nem kell metálfény, csunya szilvakék a kocsi....:D

Köszike!

Helló Mr. Báthory! :icon4:

A vezető ajtóm alja nekem is elkezdett barnulni,akksi tálcával együtt csináltattam meg, együtt 18eFt volt. Mivel neked nem kell metálfesték, ezért gondolom ennél olcsóbban is kijönne,munkadíjakban gondolom nincs nagy különbség,normális (nem lehúzós) helyeken.

Sárvédőívet azt sajnos cserélni kell ha elkezd rozsdásodni,ha csak kittelgetik,az kb. fél évig fog tartani, viszont néhány ezer Ft-os tétel egy ilyen sárvédőív.

Csomagtér ajtót viszont le kell fújni az egészet ha normális munkát akarsz, vezetőoldali ajtó esetében elég az oldalcsíkig fújni.

Az egész munkára azt mondom,hogy ki kell jönnie 50eft-ból.

A küszöbök alját, hátsó, első hossztartókat, tornyokat nézted már,hogy milyenek? Mert azoknak is szokása a rozsdásodás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.