Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

sajna valószinű h nincs bekábelezve előre ezért kénytelen leszek megcsinálni. Gyári központit 5 ajtósba igen nehéz találni és azzal is kb ugyan annyit szívnék mint egy univerzálissal. Majd ha megérkezik akkor átolvasom a leírását és ha túl bonyolultnak tűnik akkor keresek vmi szakit és megcsináltatom vele. Elsősorban jó lenne ha sikerülne megoldani, mondjuk csomagtérajtót úgysem kötném rá. Majd a többi gyakorlatban kiderül. Amúgy köszi az infót

minden esetre egy 4 ajtós kocsiba a központi zár szerelés 15000HUF-35000HUF

igen a 15000 be benne van az anyagár is!

22000 láttam normálisat (kulcsal és távirányítóval vezérelhető központi zárat "2db csúzlival" ) 30.000HUF riasztósat (az árkban benne van az anyag és a beszerelése is!)

Nah szóval csak okosan ha egy mód van rá ne fizess rá :D

Link to comment
Megosztás:

minden esetre egy 4 ajtós kocsiba a központi zár szerelés 15000HUF-35000HUF

igen a 15000 be benne van az anyagár is!

22000 láttam normálisat (kulcsal és távirányítóval vezérelhető központi zárat "2db csúzlival" ) 30.000HUF riasztósat (az árkban benne van az anyag és a beszerelése is!)

Nah szóval csak okosan ha egy mód van rá ne fizess rá :D

Többe kerül a riasztó mint amennyit ér az egész kocsi :lol: én ennyiért riasztót nem tetetnék bele az tuti :D 10 rongy egy riasztó valami hozzáértő haver ismerős segítségét kell kérni és ennyi. Nekem van haverom aki maga tette be és nem villamossági szerelő kispolskiba amibe ugye nincs még központi zár se :D Ja és nem villamossági szerelő. Az a baj ebbe az országba, hogy mindenhol leakarnak rántani mint a szart. Ne vicceljünk már, hogy egy riasztó beszerelés ami 2-3óra extrém esetbe 4 és 20 ezer a munkadíj nevetséges :D Más meg 450Ftot keres óránként :P Ja meg 20ért fújják színre a motorháztetőt nevetséges. :lol: Nekem anno a hátsó GSI szárnyamat fújni kellett feketére. Elvittem egy helyre azt mondja egy csávó hmm hmm elvan törve kicsit hát a műanyagos munka meg a fújás 20 ezer lenne én meg mondtam, hogy szevasz. a Műanyagos munka 1000FT volt és 6000ért fújták színre máshol. Vicc ez az ország :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én körülbelül 1 éve cseréltem le a riasztót, mert az előzőt kivégezte a motormosás :D

Munkadíjjal garanciával került 23 ezresembe.

A környék ahol lakom, megkívánja :D

Ja és szerinted ha valaki felakarja törni vagy ellopni és nem kokány szerinted a riasztó megfogja akadályozni?:D Mert nem igen max lassítja 2 perccel. Amúgy meg trailer-re rakják azt hello 2 perc alatt elviszik:)

Link to comment
Megosztás:

Közbe arra gondoltam, hogy csinálok egy alapítványt és gyűjtsünk hakapeszinek egy értelmes motorra és akkor hátha megszűnik az 1.2 letollak mert nekem 9 mp alatt van 100on 3masba. Az egykettő a best TDI audit lealázok minden nap sztorik :D

Futóműre kellene inkább,mert most jöttem 150km-t egyben országúton, és az új beállításokhoz már kezd kevés lenni a gyári cucc.

De sajnos akármennyire megy az 1.2-es, kanyarban soha nem lesz propelleres vagy oooo.

Link to comment
Megosztás:

Futóműre kellene inkább,mert most jöttem 150km-t egyben országúton, és az új beállításokhoz már kezd kevés lenni a gyári cucc.

De sajnos akármennyire megy az 1.2-es, kanyarban soha nem lesz propelleres vagy oooo.

