Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Üdv mindenkinek.

Látom nem sok mindenkit hatott meg a problémám, vagy csak nincs most itt olyan ember aki értene hozzá? Máskor 5 perc alatt jönnek az ötletek. Azért leírom mégegyszer a gondomat. hátha valaki megsajnál :D

Lenne némi problémám a corsámmal (1,4 benzines, X14SZ, 1996).

Egy ideje produkálja azt a hibát hogy kigyullad a sárga szervizlámpa, utána kialszik, majd néha néha felvillan, ezt egy kattanás kíséri (olyan mint amikor egy relé kapcsol) a kesztyűtartó felől, ekkor ránt egyet a motor(ezt többször is megcsinálja, és vagy megy tovább, vagy nem). ha alapjáraton vagyok akkor le is fullad. A megfigyelésem az hogy kb mikor eléri a 90 fokot akkor kezdi el. Az első szervizben azt mondták központi vezérlőegység, ez 40 000-be került. Egy darabig jó is volt, aztán megint rákezdett. Utána többektől hallottam hogy EGR, ekkor kiszereltem, kipucoltam. Itt is ugyanez, darabig ok, aztán megint. Most megint hallgattam egy "szakemberre", lezártam az EGR-t. Mondanom sem kell, ugyanaz volt mint eddig. Valakinek hasonló tapasztalata, vagy ötlet? Én már kifogytam.

Előre is köszi a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

Látom nem sok mindenkit hatott meg a problémám, vagy csak nincs most itt olyan ember aki értene hozzá? Máskor 5 perc alatt jönnek az ötletek. Azért leírom mégegyszer a gondomat. hátha valaki megsajnál :D

Lenne némi problémám a corsámmal (1,4 benzines, X14SZ, 1996).

Egy ideje produkálja azt a hibát hogy kigyullad a sárga szervizlámpa, utána kialszik, majd néha néha felvillan, ezt egy kattanás kíséri (olyan mint amikor egy relé kapcsol) a kesztyűtartó felől, ekkor ránt egyet a motor(ezt többször is megcsinálja, és vagy megy tovább, vagy nem). ha alapjáraton vagyok akkor le is fullad. A megfigyelésem az hogy kb mikor eléri a 90 fokot akkor kezdi el. Az első szervizben azt mondták központi vezérlőegység, ez 40 000-be került. Egy darabig jó is volt, aztán megint rákezdett. Utána többektől hallottam hogy EGR, ekkor kiszereltem, kipucoltam. Itt is ugyanez, darabig ok, aztán megint. Most megint hallgattam egy "szakemberre", lezártam az EGR-t. Mondanom sem kell, ugyanaz volt mint eddig. Valakinek hasonló tapasztalata, vagy ötlet? Én már kifogytam.

Előre is köszi a segítséget.

Igazából ettől, h sokszor beírod jobb nem lesz :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

Látom nem sok mindenkit hatott meg a problémám, vagy csak nincs most itt olyan ember aki értene hozzá? Máskor 5 perc alatt jönnek az ötletek. Azért leírom mégegyszer a gondomat. hátha valaki megsajnál :D

Lenne némi problémám a corsámmal (1,4 benzines, X14SZ, 1996).

Egy ideje produkálja azt a hibát hogy kigyullad a sárga szervizlámpa, utána kialszik, majd néha néha felvillan, ezt egy kattanás kíséri (olyan mint amikor egy relé kapcsol) a kesztyűtartó felől, ekkor ránt egyet a motor(ezt többször is megcsinálja, és vagy megy tovább, vagy nem). ha alapjáraton vagyok akkor le is fullad. A megfigyelésem az hogy kb mikor eléri a 90 fokot akkor kezdi el. Az első szervizben azt mondták központi vezérlőegység, ez 40 000-be került. Egy darabig jó is volt, aztán megint rákezdett. Utána többektől hallottam hogy EGR, ekkor kiszereltem, kipucoltam. Itt is ugyanez, darabig ok, aztán megint. Most megint hallgattam egy "szakemberre", lezártam az EGR-t. Mondanom sem kell, ugyanaz volt mint eddig. Valakinek hasonló tapasztalata, vagy ötlet? Én már kifogytam.

Előre is köszi a segítséget.

Ha van sárgalámpa ki lehet villogtatni valszeg a hibakódot is.Erről bővebben az astra f topik,Gyik részében találsz leírást, remélem nem kell szájbarágni mindent. :D

Link to comment
Megosztás:

Az lehet csak ez a sima felni minden sarkon veled szembe jön. A fekete viszont nem :D Ahogy ez a corsára is igaz ami full alap. Enyém halottas fekete de legalább nem mindenkinek van ilyen hála isten :D

Szerválok még ilyen felniket és elégedett leszek.

andrewconnorcorsa.JPG

Nem állok le vitatkozni izlésről, de az biztos, hogy a bojrészer külsőt nem csipázom. :D

Link to comment
Megosztás:

Puffos volt,hogy ekkora hézag van a lökös és a sárvédő között? Az enyémnek is ilyen jobb oldalt, másik oldalon kisebb a hézag.

Olyan lett az 1.2 ,hogy egyesben alapjáratról padlógázra kipörögnek kerekek sima aszfalton és 5000 felett kormol ,mint egy dízel annyi plusz anyagot kap. :D

x12sz the best!!!!

Link to comment
Megosztás:

Puffos volt,hogy ekkora hézag van a lökös és a sárvédő között? Az enyémnek is ilyen jobb oldalt, másik oldalon kisebb a hézag.

Olyan lett az 1.2 ,hogy egyesben alapjáratról padlógázra kipörögnek kerekek sima aszfalton és 5000 felett kormol ,mint egy dízel annyi plusz anyagot kap. :D

x12sz the best!!!!

Napi haka! :D

Igen volt csörrentve a jobb eleje, majd ha lesz kedvem megigazítom a lököst! :D

Link to comment
Megosztás:

Én ezt nem mondtam, de most nincs energiám vitatkozni arról kinek mi tetszik és mi nem. :D

Őszintén: LESZAROM! :P :D

Ejj, pedig épp írni akartam hogy kicsit ballonos a gumi így az ültetéshez, de egyébként hibátlan. Nekem nincs bajom se a gyári felnikkel, se a sport felirattal, de még a csálén álló lökös is előfordul jobb helyeken is... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.