Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Ejj, pedig épp írni akartam hogy kicsit ballonos a gumi így az ültetéshez, de egyébként hibátlan. Nekem nincs bajom se a gyári felnikkel, se a sport felirattal, de még a csálén álló lökös is előfordul jobb helyeken is... :D

Agyalok már az új felni projecten, de még nincs végleges verzió. :D

Link to comment
Megosztás:

Ejj, pedig épp írni akartam hogy kicsit ballonos a gumi így az ültetéshez, de egyébként hibátlan. Nekem nincs bajom se a gyári felnikkel, se a sport felirattal, de még a csálén álló lökös is előfordul jobb helyeken is... :D

Persze h előfordul mit vár az ember 17 éves kocsiktól :D újak már sose lesznek. Nekem sincs bajom a felnivel szép nem is erről volt szó hanem, hogy a fekete egyedibb. De a sport felírat full felesleges és kopott régi. Felniről jut eszembe nem érdekel valakit 15" piros felni peremvédő? Le kell engedni a gumit ráütni és ennyi.

itt meg ferrarin van:

Link to comment
Megosztás:

Ha van sárgalámpa ki lehet villogtatni valszeg a hibakódot is.Erről bővebben az astra f topik,Gyik részében találsz leírást, remélem nem kell szájbarágni mindent. :D

Ezzel csak egy gondom van, mikor elkezdte ezt az egészet játszani a kocsi, akkor ezzel kezdtem rögtön, de nem villogott ki hibakódot, csak egyenletesen villogott. Vagy rosszul csináltam volna? Nem hiszem. Egy német leírást találtam és az alapján csináltam.

Link to comment
Megosztás:

Persze h előfordul mit vár az ember 17 éves kocsiktól :D újak már sose lesznek. Nekem sincs bajom a felnivel szép nem is erről volt szó hanem, hogy a fekete egyedibb. De a sport felírat full felesleges és kopott régi.

Leírod még párszor? Mer kezdesz olyan unalmas lenni, mint haka. :D Mielőtt azt mondod a felniről, hogy hétköznapi, kicsit nézz már utána, hány autón látsz ilyet. :D

Link to comment
Megosztás:

Leírod még párszor? Mer kezdesz olyan unalmas lenni, mint haka. :D Mielőtt azt mondod a felniről, hogy hétköznapi, kicsit nézz már utána, hány autón látsz ilyet. :P

Nem a felnire írtam a sztorit eddig se hanem erre az átlag felni színre minden alufelninek ilyen színe van és szerintem unalmas. Akkor már inkább polírozott vagy fekete 100x egyedibb. Na mindegy én úgy se értek ehhez :D:D csak opel felnit lehet és csak ez a szokásos mert a többi szar tudom én meg csúnya. :D

Link to comment
Megosztás:

Egyelőre maradt, ami benne volt, de nem tervezem keményebbre cserélni, nem szeretném, ha szétverné a vesém! :D Majd kap 4 Sach gázost...

én imádom ahogy pattog a kocsi a kemény futómű miatt...legalább nem lesz vesekövem :D

Amúgy az okosok azt mondják hogy a 4centis ültetést még pont bírják az átlagos gátlók

Link to comment
Megosztás:

én imádom ahogy pattog a kocsi a kemény futómű miatt...legalább nem lesz vesekövem :D

Amúgy az okosok azt mondják hogy a 4centis ültetést még pont bírják az átlagos gátlók

A corsában még csak csak oké a pattogás(bár az útfekvésnek nem tesz jót), de astrában nem maradhat, mivel a család azt használja hosszabb utakra.

Link to comment
Megosztás:

Hali!!!

Tegyél neki relét mert különben a kapcsoló hamar megdöglik.

Valahogy így

Nem akarok beszólni de ez a kapcsolás rossz!

1, Nem lehet látni melyik no, c és nc

2, ha jól látom a relék folyamatosan meg vannak húzva :D

3, Így a kapcsolón megy az áram ugyan úgy!

