Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Úgylátszik már semmit se lehet kérdezni mert azonnal jönnek az adatok :D

Amúgy meg csak azért festeném le mondjuk feketére mert még mindig jobban mutat mint a rozsda szín :D

Azt mondják sz*rt sem ér a tuningbox, én meg alá tudom támasztani,hogy nem így van. Problem? :D

Ugyanazzal a váltóval 8mp-et javítani az autó rugalmasságán nem a sz*art sem ér kategória szvsz. :P

Link to comment
Megosztás:

Más 2: b corsához lehet még kapni gyári ablakmosó fúvókákat előre? Ha nem akkor kénytelen leszek vmi unverzálisat beszerezni...

Most nincs előttem a B Corsa ablakmosó fúvókája, de ha jól emlékszem és olyan mint az F Astráé/Calibráé akkor lehet, olyan 350Ft darabja Opel-szalonban.

Link to comment
Megosztás:

Figy, 17mp kellett 4.ben 60-100hoz,most 9mp elég erre. c20xe calibrában 9,7 mp kell erre a mutatványra. Ugyanez kadett-ban 8.4 mp.

Kit érdekel ez az idiótaság 2.be 80ig eltudom csavarni ember :D Olyan videókat linkelsz, hogy mindig az jut eszembe amit j0hnny írt: lassított felvétel. Amúgy ahogy elnézem ezek az idióta dolgok csak téged foglalkoztatnak itt, hogy futtatod a tuningboxos corsad mindenki nevet rajtad kb. :D Alig várom, már, hogy bent legyen a C20XE és a hozzád hasonló gyökereknek elkenhessem a száját. Amúgy eladó a C14SE motor tech írj privit ha érdekel. 8000KM van a vezérlésbe görgök is cserélve voltak + a hidrótőkék is Mennyi KM van a motorba fogalmam sincs mert kicserélte az órát előző tulaj fordulatszámmérősre :D

Link to comment
Megosztás:

Kit érdekel ez az idiótaság 2.be 80ig eltudom csavarni ember :D Olyan videókat linkelsz, hogy mindig az jut eszembe amit j0hnny írt: lassított felvétel. Amúgy ahogy elnézem ezek az idióta dolgok csak téged foglalkoztatnak itt, hogy futtatod a tuningboxos corsad mindenki nevet rajtad kb. :P Alig várom, már, hogy bent legyen a C20XE és a hozzád hasonló gyökereknek elkenhessem a száját. Amúgy eladó a C14SE motor tech írj privit ha érdekel. 8000KM van a vezérlésbe görgök is cserélve voltak + a hidrótőkék is Mennyi KM van a motorba fogalmam sincs mert kicserélte az órát előző tulaj fordulatszámmérősre :D

Remekül szórakozom! :D

X12SZ the best!!!

Link to comment
Megosztás:

bejáratós a mocim,2000fölé nem pörgethetem...elég szar érzés mikor mindenki előzget én meg gyökkettővel araszolok egy "tuning verdával" :D nem baj,jó érzéssel tölt el hogy most "zsír" a motor :D

Legalább toltál volna rá valami tuningot hogy legyen vagy 130-150 lovas :D vagy egy tuning boxot XDDDDDDD

Link to comment
Megosztás:

ablak le, könyök kibasz :P :D

és a zene üvölt 150 decibellel azt is szeretik a csajok :D én is szoktam araszolni így legjobb :D Koporsószállítóval megnéznek a csajok XD legjobb az ilyen kis discós gyerekeket letolni a lámpánál cicereg ki a szar zenéjük melléjük állsz megmutatod, hogy kell zenélni rezeg minden és kb nem is hallja a zenéjét XD

Link to comment
Megosztás:

és a zene üvölt 150 decibellel azt is szeretik a csajok :D én is szoktam araszolni így legjobb :D Koporsószállítóval megnéznek a csajok XD legjobb az ilyen kis discós gyerekeket letolni a lámpánál cicereg ki a szar zenéjük melléjük állsz megmutatod, hogy kell zenélni rezeg minden és kb nem is hallja a zenéjét XD

Hát nemtom, a gitárzúzást én szeretem hallani, ne az utca hallgassa. Ablak fel, klíma on... :D :P

Link to comment
Megosztás:

és a zene üvölt 150 decibellel azt is szeretik a csajok :D én is szoktam araszolni így legjobb :P Koporsószállítóval megnéznek a csajok XD legjobb az ilyen kis discós gyerekeket letolni a lámpánál cicereg ki a szar zenéjük melléjük állsz megmutatod, hogy kell zenélni rezeg minden és kb nem is hallja a zenéjét XD

Klikk! :D :D

Link to comment
Megosztás:

és a zene üvölt 150 decibellel azt is szeretik a csajok :D én is szoktam araszolni így legjobb :D Koporsószállítóval megnéznek a csajok XD legjobb az ilyen kis discós gyerekeket letolni a lámpánál cicereg ki a szar zenéjük melléjük állsz megmutatod, hogy kell zenélni rezeg minden és kb nem is hallja a zenéjét XD

Azért néznek,mert ők is ilyet vagy c corsát kérnek aputól ballagásra. :D

Link to comment
Megosztás:

Na még egyszer utoljára megpróbálkozom, hátha tud valaki valami érdemit hozzászólni a gondomhoz. Előre kijelentem, a hibakód kivillogás nem megy.

Lenne némi problémám a corsámmal (1,4 benzines, X14SZ, 1996).

Egy ideje produkálja azt a hibát hogy kigyullad a sárga szervizlámpa, utána kialszik, majd néha néha felvillan, ezt egy kattanás kíséri (olyan mint amikor egy relé kapcsol) a kesztyűtartó felől, ekkor ránt egyet a motor(ezt többször is megcsinálja, és vagy megy tovább, vagy nem). ha alapjáraton vagyok akkor le is fullad. A megfigyelésem az hogy kb mikor eléri a 90 fokot akkor kezdi el. Az első szervizben azt mondták központi vezérlőegység, ez 40 000-be került. Egy darabig jó is volt, aztán megint rákezdett. Utána többektől hallottam hogy EGR, ekkor kiszereltem, kipucoltam. Itt is ugyanez, darabig ok, aztán megint. Most megint hallgattam egy "szakemberre", lezártam az EGR-t. Mondanom sem kell, ugyanaz volt mint eddig. Valakinek hasonló tapasztalata, vagy ötlet? Én már kifogytam.

Előre is köszi a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Most nincs előttem a B Corsa ablakmosó fúvókája, de ha jól emlékszem és olyan mint az F Astráé/Calibráé akkor lehet, olyan 350Ft darabja Opel-szalonban.

Elméletileg ha jól tudom akkor astráé jó bele. A lényeg nekem az lenne ,hogy ne kelljen átalakítgatnom.

Amúgy aki szerelt már be központi zárat az adhatna egy-két jó tanácsot, tippet amire nem árt figyelni stb...

Link to comment
Megosztás:

Kesztyűtartó fele az AC-nek a reléje van, ehhez a reléhez is tartozik hibakód például, ha túl alacsony vagy túl magas feszültséget kap, vagy éppen érintkezési hiba.

Legegyszerűbb tényleg az lenne, ha otthon házi módszerrel kivillogtatnád, hogy milyen hibakódot tárol. A szervízben nem tették ezt meg?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.