Nekem is ritka gyenge a futómű d corsa után átülve olyan feeling mint a lovas kocsi én most vezettem 600kmert vidékre hát 170ennél olyan mintha 300al mennél :D 14es felnivel javult az úttartás de még mindig gyengusz műszakin meg mondta a fäszi, h nincs baja a jók még a rugók csillapítok :D szóval lehet kéne ültetés meg vmi tuning futómű :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ritka gyenge a futómű d corsa után átülve olyan feeling mint a lovas kocsi én most vezettem 600kmert vidékre hát 170ennél olyan mintha 300al mennél :D 14es felnivel javult az úttartás de még mindig gyengusz műszakin meg mondta a fäszi, h nincs baja a jók még a rugók csillapítok :D szóval lehet kéne ültetés meg vmi tuning futómű :D

Az 1.2 corsa-m van qurva jól megy,lenyomok vele 2000cm3-ig sok benzinest és dízelt. Ilyen storykat szoktam leírni,de nem mindenben mondok igazat. :P

Link to comment
Megosztás:

visszakaptam a kocsit, szinte a teljes motor felujítva...hazafelé nem történt semmi, másnap azaz ma munkába menet kigyulladt az ABS lámpa, volt már ilyen nem izgultam, de abban a pillanatban a rádió meghülyült majd elment, a lámpa off, az üzemanyagjelző off, az elektromos ablak helo...ma haza már alig értem, mintha nem töltene a generátor és nem kapna áramot a kocsi és így minden ami elektromossággal müködik szépen lassan felmondja a szolgálatot...azt hiszem holnap tényleg felgyújtom a g*cibe

Link to comment
Megosztás:

visszakaptam a kocsit, szinte a teljes motor felujítva...hazafelé nem történt semmi, másnap azaz ma munkába menet kigyulladt az ABS lámpa, volt már ilyen nem izgultam, de abban a pillanatban a rádió meghülyült majd elment, a lámpa off, az üzemanyagjelző off, az elektromos ablak helo...ma haza már alig értem, mintha nem töltene a generátor és nem kapna áramot a kocsi és így minden ami elektromossággal müködik szépen lassan felmondja a szolgálatot...azt hiszem holnap tényleg felgyújtom a g*cibe

Motorra beneveznék a felgyújtás előtt ha lehet XDD

Link to comment
Megosztás:

visszakaptam a kocsit, szinte a teljes motor felujítva...hazafelé nem történt semmi, másnap azaz ma munkába menet kigyulladt az ABS lámpa, volt már ilyen nem izgultam, de abban a pillanatban a rádió meghülyült majd elment, a lámpa off, az üzemanyagjelző off, az elektromos ablak helo...ma haza már alig értem, mintha nem töltene a generátor és nem kapna áramot a kocsi és így minden ami elektromossággal müködik szépen lassan felmondja a szolgálatot...azt hiszem holnap tényleg felgyújtom a g*cibe

Generátor testkábel?

Link to comment
Megosztás:

Ja és szerinted ha valaki felakarja törni vagy ellopni és nem kokány szerinted a riasztó megfogja akadályozni?:D Mert nem igen max lassítja 2 perccel. Amúgy meg trailer-re rakják azt hello 2 perc alatt elviszik:)

Különben tényleg elég vicces mert amikor azt lehet hallani, hogy a legmodernebb biztonsági rendszerrel ellátott autókat is simán elviszik akkor egy 10-20ezer forintos riasztóval ellátott autó gyerekjáték :D

Mondjuk azért bxxxxxa meg aki elvisz egy 16-17éves verdát. Sokmindent nem tud kezdeni vele max sörért elcserélni :D

Link to comment
Megosztás:

Az 1.2 corsa-m van qurva jól megy,lenyomok vele 2000cm3-ig sok benzinest és dízelt. Ilyen storykat szoktam leírni,de nem mindenben mondok igazat. :D

Asszem már lassan tényleg kidobom a Corsából azt a fos LET-et és berakok én is egy 1.2-t, mert jó lenne végre igazi gyorsulást érezni. :D

De ha már belekezdek, akkor inkább kidobom az Omegából a V6-ot is, abban is bőven elég lesz egy ilyen racce 1.2-es varrógépmotor. :P

A Corsám még könnyebb is, mint a tiéd, lehet akkor már 6 sec alatt lennék 100-on! :D

Link to comment
Megosztás:

Asszem már lassan tényleg kidobom a Corsából azt a fos LET-et és berakok én is egy 1.2-t, mert jó lenne végre igazi gyorsulást érezni. :D

De ha már belekezdek, akkor inkább kidobom az Omegából a V6-ot is, abban is bőven elég lesz egy ilyen racce 1.2-es varrógépmotor. :D

A Corsám még könnyebb is, mint a tiéd, lehet akkor már 6 sec alatt lennék 100-on! :D

az 1.2 motorral lenne 6sec. De ha beraksz egy tunying boxot akkor még faraghatsz egy kicsit az időből és megtudnád mi az amikor egy autó k@@va jól megy :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.