4, a kapcsolók annyit bírnak amennyi A van rájuk írva ha a motor nem vesz fel többet jó lesz de ha igen akkor relé de relék nagy hibája az ha dc feszkót kapcsolgatsz akkor soha ne a negatív ágat kapcsolgassad!

5, a kapcsolók nagy része azért hal meg meg a motor indítási árama mindig nagy

u.i: a zárszerkezet nélküli ajtók jók! Ha az akksi off akkor is van megoldás!

Hidd el én pl biztonsági rácsokat is javítok ha ott gond va azt is fel lehet húzni :D

Bár a megoldás 7 pecsétes titok ugyan úgy mint a záraknál a mesterkulcs és stb......

Így kéne bekötni :D

ablak_rel_z_s_www.kepfeltoltes.hu__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kép

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok beszólni de ez a kapcsolás rossz!

1, Nem lehet látni melyik no, c és nc

2, ha jól látom a relék folyamatosan meg vannak húzva :D

3, Így a kapcsolón megy az áram ugyan úgy!

4, a kapcsolók annyit bírnak amennyi A van rájuk írva ha a motor nem vesz fel többet jó lesz de ha igen akkor relé de relék nagy hibája az ha dc feszkót kapcsolgatsz akkor soha ne a negatív ágat kapcsolgassad!

5, a kapcsolók nagy része azért hal meg meg a motor indítási árama mindig nagy

u.i: a zárszerkezet nélküli ajtók jók! Ha az akksi off akkor is van megoldás!

Hidd el én pl biztonsági rácsokat is javítok ha ott gond va azt is fel lehet húzni :D

Bár a megoldás 7 pecsétes titok ugyan úgy mint a záraknál a mesterkulcs és stb......

Így kéne bekötni :P

Köszi szépen a segítséget :D

Más : amikor színezik (pl pirosra fújják, festik) a fékpofákat elöl vagy hátul a fékdobot akkor azt le kell venni vagy csak simán rákenik és kész (persze letisztítják stb..). Soha nem szedtem még szét fékeket ezért nem vágom

Más 2: b corsához lehet még kapni gyári ablakmosó fúvókákat előre? Ha nem akkor kénytelen leszek vmi unverzálisat beszerezni...

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen a segítséget :D

Más : amikor színezik (pl pirosra fújják, festik) a fékpofákat elöl vagy hátul a fékdobot akkor azt le kell venni vagy csak simán rákenik és kész (persze letisztítják stb..). Soha nem szedtem még szét fékeket ezért nem vágom

Én azt hittem,hogy a fásztendfúriósz 2 óta ez már nem divat. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen a segítséget :D

Más : amikor színezik (pl pirosra fújják, festik) a fékpofákat elöl vagy hátul a fékdobot akkor azt le kell venni vagy csak simán rákenik és kész (persze letisztítják stb..). Soha nem szedtem még szét fékeket ezért nem vágom

Más 2: b corsához lehet még kapni gyári ablakmosó fúvókákat előre? Ha nem akkor kénytelen leszek vmi unverzálisat beszerezni...

A hátsó dobot lefújod simán azt szevasz, elől haverom lefújta úgy, hogy lese szerelte még a tárcsára is ment kicsi de első fékezés után lejött neki, mondjuk ezt a módszert nem ajánlom mert nem tudom milyen :D én az elsőket nem piszkáltam mert feketék :D

Link to comment
Megosztás:

A hátsó dobot lefújod simán azt szevasz, elől haverom lefújta úgy, hogy lese szerelte még a tárcsára is ment kicsi de első fékezés után lejött neki, mondjuk ezt a módszert nem ajánlom mert nem tudom milyen :D én az elsőket nem piszkáltam mert feketék :D

Értem, elsőnek én is a hátsókat akarom lefújni mert elég gányul néznek ki. Viszont az jó ,hogy nem kell leszedni őket, így könyebben megvan. Amúgy fújták vagy festették őket?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.